Tulokset Lohi-uinnit 2014
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaijakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Lohi-uinnit 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:33 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
|
345 |
37.45 |
1:18.34 |
2:00.05 |
|
2:39.50 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Kartimo |
2000 |
|
318 |
37.98 |
1:21.86 |
2:04.43 |
|
2:43.86 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
|
296 |
38.64 |
1:23.46 |
2:07.50 |
|
2:47.76 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
278 |
41.37 |
1:24.91 |
2:08.85 |
|
2:51.39 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viktor Thodin |
2000 |
|
264 |
38.03 |
1:22.13 |
2:08.40 |
|
2:54.29 |
|
|
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Hugo Mattola |
2001 |
|
198 |
44.15 |
1:35.24 |
2:25.24 |
|
3:12.01 |
|
|
Haapajärven Kiilat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leevi Sipilä |
2003 |
|
145 |
1:43.92 |
|
|
|
3:32.94 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roman Nemyshev |
1998 |
|
517 |
32.82 |
1:08.39 |
1:44.49 |
|
2:19.44 |
|
|
Kostamus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juho Laatikainen |
1999 |
|
414 |
34.84 |
1:12.87 |
1:51.44 |
|
2:30.15 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Atte Somero |
1999 |
|
401 |
34.80 |
1:12.67 |
1:52.89 |
|
2:31.71 |
|
|
Lahden Kaleva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksi Kanste |
1998 |
|
384 |
1:14.46 |
2:33.89 |
|
|
2:33.89 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Danila Dobrzhanskiy |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janne Lantto |
1994 |
|
525 |
32.69 |
1:07.25 |
1:43.37 |
|
2:18.70 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kimmo Viinamäki |
1995 |
|
325 |
37.86 |
1:19.32 |
2:00.80 |
|
2:42.66 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:33 |
|