Tulokset Tampere Invitational Swimming
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Tampere Invitational | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 19:04 | |||
Järjestäjä | Tampereen Uinnin Tuki | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 marraskuu 2012 |
Laji 7, 100m Back W,16,14,12, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kata Korponay | 2000 | 413 | 36.20 | 1:14.19 | |||||
Romania | ||||||||||
2 | Zsofia Polgar | 2000 | 406 | 36.62 | 1:14.56 | |||||
Hungary | ||||||||||
3 | Fanny Grönvall | 2000 | 401 | 36.88 | 1:14.91 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
4 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | 348 | 38.15 | 1:18.53 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Noora Kolu | 2001 | 326 | 38.77 | 1:20.24 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
6 | Netta Nyberg | 2001 | 326 | 39.68 | 1:20.28 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
7 | Fanny Pesonen | 2000 | 312 | 39.53 | 1:21.39 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
- | Katri Pyhältö | 2000 | DSQ | |||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 100m Back W,16,14,12, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Milla Inkeroinen | 1998 | 532 | 33.48 | 1:08.16 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Selma Soininen | 1999 | 515 | 33.91 | 1:08.92 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
3 | Anna Jantunen | 1998 | 503 | 33.60 | 1:09.46 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
4 | Milla Kulmala | 1998 | 499 | 33.76 | 1:09.62 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Mirva Kallström | 1999 | 484 | 34.72 | 1:10.35 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
6 | Suvi Huhtanen | 1999 | 460 | 35.08 | 1:11.56 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
7 | Emma Männikkö | 1998 | 442 | 35.57 | 1:12.49 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
- | Ella Nieminen | 1998 | DSQ | |||||||
Koovee | ||||||||||
SW 6.3 Sukellus yli 15m, startti / käännös | ||||||||||
Laji 7, 100m Back W,16,14,12, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emma Nieminen | 1996 | 553 | 32.78 | 1:07.29 | |||||
Koovee | ||||||||||
2 | Oona Kerttula | 1996 | 550 | 32.82 | 1:07.41 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Henni Huhtamo | 1997 | 547 | 32.23 | 1:07.52 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
4 | Sofia Ylihannu | 1997 | 535 | 33.63 | 1:08.05 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Nea Kolu | 1997 | 534 | 33.09 | 1:08.08 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
6 | Elviira Salmi | 1996 | 524 | 32.33 | 1:08.50 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
7 | Tiia Nikkanen | 1997 | 463 | 34.03 | 1:11.39 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
8 | Enni Toiviainen | 1997 | 456 | 33.54 | 1:11.78 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
Laji 7, 100m Back W,16,14,12, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Iida Huiskonen | 1994 | 636 | 31.39 | 1:04.23 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Nenne Tommiska | 1993 | 605 | 31.67 | 1:05.29 | |||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
3 | Riina Kaakkolammi | 1994 | 573 | 32.24 | 1:06.51 | |||||
Koovee | ||||||||||
4 | Jenna Lehtinen | 1995 | 524 | 33.01 | 1:08.49 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Fanni Riiho | 1995 | 506 | 33.19 | 1:09.31 | |||||
Team Tampere | ||||||||||
6 | Gabriela Koncelová | 1990 | 496 | 34.24 | 1:09.79 | |||||
Czech Republc | ||||||||||
7 | Emmi Vainio | 1993 | 476 | 33.69 | 1:10.72 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Barbora Zapletalová | 1988 | 451 | 34.94 | 1:12.04 | |||||
Czech Republc | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 19:04 |