Resultater for Hyvinkää Open
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
Hyvinkää Open |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 syyskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hyvinkää |
|
Tulostusaika |
17:43 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Hyvinkää |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 syyskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50 Free M 12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexandr Shchegolev |
2002 |
|
421 |
|
|
|
|
27.07 |
|
|
Sankt-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jan Joonas Viirpuu |
2002 |
|
310 |
|
|
|
|
29.98 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Carl-Joseph Suuroja |
2002 |
|
259 |
|
|
|
|
31.82 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
|
250 |
|
|
|
|
32.20 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jass Rootsma |
2002 |
|
211 |
|
|
|
|
34.05 |
|
|
Ujumise Spordiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Alex Artur Märtmaa |
2002 |
|
207 |
|
|
|
|
34.29 |
|
|
Ujumise Spordiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50 Free M 12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Georgy Galchenko |
2000 |
|
513 |
|
|
|
|
25.35 |
|
|
Velikiy Novgorod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vladislav Titov |
2000 |
|
477 |
|
|
|
|
25.97 |
|
|
Sankt-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikael Lähde |
2000 |
|
428 |
|
|
|
|
26.93 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Andrey Antonov |
2000 |
|
425 |
|
|
|
|
26.99 |
|
|
Velikiy Novgorod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Henry Hatanpää |
2000 |
|
405 |
|
|
|
|
27.43 |
|
|
Swimming Club Nurmijärvi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Arsenii Kravtsov |
2000 |
|
396 |
|
|
|
|
27.63 |
|
|
Sankt-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50 Free M 12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matis Hiie |
1998 |
|
525 |
|
|
|
|
25.15 |
|
|
Keila Sc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Artur Filimonov |
1999 |
|
459 |
|
|
|
|
26.31 |
|
|
Velikiy Novgorod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Henrik Häkkinen |
1998 |
|
451 |
|
|
|
|
26.46 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kaius Kejonen |
1998 |
|
444 |
|
|
|
|
26.59 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joosep Raud |
1998 |
|
427 |
|
|
|
|
26.95 |
|
|
Keila Sc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Venni Rastas |
1999 |
|
397 |
|
|
|
|
27.60 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50 Free M 12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrii Tikhonov-Bugrov |
1996 |
|
587 |
|
|
|
|
24.24 |
|
|
Sankt-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Frants Tikerpuu |
1997 |
|
531 |
|
|
|
|
25.06 |
|
|
Keila Sc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Otto Kuittinen |
1995 |
|
518 |
|
|
|
|
25.27 |
|
|
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Arttu Vänttinen |
1996 |
|
515 |
|
|
|
|
25.32 |
|
|
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Philip Malenak |
1990 |
|
500 |
|
|
|
|
25.57 |
|
|
Univerzita Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Martti Pyysalo |
1992 |
|
487 |
|
|
|
|
25.80 |
|
|
Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
13 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Simmis Hyvinge-Hyvinkää |
Tulostusaika |
17:43 |
|