2021-10-24   01:14:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2014    Tulostuspivmr  11 heinkuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  16:49   
  Jrjestj  AUi ja SK         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 heinkuu 2014         
 
 
Laji 1, 4X100m SKUV T-15, Loppukilpailut 13 - 15 v 
Sponsori: ATV Anink Tapetti ja Vri 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1  1999    620          4:32.13   
  Cetus Espoo                   
  Sini Koivu  1999      32.69  1:08.43      1:08.43   
  Emilia Flyckt  2001      36.14  1:17.55      2:25.98   
  Mirva Kallstrm  1999      29.97  1:05.67      3:31.65   
  Alissa Eloranta  1999      28.67  1:00.48      4:32.13   
                     
Laus 1  1999    604          4:34.40   
  Lahden Uimaseura                   
  Melek Ayarci  1999      33.01  1:09.46      1:09.46   
  Essi-Maria Lillman  2000      35.11  1:15.20      2:24.66   
  Julia Bruneau  1999      30.52  1:07.98      3:32.64   
  Ella Saarikko  2000      29.48  1:01.76      4:34.40   
                     
Hss  1999    580          4:38.22   
  Helsingfors Simsllskap                   
  Sanni Alamattila  1999      33.33  1:10.04      1:10.04   
  Emmi Klhi  2000      36.08  1:17.67      2:27.71   
  Vilma Oura  2001      31.30  1:08.69      3:36.40   
  Vilma Havo  1999      30.05  1:01.82      4:38.22   
                     
sk  1999    557          4:41.88   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Roosa Rekola  2000        1:12.58      1:12.58   
  Merina Suoranta  1999      37.48  1:20.61      2:33.19   
  Helene Helo  1999      31.81  1:08.86      3:42.05   
  Ida Konkka  2000      28.05  59.83      4:41.88   
                     
Aui Naiset [1999]  1999    557          4:42.00   
  Aurajoen Uinti                   
  Saara Mnnist  2000      33.14  1:09.03      1:09.03   
  Kristiina Merenluoto  2000      38.58  1:21.42      2:30.45   
  Reetta Rantakokko  2001      31.13  1:09.99      3:40.44   
  Vuokko Suomki  2001      28.96  1:01.56      4:42.00   
                     
Swim Naiset [1999]  1999    556          4:42.18   
  Swimming Jyvskyl                   
  Selma Soininen  1999      33.41  1:08.88      1:08.88   
  Sonja Pentti  1999      36.52  1:18.24      2:27.12   
  Sanni Lampi  2001      33.04  1:12.24      3:39.36   
  Rita Valkama  1999      30.05  1:02.82      4:42.18   
                     
Raisu Naiset [1999] I  1999    553          4:42.62   
  Raision Urheilijat                   
  Vilma Iisalo  2001      35.48  1:15.05      1:15.05   
  Eerica Kuusjrvi  1999      36.85  1:18.95      2:34.00   
  Irene Ruuskanen  1999      31.17  1:08.77      3:42.77   
  Sara Kazi  1999      28.55  59.85      4:42.62   
                     
Uita 1  1999    552          4:42.71   
  Uinti Tampere                   
  Suvi Huhtanen  1999      34.38  1:12.56      1:12.56   
  Roosa Mkinen  1999      37.37  1:19.47      2:32.03   
  Inka Aaltonen  1999      31.72  1:09.30      3:41.33   
  Alma Lumio  1999      29.13  1:01.38      4:42.71   
                     
Cetus 2  1999    549          4:43.24   
  Cetus Espoo                   
  Henni Kangas-Krki  2000        1:12.44      1:12.44   
  Veronica Wahlstedt  2000      36.75  1:20.44      2:32.88   
  Lyydia Kalenius  2000      31.39  1:08.91      3:41.79   
  Ronja Riihinen  2000      28.88  1:01.45      4:43.24   
                     
10  Ou Naiset [1999]  1999    539          4:44.96   
  Oulun Uinti 1906                   
  Miili Knskoski  1999      34.43  1:12.86      1:12.86   
  Anni Rajaniemi  2000      37.73  1:23.53      2:36.39   
  Reetta Kanervo  1999      29.79  1:07.72      3:44.11   
  Kaisa Kariniemi  1999      29.48  1:00.85      4:44.96   
                     
11  Uita 2  1999    522          4:48.19   
  Uinti Tampere                   
  Netta Nyberg  2001        1:15.44      1:15.44   
  Fanni Pirhonen  2000      37.49  1:21.42      2:36.86   
  Hanna Rautiainen  1999      30.72  1:08.86      3:45.72   
  Heini Hammar  1999      29.03  1:02.47      4:48.19   
                     
12  Tatu Naiset  1999    517          4:48.97   
  Tampereen Tyven Uimarit                   
  Noora Kukkonen  1999        1:14.15      1:14.15   
  Amanda Saari  2000      38.81  1:22.58      2:36.73   
  Noora Poutanen  1999      32.71  1:11.77      3:48.50   
  Emma-Lotta Tynkkynen  1999      29.04  1:00.47      4:48.97   
                     
13  Hss 2  1999    515          4:49.49   
  Helsingfors Simsllskap                   
  Pia Perjoki  2000        1:14.13      1:14.13   
  Alexandra Vartiainen  2001      37.85  1:20.12      2:34.25   
  Roosa Nieminen  1999      32.44  1:11.29      3:45.54   
  Sophia Lindeberg  2000      30.04  1:03.95      4:49.49   
                     
14  Ukk Naiset [1999]  1999    497          4:52.77   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  Minea Bogdanoff  2001        1:21.07      1:21.07   
  Elina Karinkanta  2000      38.48  1:22.39      2:43.46   
  Annika Karinkanta  2000      30.36  1:06.43      3:49.89   
  Susanna Ellonen  1999      29.18  1:02.88      4:52.77   
                     
15  Vus-Vss  1999    486          4:55.10   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
  Petra kkinen  2000        1:14.29      1:14.29   
  Jenna Miettinen  1999      39.66  1:24.53      2:38.82   
  Denize Korkiakoski  1999      33.40  1:13.28      3:52.10   
  Milja Mielty  2000      29.32  1:03.00      4:55.10   
                     
16  Keui Iku-Tytt  1999    458          5:00.97   
  Keravan Uimarit                   
  Aliisa Salokaarto  2001        1:19.95      1:19.95   
  Hanna Kareinen  2000      36.68  1:19.92      2:39.87   
  Jenni Kukkonen  1999      32.92  1:13.91      3:53.78   
  Lotta Risnen  1999      31.48  1:07.19      5:00.97   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspivmr  11 heinkuu 2014 
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner