Tulokset Høststævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:14 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Victoria Kappel | 2000 | Solrød Svømmeklub | 35.86 | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 31.07 | ||||||
2 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 34.02 | ||||||
3 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.05 | ||||||
4 | Mathilde Laugesen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.19 | ||||||
5 | Luna Green-Birch | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 35.46 | ||||||
6 | Sara Mortensen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.67 | ||||||
7 | Helena Hvid Hansen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 37.98 | ||||||
8 | Emma Ibsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.36 | ||||||
9 | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | 38.66 | ||||||
10 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Natasha Laigaard | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 36.15 | ||||||
2 | Amalie V. Sørensen | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 36.39 | ||||||
3 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 36.45 | ||||||
4 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 37.52 | ||||||
5 | Kathrine S. Jørgensen | 2002 | Albertslund IF | 38.28 | ||||||
6 | Lærke Højsted Eriksen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | OD2 | |||||
7 | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 38.86 | ||||||
8 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 39.46 | ||||||
9 | Karoline Christensen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.07 | ||||||
10 | Sofie Mosegaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 40.64 | ||||||
11 | Julie Nissen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 40.78 | ||||||
12 | Kresstine Brusen Jensen | 2002 | Solrød Svømmeklub | 43.29 | ||||||
13 | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | 43.39 | ||||||
14 | Alma Buhl Hornskov | 2002 | Albertslund IF | 45.04 | ||||||
15 | Sarah Andersson | 2002 | Albertslund IF | 45.63 | ||||||
16 | Maja Skriver | 2002 | Albertslund IF | 46.33 | ||||||
17 | Lillian Do | 2002 | Albertslund IF | 54.21 | ||||||
- | Ida Jensdottir Fremming | 2002 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Restaurant Krabben |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anna Wrist-Elkjær | 2003 | Swim Team Tåstrup | 37.81 | ||||||
2 | Josefine Fast | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 38.72 | OD1 | |||||
3 | Katja Lorentzen | 2003 | Solrød Svømmeklub | 38.78 | ||||||
4 | Simone Christiansen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 40.22 | ||||||
5 | Mathilde Mathiesen | 2004 | Albertslund IF | 40.72 | ||||||
6 | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 41.88 | ||||||
7 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.21 | ||||||
8 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 42.33 | ||||||
9 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.71 | ||||||
10 | Luca Balle | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.64 | ||||||
11 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.29 | ||||||
12 | Emma Thorsen | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 45.66 | ||||||
13 | Caroline Riis | 2003 | Albertslund IF | 46.95 | ||||||
14 | Schastine R. Skifter Tabo | 2005 | Swim Team Tåstrup | 47.70 | ||||||
15 | Asta Andersen | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 48.13 | ||||||
16 | Mille Vinter | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.73 | ||||||
17 | Liva Søby | 2004 | Svømmeklubben MK 31 | 49.04 | ||||||
18 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 49.42 | ||||||
19 | Juliane Camille Rau Mathi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 51.08 | ||||||
20 | Mille Bjørn | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 52.87 | ||||||
21 | Celine Rytter Nielsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:00.01 | ||||||
22 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:03.65 | ||||||
23 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:03.81 | ||||||
24 | Sarah Løvendahl Carlsen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:13.78 | ||||||
- | Mille Christoffersen | 2004 | Albertslund IF | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:14 |