Results for Lohi-uinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Lohi-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
12:41 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
25 toukokuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetta-Maija Perätalo |
2000 |
|
414 |
37.94 |
1:18.81 |
2:12.96 |
|
2:49.24 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sanni Lampi |
2001 |
|
374 |
38.16 |
1:21.56 |
2:15.40 |
|
2:55.02 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
|
369 |
34.54 |
1:22.44 |
2:12.53 |
|
2:55.83 |
|
|
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nelle Ojakippola |
2001 |
|
368 |
37.60 |
1:24.99 |
2:17.58 |
|
2:55.88 |
|
|
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Seela Peuralahti |
2001 |
|
367 |
36.47 |
1:21.62 |
2:15.13 |
|
2:56.09 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Fanny Pesonen |
2000 |
|
364 |
39.22 |
1:25.09 |
2:19.16 |
|
2:56.52 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Riikka Lahtinen |
2000 |
|
361 |
39.43 |
1:27.88 |
2:18.72 |
|
2:57.12 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Mia Pentti |
2002 |
|
336 |
38.06 |
1:26.03 |
2:20.99 |
|
3:01.43 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Angelica Kuoksa |
2001 |
|
335 |
38.32 |
1:23.38 |
2:22.04 |
|
3:01.57 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Oona Toivola |
2001 |
|
331 |
43.34 |
1:28.48 |
2:22.02 |
|
3:02.28 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Heidi Blankenstein |
2001 |
|
329 |
41.25 |
1:29.49 |
2:24.07 |
|
3:02.66 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aino Mononen |
2001 |
|
325 |
41.76 |
1:26.52 |
2:22.73 |
|
3:03.30 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Unna Sinivuori |
2000 |
|
324 |
37.93 |
1:25.36 |
2:23.74 |
|
3:03.64 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Katariina Jyrälä |
2000 |
|
314 |
41.18 |
1:29.26 |
2:26.63 |
|
3:05.57 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Mari Hekkala |
2000 |
|
312 |
41.14 |
1:27.73 |
2:23.38 |
|
3:05.82 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Anni Willman |
2001 |
|
311 |
43.12 |
1:30.71 |
2:25.80 |
|
3:06.05 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Jonna Airisniemi |
2000 |
|
310 |
42.16 |
1:30.90 |
2:25.70 |
|
3:06.29 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Laura Härkönen |
2001 |
|
308 |
42.75 |
1:32.82 |
2:26.61 |
|
3:06.66 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Iida Kunnari |
2000 |
|
302 |
47.58 |
1:32.49 |
2:28.10 |
|
3:07.84 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Niina Piipponen |
2000 |
|
301 |
42.48 |
1:31.87 |
2:27.66 |
|
3:08.06 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Jutta Nikupeteri |
2001 |
|
301 |
44.30 |
1:33.68 |
2:26.61 |
|
3:08.23 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Silja Vilmilä |
2001 |
|
300 |
42.78 |
1:33.79 |
2:29.48 |
|
3:08.43 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
|
289 |
46.52 |
1:34.26 |
2:30.91 |
|
3:10.63 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
|
279 |
41.19 |
1:29.13 |
2:28.27 |
|
3:12.87 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Fanni Heikkinen |
2001 |
|
276 |
41.46 |
1:31.71 |
2:30.43 |
|
3:13.64 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Sanna Rantakokko |
2000 |
|
274 |
46.09 |
1:37.52 |
2:30.32 |
|
3:14.08 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Annika Turpeinen |
2000 |
|
270 |
40.50 |
1:33.97 |
2:28.21 |
|
3:15.09 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Anna-Sofia Brännkärr |
2001 |
|
266 |
47.60 |
1:39.62 |
2:35.64 |
|
3:16.09 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
|
264 |
44.78 |
1:32.93 |
2:34.98 |
|
3:16.50 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Anni Niemistö |
2001 |
|
263 |
47.00 |
1:38.38 |
2:34.12 |
|
3:16.73 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Sarah Jonsson |
2001 |
|
257 |
46.20 |
1:36.24 |
2:33.42 |
|
3:18.23 |
|
|
Luleå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Riika Huttula |
2001 |
|
257 |
47.07 |
1:38.96 |
2:35.37 |
|
3:18.38 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Ida Sirniö |
2001 |
|
257 |
45.88 |
1:39.00 |
2:36.42 |
|
3:18.41 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Nea Nygård |
2002 |
|
256 |
45.30 |
1:40.72 |
2:35.21 |
|
3:18.44 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Peppi Palokangas |
2002 |
|
248 |
45.80 |
1:38.10 |
2:36.47 |
|
3:20.67 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Senni Keisu |
2001 |
|
239 |
47.01 |
1:41.36 |
2:36.70 |
|
3:23.05 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Amalia Siekkinen |
2002 |
|
238 |
47.97 |
1:40.89 |
2:41.11 |
|
3:23.37 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Moa Gustafsson |
2001 |
|
238 |
49.90 |
1:43.69 |
2:39.71 |
|
3:23.40 |
|
|
Luleå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Sara Brännström |
2001 |
|
238 |
46.62 |
1:41.79 |
2:40.92 |
|
3:23.48 |
|
|
Luleå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Pauliina Lohilahti |
2002 |
|
237 |
45.19 |
1:37.37 |
2:37.23 |
|
3:23.81 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Hanna Lundberg |
2002 |
|
231 |
47.15 |
1:43.29 |
2:39.85 |
|
3:25.36 |
|
|
Luleå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Iisa Kivioja |
2000 |
|
229 |
45.74 |
1:39.87 |
2:38.44 |
|
3:26.08 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Noora Räsänen |
2002 |
|
228 |
44.25 |
1:41.72 |
2:42.18 |
|
3:26.44 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Aino Rämäkkö |
2001 |
|
223 |
44.21 |
1:40.25 |
2:41.76 |
|
3:27.81 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Viivi Merisalo |
2002 |
|
223 |
47.52 |
1:39.55 |
2:39.10 |
|
3:27.83 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
221 |
45.64 |
1:35.39 |
2:41.87 |
|
3:28.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
|
208 |
48.43 |
1:42.80 |
2:47.71 |
|
3:32.64 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Katariina Kourula |
2002 |
|
208 |
48.73 |
1:40.91 |
2:44.27 |
|
3:32.69 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Emma Hämäläinen |
2003 |
|
184 |
50.58 |
1:49.17 |
2:48.75 |
|
3:41.65 |
|
|
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Henna Hökkä |
2003 |
|
183 |
53.46 |
1:48.83 |
2:56.95 |
|
3:42.15 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Netta Kolistaja |
2001 |
|
178 |
52.97 |
1:52.80 |
2:59.40 |
|
3:43.94 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Emilia Härkönen |
2001 |
|
176 |
59.82 |
1:55.79 |
2:55.99 |
|
3:45.02 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Maija Pospiech |
2000 |
|
166 |
1:54.91 |
2:56.31 |
3:49.11 |
|
3:49.11 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Malla Juutinen |
2003 |
|
165 |
52.69 |
1:48.60 |
2:56.85 |
|
3:49.99 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Martta Nygård |
2003 |
|
164 |
53.64 |
1:54.24 |
2:58.84 |
|
3:50.40 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Reeta Kallunki |
2003 |
|
156 |
56.91 |
1:58.03 |
3:01.40 |
|
3:54.01 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Minja Lukkari |
2003 |
|
155 |
54.01 |
1:54.68 |
3:00.27 |
|
3:54.54 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Tia Leskinen |
2001 |
|
155 |
56.98 |
1:57.12 |
3:03.29 |
|
3:54.82 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Laura Heikkilä |
2002 |
|
154 |
1:01.02 |
1:58.71 |
3:06.31 |
|
3:55.24 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
142 |
53.56 |
1:56.34 |
3:02.75 |
|
4:01.58 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Siiri Keisu |
2003 |
|
139 |
1:00.06 |
1:58.44 |
3:11.38 |
|
4:03.10 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Laatikainen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jenni Louhimo |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
RU |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Milla Kortetjärvi |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
RU |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sini-Maria Fingerroos |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Susanna Palojärvi |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
|
510 |
35.44 |
1:17.15 |
2:02.56 |
|
2:37.84 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Carita Heikkala |
1998 |
|
476 |
36.43 |
1:17.44 |
2:05.07 |
|
2:41.50 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saana Luokkanen |
1999 |
|
465 |
36.02 |
1:15.67 |
2:05.44 |
|
2:42.79 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Miili Känsäkoski |
1999 |
|
446 |
36.79 |
1:18.31 |
2:08.77 |
|
2:44.99 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Janina Pyrrö |
1998 |
|
421 |
39.95 |
1:25.51 |
2:11.48 |
|
2:48.23 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emma Hällfors |
1998 |
|
419 |
36.87 |
1:17.58 |
2:07.53 |
|
2:48.46 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lotta Heikkinen |
1998 |
|
418 |
37.67 |
1:22.25 |
2:09.65 |
|
2:48.65 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
|
380 |
37.71 |
1:23.43 |
2:17.77 |
|
2:54.09 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Adolfina Lehtonen |
1999 |
|
375 |
38.26 |
1:25.58 |
2:15.01 |
|
2:54.83 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Pauliina Siekkinen |
1999 |
|
370 |
38.81 |
1:23.24 |
2:19.93 |
|
2:55.63 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Elina Pulkkinen |
1999 |
|
358 |
41.29 |
1:27.82 |
2:19.01 |
|
2:57.56 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aada Illikainen |
1998 |
|
357 |
42.70 |
1:28.16 |
2:17.41 |
|
2:57.76 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Kaisa Vulli |
1999 |
|
357 |
39.56 |
1:27.47 |
2:15.28 |
|
2:57.79 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sofia Rönkkö |
1999 |
|
348 |
42.09 |
1:26.68 |
2:20.45 |
|
2:59.20 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Riikka Korpi |
1998 |
|
346 |
42.70 |
1:30.13 |
2:19.98 |
|
2:59.60 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Laura Känsäkangas |
1999 |
|
334 |
42.70 |
1:26.80 |
2:22.60 |
|
3:01.67 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Alexandra Pihlajamäki |
1998 |
|
317 |
46.11 |
1:35.37 |
2:25.11 |
|
3:04.90 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Jenni Törmänen |
1998 |
|
315 |
38.55 |
1:25.97 |
2:19.68 |
|
3:05.35 |
|
|
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Minttu Korhonen |
1999 |
|
294 |
44.48 |
1:34.76 |
2:29.93 |
|
3:09.52 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Pinja Remes |
1999 |
|
280 |
44.71 |
1:35.33 |
2:35.21 |
|
3:12.75 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Ninni Karppinen |
1999 |
|
271 |
43.58 |
1:36.42 |
2:32.14 |
|
3:14.80 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Sini Keinänen |
1999 |
|
268 |
43.04 |
1:37.61 |
2:33.03 |
|
3:15.60 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Mia-Emilia Leinonen |
1998 |
|
263 |
41.88 |
1:33.85 |
2:29.67 |
|
3:16.76 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Roosa Mustonen |
1999 |
|
249 |
43.17 |
1:35.03 |
2:30.77 |
|
3:20.45 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Jemina Pesonen |
1998 |
|
239 |
44.38 |
1:37.87 |
2:40.71 |
|
3:23.20 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
|
618 |
32.96 |
1:11.91 |
1:54.27 |
|
2:28.08 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Niemi |
1993 |
|
508 |
31.32 |
1:13.48 |
1:59.87 |
|
2:38.10 |
|
|
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Reetta Pahkala |
1997 |
|
470 |
36.22 |
1:19.74 |
2:05.74 |
|
2:42.25 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Rosa Sahlström |
1997 |
|
429 |
36.22 |
1:17.72 |
2:10.24 |
|
2:47.21 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kati Kemppi |
1997 |
|
379 |
36.55 |
1:19.93 |
2:15.39 |
|
2:54.27 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.21.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
12:41 |
|