Tulokset Poseidon Team Cup 2008
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Saturday 6 september
Results Event 21 (Finals) - Official |
Competition name | Poseidon Team Cup 2008 | Print Date | 06 september 2008 | |||
Competition place | Lund | Print Time | 10:09 | |||
Organizer | Swiming Club Poseidon |
Event 21, 100m Medley Woman -12, Finals |
Nation Juniors: Louise Karlsson (1974) 1:01.61 1991-12-08 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Tian Qi Wu | 1997 | Nanjing Sport School | 34.11 | 1:12.09 | |||||
2 | Jia Ni Liu | 1996 | Nanjing Sport School | 34.37 | 1:12.22 | |||||
3 | Christina Kaas Elmgreen | 1996 | Lyngby Svømmeklub | 36.05 | 1:18.50 | |||||
4 | Ying Zhe Yan | 1996 | Nanjing Sport School | 35.91 | 1:19.28 | |||||
5 | Chen Zhang | 1997 | Nanjing Sport School | 36.84 | 1:20.37 | |||||
6 | Anne Frølund-Grangaard | 1996 | Lyngby Svømmeklub | 38.87 | 1:20.53 | |||||
7 | Signe Nielsen | 1996 | Lyngby Svømmeklub | 41.03 | 1:25.61 | |||||
8 | Alexandra Rolf | 1997 | Simklubben Laxen | 40.12 | 1:26.00 | |||||
9 | Malin Johansson | 1997 | Simklubben Sydsim | 40.79 | 1:26.46 | |||||
10 | Ebba Sigeback | 1996 | S71 | 40.30 | 1:27.20 | |||||
11 | Hanna Olausson-Eckl | 1996 | Simklubben Hajen | 41.48 | 1:28.02 | |||||
12 | Natalie Lundgren | 1996 | Simklubben Hajen | 44.43 | 1:28.81 | |||||
13 | Emilia Ernstsson | 1996 | S71 | 41.11 | 1:29.17 | |||||
14 | Sofia Heimsten | 1997 | Simklubben Sydsim | 42.15 | 1:30.14 | |||||
15 | Emma Eriksson | 1997 | Simklubben Poseidon | 44.49 | 1:31.29 | |||||
16 | Kajsa Bengtsson | 1997 | Simklubben Laxen | 42.00 | 1:31.36 | |||||
17 | Thea Laurberg Simonsen | 1997 | Lyngby Svømmeklub | 43.50 | 1:32.26 | |||||
18 | Sif Vange | 1997 | Lyngby Svømmeklub | 44.61 | 1:33.05 | |||||
19 | Hanna Liang | 1996 | Simklubben Poseidon | 45.30 | 1:34.78 | |||||
20 | Caroline Dinesen | 1996 | Lyngby Svømmeklub | 45.46 | 1:34.85 | |||||
21 | Ottilia Ljung | 1996 | Simklubben Hajen | 45.94 | 1:35.33 | |||||
22 | Erika Olsson | 1996 | Simklubben Sydsim | 43.92 | 1:35.38 | |||||
23 | Louise Götzsche | 1996 | Lyngby Svømmeklub | 45.59 | 1:36.27 | |||||
24 | Anna Brandt Nielsen | 1998 | Lyngby Svømmeklub | 46.37 | 1:37.08 | |||||
25 | Elin Johansson | 1998 | Simklubben Hajen | 44.85 | 1:39.29 | |||||
26 | Vendela Hallonsten | 1997 | Simklubben Poseidon | 49.40 | 1:44.73 | |||||
27 | Helena Steenberg | 1999 | Lyngby Svømmeklub | 47.82 | 1:46.51 | |||||
28 | Rebecka Östlund | 1999 | Simklubben Poseidon | 55.88 | 1:55.47 | |||||
29 | Sofie Amalie Schön | 1999 | Lyngby Svømmeklub | 57.13 | 1:59.15 | |||||
30 | Agnes Nørgård Kracht | 1999 | Lyngby Svømmeklub | 1:01.32 | 2:04.16 | |||||
Generated by WinGrodan 1.16.06 |
Licensed to: Simklubben Poseidon |