Tulokset Vantaan Syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
LA AAMU
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | VANTAAN SYYSUINNIT | Tulostuspäivämäärä | 20 syyskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | HAKUNILA | Tulostusaika | 11:31 | |||
Järjestäjä | UI-VA | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 syyskuu 2014 |
Laji 9, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Juulia Käräjämies | 2003 | 337 | 40.36 | 1:22.95 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
2 | Vilma Adela Hottinen | 2002 | 319 | 40.31 | 1:24.50 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
3 | Liinu Louhikoski | 2004 | 312 | 40.48 | 1:25.09 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
4 | Emilia Lyyra | 2003 | 298 | 39.26 | 1:26.43 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
5 | Tinja Turunen | 2002 | 273 | 40.05 | 1:29.00 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
6 | Tiia Strandberg | 2002 | 257 | 44.39 | 1:30.71 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
7 | Emilia Sjölund | 2002 | 255 | 41.81 | 1:31.02 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
8 | Ellen Strandberg | 2002 | 225 | 45.31 | 1:34.80 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
9 | Nicole Yisrael | 2004 | 200 | 44.74 | 1:38.68 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Laura Nissi | 2004 | 199 | 48.18 | 1:38.85 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
11 | Elina Ryynänen | 2005 | 157 | 52.52 | 1:47.03 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
12 | Iida Herrala | 2004 | 156 | 52.32 | 1:47.04 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Siiri Pekkala | 2005 | 129 | 55.35 | 1:54.06 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
14 | Julia Ingberg | 2002 | 120 | 57.13 | 1:56.86 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
15 | Henni Havén | 2004 | 91 | 1:03.80 | 2:08.20 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Taru Jokipii | 2002 | DNS | |||||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
- | Anna Lehmusvaara | 2005 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
- | Ella Pitkäkangas | 2003 | DSQ | |||||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
Laji 9, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Nea-Amanda Heinola | 2000 | 555 | 32.51 | 1:10.26 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
2 | Marie Tuominen | 2000 | 341 | 36.72 | 1:22.59 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
3 | Fanny Talonpoika | 2001 | 256 | 42.69 | 1:30.85 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
4 | Jenna Kilpeläinen | 2001 | 242 | 42.30 | 1:32.64 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
5 | Ella Hörkkö | 2001 | 177 | 47.91 | 1:42.66 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
Laji 9, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Pikkarainen | 1992 | 771 | 28.99 | 1:02.96 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
2 | Veera Venäläinen | 1995 | 601 | 30.98 | 1:08.40 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
3 | Vilma Venäläinen | 1996 | 518 | 33.42 | 1:11.88 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
4 | Nina Haltia | 1999 | 513 | 31.18 | 1:12.10 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
5 | Lotta Mielonen | 1996 | 509 | 34.01 | 1:12.31 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
6 | Alina Katajisto | 1998 | 484 | 33.69 | 1:13.52 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
7 | Pinja Peippo | 1999 | 467 | 33.44 | 1:14.39 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
8 | Katja Malmi | 1998 | 466 | 34.75 | 1:14.46 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
9 | Pinja Kaisla | 1998 | 300 | 38.88 | 1:26.25 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 20 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 11:31 |