Resultater for Lappi-Uinnit 2012
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LAPPI - UINNIT 2012 | Tulostuspäivämäärä | 19 toukokuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 12:19 | |||
Järjestäjä | Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 toukokuu 2012 |
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Daniil Limonnikov | 1999 | 262 | 34.06 | ||||||
Severodvinsk | ||||||||||
2 | Andrei Drachev | 1999 | 250 | 34.62 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
3 | Eelis Hukka | 1999 | 229 | 35.63 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
4 | Maxim Preblagin | 1999 | 220 | 36.12 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
5 | Ilia Kopeikin | 2000 | 213 | 36.48 | ||||||
Severodvinsk | ||||||||||
6 | Vladislav Artyukhov | 2000 | 159 | 40.24 | ||||||
Severodvinsk | ||||||||||
7 | Nikita Bryantsev | 2000 | 147 | 41.30 | ||||||
Severodvinsk | ||||||||||
8 | Jasper Aksila | 2000 | 123 | 43.83 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
9 | Eivind Pedersen | 2000 | 94 | 48.01 | ||||||
Kirkenes Svømmeklubb | ||||||||||
10 | Juho Nordlund | 2002 | 90 | 48.72 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
11 | Aslak Uvla Niityvuopio | 2000 | 71 | 52.53 | ||||||
Karasjok Svømmeklubb | ||||||||||
- | Henrik Siltari | 2002 | DNS | |||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
- | Sigve Winnberg Heitmann | 2002 | DSQ | |||||||
Kirkenes Svømmeklubb | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ragnar Daldorff | 1997 | 384 | 30.00 | ||||||
Kirkenes Svømmeklubb | ||||||||||
2 | Yaroslav Reznichenko | 1997 | 361 | 30.62 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
3 | Sergey Varakin | 1998 | 305 | 32.40 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
4 | Benjamin Paloniemi | 1997 | 283 | 33.22 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jere Urpunen | 1993 | 470 | 28.03 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
2 | Tapio Uusitalo | 1995 | 448 | 28.50 | ||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
3 | Ilya Kuznetsov | 1995 | 442 | 28.62 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
4 | Teemu Hartikainen | 1993 | 437 | 28.73 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
5 | Henri Hartikainen | 1995 | 422 | 29.07 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Ismo Koivisto | 1993 | 419 | 29.13 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
7 | Thomas Jørgensen | 1995 | 409 | 29.37 | ||||||
Kirkenes Svømmeklubb | ||||||||||
8 | Viktor Ivannikov | 1994 | 395 | 29.72 | ||||||
Arkankangeli | ||||||||||
9 | Artturi Rantala | 1996 | 352 | 30.87 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
10 | Joona Pyrrö | 1996 | 348 | 30.99 | ||||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 19 toukokuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura | Tulostusaika | 12:19 |