Resultater for FÃ…M 2014 - Gruppe 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 2
Resultat Løb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM_gruppe 2 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 14:29 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anna Bredal Storgaard | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 33.11 | ||||||
2 | Alma Thrige Dyrehauge | 2002 | Ringe Svømme Klub | 33.14 | ||||||
3 | Katarina Holse | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 34.56 | ||||||
4 | Julie Ejby | 2002 | Nyborg Svømmeklub | 36.19 | ||||||
5 | Maibritt Skjoldborg | 2002 | Odense Svømme Klub | 36.33 | ||||||
6 | Katrine Mejlsbye | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 36.66 | ||||||
7 | Amalie Ringkvist | 2002 | Odense Svømme Klub | 37.25 | ||||||
8 | Karen Hazell Brink | 2002 | O.S.L.F. | 37.30 | ||||||
9 | Julie Gregersen | 2002 | Ringe Svømme Klub | 37.48 | ||||||
10 | Erantis F P Sørensen | 2002 | O.S.L.F. | 39.61 | ||||||
11 | Amalie Tolstrup Rasmussen | 2002 | Tommerup Svømme Klub | 40.03 | ||||||
12 | Mia Andersen | 2002 | O.S.L.F. | 47.29 | ||||||
Løb 21, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2014 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Johanne A Andersson | 2003 | Frem Odense | 35.77 | ||||||
2 | Christine Krogh | 2003 | O.S.L.F. | 35.84 | ||||||
3 | Trine Bruun-Petersen | 2003 | Tommerup Svømme Klub | 36.86 | ||||||
4 | Ghita Ross Rasmussen | 2003 | Svendborg Svømme Klub | 39.64 | ||||||
5 | Katrine Brolykke Madsen | 2003 | O.S.L.F. | 39.80 | ||||||
6 | Line Vestergaard Hansen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 40.51 | ||||||
7 | Liva Busk | 2003 | Svendborg Svømme Klub | 40.74 | ||||||
8 | Maria Bech Andersen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 41.39 | ||||||
9 | Nanna Sofie Kralund | 2003 | Odense Svømme Klub | 42.74 | ||||||
10 | Amanda Siomone Witte | 2003 | Ringe Svømme Klub | 42.95 | ||||||
11 | Anna Skovmand Rasmussen | 2003 | Frem Odense | 43.40 | ||||||
12 | Iben Lindal Overgaard | 2003 | O.S.L.F. | 43.91 | ||||||
13 | Mai Jørgensen | 2003 | Frem Odense | 45.04 | ||||||
14 | Thea Inge Madsen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 47.70 | ||||||
15 | Klara Anna Mathisen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 48.74 | ||||||
16 | Maja Rasmussen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 53.28 | ||||||
- | Freja Kathrine Borup | 2003 | Frem Odense | DNS | ||||||
- | Alina Thyregod | 2003 | Frem Odense | DSQ | tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:29 |