Resultat för Høststævne
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 | |||
Stævne by | VALLENSBÆK | Udskriftstidspunkt | 15:15 | |||
Arrangør | VI39 SVØMMEKLUB | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 05 oktober 2013 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Johanne Vium-Heinesen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 43.25 | 1:29.37 | |||||
2 | Caroline Friis Thirstrup | 2000 | Solrød Svømmeklub | 45.15 | 1:30.71 | |||||
3 | Victoria Kappel | 2000 | Solrød Svømmeklub | 44.75 | 1:35.41 | |||||
4 | Maria L. C. Pedersen | 2000 | Solrød Svømmeklub | 48.68 | 1:39.28 | |||||
5 | Signe Skjærbæk | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 46.55 | 1:41.06 | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Josefine Nickelsen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 37.72 | 1:19.59 | |||||
2 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.30 | 1:25.73 | |||||
3 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 41.28 | 1:28.83 | |||||
4 | Luna Green-Birch | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 42.81 | 1:29.04 | |||||
5 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 51.34 | 1:44.31 | |||||
6 | Julie Jessen | 2001 | Albertslund IF | 50.10 | 1:45.30 | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Regitze Lyngfeldt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 41.43 | 1:27.40 | |||||
2 | Camilla Hougaard | 2002 | Swim Team Tåstrup | 43.41 | 1:33.90 | |||||
3 | Natasha Laigaard | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 42.94 | 1:33.91 | |||||
4 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.48 | 1:35.35 | |||||
5 | Amalie Louise Thorsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 46.60 | 1:37.15 | |||||
6 | Lærke Højsted Eriksen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 47.54 | 1:39.23 | |||||
7 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 50.34 | 1:42.64 | |||||
8 | Mathilde Schrøder | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 48.92 | 1:43.58 | |||||
9 | Kathrine S. Jørgensen | 2002 | Albertslund IF | 51.42 | 1:44.10 | |||||
10 | Julie Nissen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 48.71 | 1:44.95 | |||||
11 | Freja H. Bremholm Hansen | 2002 | Albertslund IF | 52.95 | 1:45.84 | |||||
12 | Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 50.11 | 1:46.48 | |||||
13 | Karoline Christensen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 51.83 | 1:47.38 | |||||
14 | Julie Gerner Knudsen | 2002 | Albertslund IF | 56.77 | 1:59.78 | |||||
15 | Sarah Andersson | 2002 | Albertslund IF | 1:01.31 | 2:07.87 | |||||
16 | Lillian Do | 2002 | Albertslund IF | 1:02.36 | 2:14.74 | |||||
- | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | DSQ | Afslut mave 50 m | |||||
- | Mathilde Menck Nielsen | 2002 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | afslut mave 50m | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Havecentret |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Julie Laugesen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.14 | 1:30.51 | |||||
2 | Marceline Lermark | 2003 | Swim Team Tåstrup | 42.88 | 1:32.98 | |||||
3 | Fiona Burmester | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 45.74 | 1:36.79 | |||||
4 | Josefine Fast | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.36 | 1:43.43 | |||||
5 | Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 48.05 | 1:44.25 | |||||
6 | Anna Wrist-Elkjær | 2003 | Swim Team Tåstrup | 47.63 | 1:47.35 | |||||
7 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.13 | 1:50.45 | |||||
8 | Mathilde Mathiesen | 2004 | Albertslund IF | 49.66 | 1:50.94 | |||||
9 | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 52.24 | 1:52.65 | |||||
10 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 57.04 | 2:01.06 | |||||
11 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 59.52 | 2:09.60 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:15 |