Results for STT Distancestævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
13:53 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 0-2001 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:10.88 |
2:32.38 |
4:07.94 |
|
5:18.08 |
|
2 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:13.76 |
2:37.54 |
4:10.33 |
|
5:26.90 |
|
3 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:18.70 |
2:44.73 |
4:20.55 |
|
5:37.38 |
|
4 |
Natasja Kepp |
2000 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:19.75 |
2:47.97 |
4:26.17 |
|
5:40.04 |
|
5 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:21.88 |
2:47.24 |
4:21.32 |
|
5:40.12 |
|
6 |
Mille Rask Sander |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:18.59 |
2:43.15 |
4:26.55 |
|
5:43.87 |
|
7 |
Rikke Knudsen |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:23.19 |
2:49.78 |
4:33.89 |
|
5:50.25 |
|
8 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:24.63 |
2:52.54 |
4:26.59 |
|
5:52.18 |
|
9 |
Amalie Krogh Rohrberg |
2000 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:25.62 |
2:57.93 |
4:38.51 |
|
5:59.36 |
|
10 |
Julie Brandt |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:31.17 |
3:00.71 |
4:40.86 |
|
6:00.31 |
|
11 |
Josephine Olsen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:24.39 |
2:55.74 |
4:38.31 |
|
6:02.48 |
|
12 |
Frederikke Jensen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:30.81 |
2:59.77 |
4:46.44 |
|
6:03.81 |
|
13 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:26.74 |
2:59.88 |
4:44.28 |
|
6:04.31 |
|
14 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:27.91 |
3:00.12 |
4:45.86 |
|
6:04.52 |
|
15 |
Line Strandby |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:32.10 |
3:01.46 |
4:42.35 |
|
6:05.15 |
|
16 |
Karen Mørch |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:29.08 |
3:02.10 |
4:45.60 |
|
6:07.67 |
|
17 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:31.32 |
2:56.64 |
4:57.13 |
|
6:20.30 |
|
18 |
Cecilia Høgenhaug |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:33.47 |
3:11.70 |
5:03.49 |
|
6:29.75 |
|
19 |
Lea Søgaard |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:33.57 |
3:10.86 |
5:06.49 |
|
6:34.37 |
|
20 |
Mia Søgaard |
2001 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:34.02 |
3:07.65 |
5:05.49 |
|
6:34.72 |
|
21 |
Mathilde E Petersen |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:32.51 |
3:11.41 |
5:06.43 |
|
6:35.30 |
|
22 |
Frederikke Petri |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:38.88 |
3:18.05 |
5:15.48 |
|
6:44.03 |
|
23 |
Anna Lindholm |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:45.96 |
3:29.89 |
5:21.94 |
|
6:55.46 |
|
24 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:41.30 |
3:30.26 |
5:29.65 |
|
7:07.99 |
|
25 |
Emilie Fischer |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:56.70 |
3:39.01 |
5:38.53 |
|
7:11.59 |
|
26 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:47.47 |
3:35.27 |
5:36.26 |
|
7:20.31 |
|
- |
Alberte Mammen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej samtid. berør 300 |
- |
Emilie Nyegaard |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
DSQ |
Brystarme afsl. fly |
- |
Freja Schmidt |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej fort. bev. 175m |
- |
Saga Hjartardottir |
1996 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 2002-2014 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:53 |
|
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
11:49 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 1915-1999 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Frederik O. Møller |
1999 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:05.70 |
2:21.76 |
3:59.16 |
|
5:04.96 |
|
2 |
Frederik Weiss |
1999 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:11.82 |
2:34.80 |
4:04.15 |
|
5:17.77 |
|
3 |
Lukas Gustafson |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:17.73 |
2:35.82 |
4:17.27 |
|
5:30.77 |
|
4 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:19.38 |
2:45.80 |
4:19.52 |
|
5:34.65 |
|
5 |
Mads Rishøj |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:22.23 |
2:49.43 |
4:25.18 |
|
5:38.20 |
|
6 |
August Terp Larsen |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:25.10 |
2:49.42 |
4:31.31 |
|
5:49.07 |
|
7 |
Andreas Norup |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:29.17 |
3:01.00 |
4:38.39 |
|
6:07.62 |
|
- |
Jakob Schmidt |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej fort. bevæg. 125m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 2000-2014 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
11:49 |
|
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
13:14 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-2001 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:07.10 |
2:17.78 |
3:29.15 |
4:40.37 |
9:22.26 |
|
|
|
|
|
|
5:51.60 |
7:02.26 |
8:12.85 |
|
|
|
2 |
Alberte M Hansen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:09.11 |
2:24.00 |
3:38.03 |
4:52.52 |
9:46.97 |
|
|
|
|
|
|
6:06.91 |
7:21.57 |
8:35.12 |
|
|
|
3 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:10.57 |
2:26.01 |
3:40.59 |
4:56.60 |
10:01.17 |
|
|
|
|
|
|
6:12.69 |
7:29.10 |
8:45.38 |
|
|
|
4 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:12.65 |
2:29.78 |
3:46.73 |
5:03.68 |
10:05.38 |
|
|
|
|
|
|
6:20.14 |
7:36.56 |
8:52.17 |
|
|
|
5 |
Rikke Knudsen |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:13.41 |
2:30.33 |
3:47.15 |
5:03.85 |
10:06.58 |
|
|
|
|
|
|
6:21.74 |
7:38.42 |
8:53.13 |
|
|
|
6 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.13 |
2:28.31 |
3:45.21 |
5:02.74 |
10:09.38 |
|
|
|
|
|
|
6:19.85 |
7:37.57 |
8:54.88 |
|
|
|
7 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.00 |
2:30.43 |
3:47.26 |
5:05.56 |
10:16.82 |
|
|
|
|
|
|
6:23.63 |
7:41.75 |
9:00.97 |
|
|
|
8 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.28 |
2:28.69 |
3:46.58 |
5:04.96 |
10:18.08 |
|
|
|
|
|
|
6:23.48 |
7:42.50 |
9:01.44 |
|
|
|
9 |
Mille Rask Sander |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:12.99 |
2:30.86 |
3:47.08 |
5:03.78 |
10:19.40 |
|
|
|
|
|
|
6:22.80 |
7:42.26 |
9:01.97 |
|
|
|
10 |
Helena Marmetschke |
1997 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:12.07 |
2:29.55 |
3:47.37 |
5:07.82 |
10:35.69 |
|
|
|
|
|
|
6:28.49 |
7:51.67 |
9:14.11 |
|
|
|
11 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:18.01 |
2:39.35 |
4:00.13 |
5:20.83 |
10:38.60 |
|
|
|
|
|
|
6:40.69 |
8:00.84 |
9:21.50 |
|
|
|
12 |
Frederikke Jensen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:18.13 |
2:39.53 |
4:00.40 |
5:21.70 |
10:39.52 |
|
|
|
|
|
|
6:41.85 |
8:03.40 |
9:24.29 |
|
|
|
13 |
Xandra Huryn |
2001 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:14.86 |
2:34.92 |
3:55.85 |
5:16.65 |
10:44.69 |
|
|
|
|
|
|
6:38.44 |
8:01.20 |
9:23.42 |
|
|
|
14 |
Julie Brandt |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:17.67 |
2:38.80 |
4:00.53 |
5:23.38 |
10:45.83 |
|
|
|
|
|
|
6:45.71 |
8:08.54 |
9:28.18 |
|
|
|
15 |
Josephine Olsen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:16.14 |
2:36.73 |
3:57.85 |
5:18.99 |
10:49.71 |
|
|
|
|
|
|
6:41.97 |
8:05.19 |
9:28.13 |
|
|
|
16 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:18.60 |
2:41.15 |
4:03.12 |
5:25.25 |
10:53.45 |
|
|
|
|
|
|
6:47.62 |
8:10.38 |
9:31.77 |
|
|
|
17 |
Monica Kristiansen |
2001 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:17.99 |
2:41.34 |
4:05.40 |
5:29.01 |
10:57.15 |
|
|
|
|
|
|
6:52.12 |
8:15.53 |
9:38.44 |
|
|
|
18 |
Karen Mørch |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:17.81 |
2:40.39 |
4:03.90 |
5:27.20 |
10:59.15 |
|
|
|
|
|
|
6:50.38 |
8:14.23 |
9:38.09 |
|
|
|
19 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:20.84 |
2:45.94 |
4:11.84 |
5:40.10 |
11:17.03 |
|
|
|
|
|
|
7:05.78 |
8:33.22 |
9:57.27 |
|
|
|
20 |
Sif Bjørk Pedersen |
2000 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:18.98 |
2:44.05 |
4:10.88 |
5:39.08 |
11:28.91 |
|
|
|
|
|
|
7:07.70 |
8:36.61 |
10:03.49 |
|
|
|
21 |
Saga Hjartardottir |
1996 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:18.24 |
2:42.15 |
4:07.89 |
5:34.96 |
11:32.26 |
|
|
|
|
|
|
7:03.12 |
8:32.88 |
10:03.12 |
|
|
|
22 |
Lea Søgaard |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:21.49 |
2:50.27 |
4:18.91 |
5:47.51 |
11:42.11 |
|
|
|
|
|
|
7:17.39 |
8:46.46 |
10:15.14 |
|
|
|
23 |
Mathilde E Petersen |
1998 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:16.74 |
2:44.06 |
4:14.20 |
5:45.13 |
11:43.38 |
|
|
|
|
|
|
7:15.93 |
8:45.67 |
10:15.29 |
|
|
|
24 |
Runa Worsaae Rask |
2000 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:23.33 |
2:53.58 |
4:25.84 |
5:57.72 |
12:05.15 |
|
|
|
|
|
|
7:28.94 |
9:01.33 |
10:33.67 |
|
|
|
25 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:22.16 |
2:55.74 |
4:31.12 |
6:07.76 |
12:17.19 |
|
|
|
|
|
|
7:41.51 |
9:14.62 |
10:48.30 |
|
|
|
26 |
Selma Bruun Pedersen |
2000 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:27.94 |
3:07.83 |
4:48.84 |
6:30.04 |
13:15.19 |
|
|
|
|
|
|
8:12.80 |
9:55.30 |
11:36.29 |
|
|
|
- |
Mia Søgaard |
2001 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:14 |
|
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
13:21 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1999 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Johan Bragason |
1999 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:04.88 |
2:13.67 |
3:23.59 |
4:33.76 |
17:04.59 |
|
|
|
|
|
|
5:43.83 |
6:53.44 |
8:02.74 |
9:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
10:20.97 |
11:30.55 |
12:39.01 |
13:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
14:55.29 |
16:03.15 |
|
|
|
|
2 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:04.92 |
2:14.37 |
3:23.80 |
4:33.39 |
17:05.65 |
|
|
|
|
|
|
5:43.49 |
6:53.05 |
8:02.30 |
9:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
10:21.03 |
11:30.64 |
12:38.93 |
13:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
14:55.26 |
16:02.91 |
|
|
|
|
3 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:05.16 |
2:14.86 |
3:24.50 |
4:34.36 |
17:19.19 |
|
|
|
|
|
|
5:44.27 |
6:53.71 |
8:03.44 |
9:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
10:21.85 |
11:30.47 |
12:39.78 |
13:49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
14:58.05 |
16:08.83 |
|
|
|
|
4 |
Victor Emil Lundgaard |
1998 |
Gentofte Svømme Klub |
|
1:05.76 |
2:15.39 |
3:25.28 |
4:34.92 |
17:23.55 |
|
|
|
|
|
|
5:45.01 |
6:54.68 |
8:04.22 |
9:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
10:25.85 |
11:35.92 |
12:45.85 |
13:55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
15:05.89 |
16:15.44 |
|
|
|
|
5 |
Marius Møldrup |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:05.64 |
2:14.86 |
3:24.74 |
4:34.68 |
17:47.91 |
|
|
|
|
|
|
5:45.44 |
6:56.62 |
8:07.74 |
9:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
10:31.04 |
11:44.04 |
12:57.51 |
14:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
15:23.15 |
16:35.87 |
|
|
|
|
6 |
Tobias Andersen |
1998 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:06.57 |
2:16.95 |
3:27.83 |
4:40.14 |
18:07.36 |
|
|
|
|
|
|
5:53.06 |
7:05.74 |
8:19.20 |
9:33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
10:46.31 |
11:59.44 |
13:12.56 |
14:26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
15:40.58 |
16:54.09 |
|
|
|
|
7 |
Valdemar Mariegaard |
1999 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:09.94 |
2:24.72 |
3:40.87 |
4:57.90 |
18:38.24 |
|
|
|
|
|
|
6:12.91 |
7:28.91 |
8:44.97 |
9:58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
11:13.89 |
12:29.86 |
13:45.75 |
14:59.04 |
|
|
|
|
|
|
|
16:10.89 |
17:25.65 |
|
|
|
|
8 |
Jakob Schmidt |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:09.82 |
2:23.05 |
3:39.06 |
4:54.56 |
18:40.13 |
|
|
|
|
|
|
6:10.91 |
7:27.52 |
8:43.72 |
9:58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
11:13.19 |
12:27.90 |
13:43.79 |
14:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
16:13.83 |
17:29.09 |
|
|
|
|
9 |
August Terp Larsen |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:19.38 |
2:42.00 |
4:05.93 |
5:29.32 |
20:55.88 |
|
|
|
|
|
|
6:53.45 |
8:17.40 |
9:42.46 |
11:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
12:32.33 |
13:57.05 |
15:21.60 |
16:47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
18:09.51 |
19:31.75 |
|
|
|
|
10 |
Andreas Norup |
1999 |
Svømmeklubben MK 31 |
|
1:20.29 |
2:45.51 |
4:12.11 |
5:39.17 |
21:32.59 |
|
|
|
|
|
|
7:04.93 |
8:32.32 |
10:00.69 |
11:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
12:54.84 |
14:21.57 |
15:49.96 |
17:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
18:42.86 |
20:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:21 |
|
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
14:26 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-2001 |
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2014 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
14:26 |
|
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:09 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1999 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikolai Hougaard |
1999 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:07.76 |
2:19.30 |
3:30.42 |
|
4:38.05 |
|
2 |
Daniel Sørensen |
1999 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:07.63 |
2:19.57 |
3:30.70 |
|
4:38.99 |
|
3 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
Søllerød Svømmeklub |
|
1:10.10 |
2:26.27 |
3:42.41 |
|
4:58.06 |
|
4 |
Anders Sørensen |
1999 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:10.41 |
2:28.27 |
3:46.81 |
|
5:03.80 |
|
5 |
Mads Skøde Hansen |
1999 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:12.50 |
2:31.69 |
3:50.24 |
|
5:07.38 |
|
6 |
Jacob Friland |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.92 |
2:34.13 |
3:56.97 |
|
5:15.34 |
|
- |
Mathias Immerkjær |
1999 |
Swim Team Tåstrup |
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2014 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
15:09 |
|
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:10 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1915-2001 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
36.91 |
1:19.21 |
2:03.41 |
|
2:45.77 |
|
2 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
|
35.75 |
1:19.16 |
2:04.50 |
|
2:46.04 |
|
3 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
36.49 |
1:22.91 |
2:08.63 |
|
2:53.46 |
|
4 |
Freja Schmidt |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
41.75 |
1:30.79 |
2:19.73 |
|
3:07.77 |
|
5 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
42.62 |
1:30.69 |
2:19.88 |
|
3:07.92 |
|
6 |
Emma Poulsen |
2001 |
Glostrup Svømme Klub |
|
36.60 |
1:21.35 |
2:14.00 |
|
3:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
15:10 |
|
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:10 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1915-1999 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Frederik O. Møller |
1999 |
Gentofte Svømme Klub |
|
31.03 |
1:07.20 |
1:44.61 |
|
2:22.09 |
|
2 |
Tobias Andersen |
1998 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
33.10 |
1:11.31 |
1:50.80 |
|
2:28.71 |
|
3 |
Marius Møldrup |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
33.64 |
1:13.79 |
1:51.86 |
|
2:28.75 |
|
4 |
Lukas Gustafson |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
36.43 |
1:20.42 |
2:05.30 |
|
2:50.82 |
|
5 |
Mads Rishøj |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
38.31 |
1:24.05 |
2:11.32 |
|
2:55.57 |
|
6 |
Jacob Friland |
1999 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
37.10 |
1:22.05 |
2:19.23 |
|
3:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
15:10 |
|