2020-01-20   20:02:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset LaViaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:40   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tuomas Ikonen  1996    516  32.68  1:08.66  1:44.94    2:19.53   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Hannes Väre  1997    491  33.13  1:08.91  1:46.14    2:21.88   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Christoffer Fredrikson  1997    478  32.89  1:08.87  1:47.43    2:23.11   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Miikka Salminen  1996    413  35.21  1:12.94  1:51.53    2:30.29   
  Poseidon                   
                     
Elmo Kiuru  1997    410  35.94  1:15.12  1:54.51    2:30.68   
  Keravan Uimarit                   
                     
Jasper Järvelä  1996    384  36.38  1:15.54  1:55.17    2:33.96   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Henrik Rinkinen  1997    377  36.32  1:16.22  1:57.72    2:34.94   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Elias Lampinen  1997    359  35.56  1:15.50  1:56.89    2:37.52   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Valtteri Vepsä  1997    355  36.78  1:17.66  2:38.08    2:38.08   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
10  Henri Helin  1997    320  37.86  1:19.27  2:02.83    2:43.55   
  Keravan Uimarit                   
                     
11  Martin Karm  1996    315  36.88  1:18.80  2:02.80    2:44.54   
  ORCA Helsinki                   
                     
12  Mikko Saukkomaa  1996    236  41.54  1:28.84  2:16.61    3:01.02   
  ORCA Helsinki                   
                     
13  Aki Huunonen  1996    236  43.08  1:30.10  2:17.25    3:01.14   
  Keravan Uimarit                   
                     
 
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jari Schwarte  1990    571  32.49  1:07.02  1:41.91    2:14.93   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Sami Pakarinen  1992    529  34.20  1:09.46  1:44.60    2:18.42   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Timmi Tuutti  1993    508  33.76  1:09.68  1:45.78    2:20.31   
  Haminan Uimaseura                   
                     
Erik Lamberg  1993    458  32.91  1:09.05  1:47.51    2:25.23   
  Imatran Uimarit                   
                     
Janne Haapaniemi  1979    446  34.65  1:12.08  1:50.04    2:26.54   
  Keravan Uimarit                   
                     
Emil Kaidesoja  1995    405  35.00  1:13.32  1:52.65    2:31.29   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Daniel Forslund  1995    380  36.85  1:16.91  1:57.15    2:34.56   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Ville Korpela  1994    362  36.15  1:15.41  1:56.64    2:37.07   
  Poseidon                   
                     
Eikka Vuorikari  1994    360  38.43  1:19.17  1:59.27    2:37.37   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
10  Ilari Lahtinen  1995    337  37.14  1:18.11  2:00.09    2:40.89   
  Someron Esa                   
                     
11  Elmo Pakkanen  1995    321  36.66  1:17.00  2:00.00    2:43.43   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
12  Emil Nylund  1995    309  38.07  1:20.54  2:03.30    2:45.53   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
13  Lauri Tolvanen  1988    242  39.91  1:26.35  2:14.30    2:59.54   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
14  Timo Mäki  1995    233  41.24  1:27.92  2:15.91    3:01.81   
  Simmis Grani                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  10:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner