Results for Rollo-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Perjantai-ilta
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 kesäkuu 2012 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Pori |
|
Tulostusaika |
18:27 |
|
|
Järjestäjä |
PUS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 kesäkuu 2012 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sku P12, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
359 |
32.35 |
1:14.85 |
2:01.89 |
|
2:40.45 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Santeri Hölttä |
2000 |
|
334 |
35.17 |
1:18.31 |
2:06.71 |
|
2:44.38 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Herlevi |
2000 |
|
307 |
36.07 |
1:20.05 |
2:13.44 |
|
2:49.02 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jami Heinilä |
2000 |
|
300 |
36.57 |
1:18.54 |
2:11.07 |
|
2:50.21 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Walentin Koskinen |
2000 |
|
300 |
36.35 |
1:20.63 |
2:09.28 |
|
2:50.27 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jere Lotvonen |
2000 |
|
292 |
37.62 |
1:23.08 |
2:14.67 |
|
2:51.79 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Topias Nygård |
2000 |
|
290 |
36.35 |
1:21.72 |
2:11.33 |
|
2:52.13 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jussi Routila |
2000 |
|
286 |
40.79 |
1:27.26 |
2:16.10 |
|
2:52.94 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
|
281 |
38.76 |
1:22.59 |
2:14.62 |
|
2:54.11 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kirill Egorov |
2000 |
|
277 |
39.08 |
1:24.10 |
2:15.21 |
|
2:54.86 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anton Ukkola |
2000 |
|
277 |
38.67 |
1:25.89 |
2:15.80 |
|
2:54.94 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Niki Karlsson |
2000 |
|
272 |
36.92 |
1:19.32 |
2:15.19 |
|
2:55.97 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Joona Korhonen |
2000 |
|
268 |
38.80 |
1:24.77 |
2:18.00 |
|
2:56.77 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jere Kekola |
2000 |
|
262 |
39.28 |
1:26.04 |
2:20.61 |
|
2:58.16 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Mika Palovuori |
2000 |
|
251 |
42.14 |
1:25.94 |
2:23.15 |
|
3:00.67 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kaius Karvo |
2000 |
|
250 |
38.93 |
1:27.01 |
2:21.54 |
|
3:00.90 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
|
245 |
37.66 |
1:26.81 |
2:21.63 |
|
3:02.23 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Ossi Nikula |
2000 |
|
243 |
40.64 |
1:27.65 |
2:21.41 |
|
3:02.63 |
|
|
Nivalan Saukot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Joonas Kuitunen |
2000 |
|
237 |
38.68 |
1:27.34 |
2:20.93 |
|
3:04.25 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Olli Aflecht |
2000 |
|
236 |
42.08 |
1:30.21 |
2:24.11 |
|
3:04.48 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Roope Aro |
2000 |
|
231 |
40.89 |
1:29.63 |
2:26.15 |
|
3:05.72 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
|
230 |
41.65 |
1:30.12 |
2:25.35 |
|
3:06.12 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Eetu Honkonen |
2000 |
|
229 |
41.17 |
1:28.93 |
2:26.64 |
|
3:06.38 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Lauri Törmä |
2000 |
|
228 |
40.40 |
1:28.14 |
2:24.89 |
|
3:06.71 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Tuomas Ylipelkonen |
2000 |
|
226 |
43.89 |
1:32.03 |
2:28.47 |
|
3:07.10 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Joona Oksakari |
2000 |
|
226 |
42.16 |
1:33.84 |
2:24.96 |
|
3:07.16 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Mikael Lähde |
2000 |
|
220 |
41.10 |
1:30.31 |
2:27.89 |
|
3:08.93 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Leevi Lehti |
2000 |
|
218 |
39.82 |
1:28.60 |
2:25.10 |
|
3:09.41 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Lauri Elomaa |
2000 |
|
217 |
43.28 |
1:30.82 |
2:27.63 |
|
3:09.67 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Jaakko Kuusisto |
2000 |
|
213 |
43.18 |
1:31.99 |
2:30.90 |
|
3:10.77 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Onni Punkka |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sampo Kärkkäinen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
08 kesäkuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura |
Tulostusaika |
18:27 |
|