Resultat för Lohi-uinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohi-Uinnit | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:36 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 toukokuu 2012 |
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kaius Kejonen | 1998 | 35.43 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Juho Herva | 1998 | 35.53 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Severi Lieto | 1998 | 39.50 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Jere Ojakippola | 1999 | 40.48 | |||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
5 | Konstantinos Johansson | 1998 | 40.68 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
6 | Aleksi Ylitervo | 1999 | 41.69 | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
7 | Julius Laitila | 1998 | 42.20 | |||||||
Haapajärven Kiilat | ||||||||||
8 | Jacob Danielsson | 1998 | 42.23 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
9 | Rickard Johansson | 1998 | 43.69 | |||||||
Älvsby Simsällskap | ||||||||||
10 | Jussi Perkkiö | 1998 | 43.75 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Topi Puurunen | 1998 | 43.82 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Olli Roininen | 1998 | 44.18 | |||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
13 | Viktor Björkman | 1999 | 45.15 | |||||||
Kalix Simsällskap | ||||||||||
14 | Iikka Snellman | 1998 | 45.47 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
15 | Heikki Ruha | 1999 | 46.30 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
16 | Kosti Kaaresvirta | 1999 | 46.89 | |||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
17 | Lauri Klemettilä | 1999 | 48.09 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
18 | Tim Marklund | 1999 | 48.21 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
19 | Valtteri Lieto | 1999 | 49.60 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
20 | Mattias Jonsson | 1999 | 49.68 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
21 | Masi Jurvanen | 1999 | 50.99 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
22 | William Uusijärvi | 1999 | 55.16 | |||||||
Kalix Simsällskap | ||||||||||
23 | Hugo Mattola | 2001 | 57.79 | |||||||
Haapajärven Kiilat | ||||||||||
24 | Eero Ryhänen | 2000 | 57.93 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
25 | Mattias Liiti | 1999 | 57.94 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
26 | Atte Roivainen | 1999 | 59.80 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
- | Aleksanteri Angelva | 2001 | DNS | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
- | Ohto Pihlajamäki | 2001 | DSQ | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku | ||||||||||
- | Teemu Rahikainen | 1998 | DSQ | |||||||
Kuhmon Kiva Uintiseura | ||||||||||
SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa | ||||||||||
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Syrjäkoski | 1996 | 36.57 | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
2 | Samu Hanhela | 1996 | 36.67 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Kristian Tiiro | 1997 | 39.48 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
4 | Markus Kuismin | 1997 | 39.75 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Aleksin Pajunen | 1997 | 40.60 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Wiljami Huttunen | 1997 | 40.66 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
7 | Juuso Mikkonen | 1996 | 40.92 | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
8 | Jere Huovinen | 1996 | 41.33 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Andreas Jonsson | 1997 | 45.08 | |||||||
Älvsby Simsällskap | ||||||||||
10 | Artur Laidinen | 1996 | 46.81 | |||||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
- | Julius Kallio | 1997 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku | ||||||||||
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sami Aaltomaa | 1992 | 29.93 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Jani Kuutsa | 1993 | 31.29 | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
3 | Janne Lantto | 1994 | 31.46 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Philip Nordenberg | 1992 | 32.57 | |||||||
Skellefte Simsällskap 34 | ||||||||||
5 | Tomi Leppälä | 1994 | 32.87 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Arttu Erkinaro | 1992 | 33.52 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Henri Hurskainen | 1991 | 33.79 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Matias Tervala | 1993 | 33.86 | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Oskar Mikaelsson | 1995 | 34.10 | |||||||
Skellefte Simsällskap 34 | ||||||||||
10 | Lauri Moilanen | 1988 | 34.43 | |||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
11 | Benjamin Lindberg | 1995 | 34.64 | |||||||
Skellefte Simsällskap 34 | ||||||||||
12 | Valtteri Viitanen | 1993 | 35.55 | |||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
13 | Karri Hurskainen | 1995 | 35.83 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
14 | Eetu Kokkinen | 1995 | 36.25 | |||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
15 | Mikael Andreasson | 1967 | 37.06 | |||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
16 | Viktor Sundman | 1992 | 39.02 | |||||||
Piteå Sim | ||||||||||
17 | Ilari Ainasoja | 1995 | 41.57 | |||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
18 | Peter Lundberg | 1991 | 43.53 | |||||||
Älvsby Simsällskap | ||||||||||
19 | Joni Juntunen | 1993 | 55.56 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
20 | Tuomas Kojo | 1977 | 1:02.22 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
21 | Petri Aarnio | 1977 | 2:22.83 | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:36 |