Tulokset TYR Vantaa Junior Meet
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
La aamu klo 10.00
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR Vantaa Junior Meet 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
12:24 |
|
|
Järjestäjä |
SiWa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-13,16,18, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Envalds |
2001 |
|
353 |
1:23.49 |
2:53.17 |
4:35.32 |
|
5:52.62 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-13,16,18, Loppukilpailut 14 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jasper Pullinen |
1999 |
|
505 |
|
2:33.55 |
|
|
5:12.99 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Henrik Häkkinen |
1998 |
|
503 |
|
2:30.30 |
|
|
5:13.25 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niki Karlsson |
2000 |
|
478 |
|
2:28.82 |
|
|
5:18.80 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kirill Egorov |
2000 |
|
422 |
1:15.55 |
2:42.65 |
4:17.50 |
|
5:32.17 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Elias Herlevi |
2000 |
|
401 |
1:16.21 |
2:47.63 |
4:32.02 |
|
5:37.78 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Elias Soukola |
1999 |
|
395 |
1:18.08 |
2:47.62 |
4:25.50 |
|
5:39.62 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Robert Jalonen |
1998 |
|
369 |
1:13.38 |
2:45.24 |
4:28.41 |
|
5:47.37 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
|
362 |
1:21.89 |
2:53.93 |
4:29.04 |
|
5:49.69 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Vinski Pyykönen |
2000 |
|
350 |
1:26.36 |
2:48.33 |
4:37.04 |
|
5:53.61 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Olli Aflecht |
2000 |
|
316 |
1:28.69 |
3:02.38 |
4:47.99 |
|
6:05.89 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Eetu Isosuo |
2000 |
|
259 |
1:35.62 |
3:17.55 |
5:06.68 |
|
6:30.82 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-13,16,18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Santeri Rantanen |
1996 |
|
613 |
|
2:20.78 |
|
|
4:53.32 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Saunonen |
1997 |
|
528 |
|
2:29.60 |
|
|
5:08.28 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Lampinen |
1997 |
|
504 |
1:06.74 |
2:26.44 |
4:03.50 |
|
5:13.21 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Henrik Rinkinen |
1997 |
|
470 |
|
2:33.84 |
|
|
5:20.59 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
12:24 |
|