Tulokset Lohi-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 15:04 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 25 toukokuu 2013 |
Laji 37, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | 207 | 45.68 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Pinja Taskila | 2004 | 191 | 46.95 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Olga Emilia Mattila | 2004 | 151 | 50.74 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Kiia Junttari | 2004 | 144 | 51.56 | ||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
5 | Saara Leinonen | 2004 | 131 | 53.28 | ||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
6 | Lilja Ukkola | 2004 | 111 | 56.28 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Iida Leskinen | 2004 | 82 | 1:02.08 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 37, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Madeleine Hiltunen | 2003 | 302 | 40.29 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 240 | 43.49 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Kiia Pakonen | 2002 | 203 | 46.01 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Nita Poutiainen | 2003 | 197 | 46.46 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 193 | 46.81 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Reetta Kari | 2003 | 190 | 47.04 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Hanna Lundberg | 2002 | 187 | 47.24 | ||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
8 | Malla Juutinen | 2003 | 186 | 47.34 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Henna Hökkä | 2003 | 163 | 49.52 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Veera Paasovaara | 2003 | 162 | 49.62 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Emma Laatikainen | 2003 | 155 | 50.37 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
12 | Liina Salin | 2002 | 153 | 50.59 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
13 | Alva Gonzales Glanberg | 2002 | 152 | 50.61 | ||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
14 | Iida Saraniemi | 2003 | 151 | 50.74 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
15 | Iida Nissilä | 2003 | 148 | 51.07 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
16 | Martta Nygård | 2003 | 148 | 51.09 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
17 | Mathilda Puutio | 2003 | 145 | 51.39 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
18 | Hilla Saastamoinen | 2003 | 139 | 52.17 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
19 | Eliza Happonen | 2002 | 139 | 52.19 | ||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
20 | Jessica Ingalsuo | 2002 | 138 | 52.31 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
21 | Kaisa Pylväs | 2002 | 136 | 52.50 | ||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
22 | Jutta Taipale | 2002 | 135 | 52.64 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
23 | Reeta Kallunki | 2003 | 133 | 52.96 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
24 | Veera Lahtinen | 2002 | 132 | 53.05 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
25 | Miina Laukka | 2003 | 125 | 54.11 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
26 | Jenni Kiviniemi | 2003 | 120 | 54.82 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
27 | Laura Lahtinen | 2003 | 116 | 55.43 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
28 | Aada Kivi | 2003 | 107 | 56.92 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
29 | Emmi Eskelinen | 2003 | 103 | 57.66 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
30 | Kesia Rahkonen | 2002 | 86 | 1:01.09 | ||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
31 | Anna Brännström | 2003 | 73 | 1:04.67 | ||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
- | Siiri Keisu | 2003 | DNS | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.21.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 toukokuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 15:04 |