Results for Grand Prix 3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
17:20 |
|
|
Järjestäjä |
SWIM |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:28.04 2013-08-01 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Laukkanen |
1995 |
|
796 |
34.43 |
1:11.96 |
1:50.39 |
|
2:30.07 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Laukkanen |
1993 |
|
746 |
35.32 |
1:14.79 |
1:54.26 |
|
2:33.33 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
|
709 |
34.91 |
1:14.63 |
1:56.77 |
|
2:35.97 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emilia Eloranta |
1997 |
|
656 |
36.33 |
1:17.78 |
1:59.05 |
|
2:40.09 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
|
643 |
36.11 |
1:17.18 |
1:59.62 |
|
2:41.12 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sanni Ikonen |
1998 |
|
623 |
36.97 |
1:18.82 |
2:01.02 |
|
2:42.85 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Julia Bruneau |
1999 |
|
594 |
37.61 |
1:19.55 |
2:02.33 |
|
2:45.42 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sonja Rajakangas |
1997 |
|
581 |
37.17 |
1:20.31 |
2:03.43 |
|
2:46.67 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 |
Tulostuspäivämäärä |
23 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
17:20 |
|