2020-09-25   22:29:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset LaViaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 13, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Kotonen  1997    603  31.80  1:10.93  1:54.62    2:29.31   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Emilia Eloranta  1997    585  31.71  1:12.54  1:55.96    2:30.84   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Rebecca Wahlstedt  1997    537  34.89  1:16.84  1:59.34    2:35.20   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Lotta Jacobson  1998    537  35.32  1:17.32  2:00.43    2:35.23   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Tiia Turunen  1998    520  32.37  1:15.30  2:00.85    2:36.90   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Anni-Maria Luoma  1997    486  36.91  1:19.14  2:05.51    2:40.48   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Viola Kilpeläinen  1998    479  34.53  1:13.98  2:05.65    2:41.20   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Camilla Kulmala  1997    465  34.81  1:17.94  2:07.70    2:42.80   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Salla Elovirta  1997    445  35.09  1:18.54  2:07.86    2:45.18   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
10  Janita Lappi  1997    444  36.11  1:22.01  2:09.51    2:45.41   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
11  Riina Strengell  1997    443  35.24  1:18.51  2:07.39    2:45.48   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
12  Krista Mettinen  1997    441  35.47  1:18.96  2:08.17    2:45.68   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
13  Lotta Upanne  1998    434  35.77  1:17.71  2:07.37    2:46.56   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
14  Eveliina Pihkamäki  1998    431  37.25  1:22.68  2:11.72    2:46.95   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
15  Noora Tuovinen  1998    429  35.67  1:19.69  2:09.92    2:47.26   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
16  Viivi Aliklaavu  1998    425  34.97  1:17.19  2:06.59    2:47.80   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
17  Meri Parviainen  1998    420  36.97  1:18.99  2:11.22    2:48.48   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
18  Milla Inkeroinen  1998    412  36.49  1:20.40  2:11.09    2:49.57   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
19  Vivianne Lauslahti  1997    354  37.59  1:24.78  2:17.68    2:58.30   
  Simmis Grani                   
                     
20  Katja Malmi  1998    350  39.28  1:23.79  2:18.80    2:58.95   
  Vantaan Vesikot                   
                     
21  Satu Mäkinen  1997    349  38.93  1:25.61  2:19.33    2:59.24   
  Octopus Lohja                   
                     
22  Jenni Peräjoki  1997    347  38.80  1:25.94  2:18.54    2:59.52   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
23  Anna Niemikotka  1998    345  38.19  1:25.54  2:19.60    2:59.82   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
24  Elina Hanelius  1998    333  39.43  1:29.06  2:22.64    3:02.06   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
25  Sofia Tapola  1997    328  41.21  1:27.81  2:25.40    3:02.86   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
26  Milja Tiesmäki  1997    318  40.11  1:23.68  2:21.97    3:04.90   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
27  Tea Järvelä  1997    317  39.03  1:28.13  2:21.69    3:05.10   
  ORCA Helsinki                   
                     
28  Janina Selonen  1998    315  40.33  1:29.25  2:24.14    3:05.40   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
29  Aura Lehtonen  1998    307  38.65  1:26.14  2:15.10    3:06.93   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
30  Taru Mäkelä  1997    300  40.51  1:31.23  2:24.91    3:08.53   
  ORCA Helsinki                   
                     
31  Ella Vainikka  1998    278  45.59  1:36.50  2:32.18    3:13.30   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
32  Pinja Heinonen  1998    271  41.26  1:33.08  2:31.72    3:14.96   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
33  Sirja Koutonen  1997    259  44.50  1:36.05  2:32.73    3:17.89   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
34  Sara Tuomaala  1998    203  48.15  1:45.49  2:47.19    3:34.76   
  Keravan Uimarit                   
                     
 
Laji 13, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emma Heikkilä  1994    607  32.07  1:11.43  1:56.12    2:28.96   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Mona Juppo  1996    587  32.44  1:11.73  1:55.98    2:30.65   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Salla Autti  1994    570  34.42  1:15.27  1:58.71    2:32.12   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Viliina Vekkeli  1996    546  31.16  1:12.40  1:58.60    2:34.30   
  Lahden Kaleva                   
                     
Sanni Väyrynen  1996    517  31.88  1:13.51  2:01.12    2:37.16   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Suvi Lautala  1995    508  32.95  1:15.66  2:02.50    2:38.12   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Nelli Määttänen  1993    506  33.49  1:14.99  2:01.70    2:38.26   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Lotta Mäkinen  1996    473  34.06  1:15.56  2:05.03    2:41.92   
  Poseidon                   
                     
Aleksia Halonen  1996    432  38.04  1:21.50  2:11.04    2:46.84   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
10  Henna Merikivi  1994    369  34.38  1:19.91  2:13.73    2:55.80   
  Poseidon                   
                     
11  Mona Syrjä  1996    365  37.27  1:25.26  2:15.87    2:56.56   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Fanny Teijonsalo  1996              DSQ   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
Henriikka Kemppinen  1994              DSQ   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  12:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner