Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:46 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 01 marraskuu 2014 |
Laji 10, P12,13 100m Rintauinti, Loppukilpailut 12 v |
P13 LRIKM-enntys Juho Viitala, TaUS, 1:10,50 2004 |
P12 LRIKM-enntys Timo Kettunen, JUK, 1:14,27 1994 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Oskari Aalto | 2002 | 366 | 37.12 | 1:17.69 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Verneri Viisanen | 2002 | 302 | 38.79 | 1:22.82 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Joel Syrj | 2002 | 213 | 43.98 | 1:32.99 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 209 | 45.15 | 1:33.66 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Danila Shishinin | 2002 | 208 | 44.13 | 1:33.73 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
6 | Georg Nrj | 2002 | 205 | 44.31 | 1:34.17 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
7 | Onni Jrvinen | 2002 | 157 | 48.36 | 1:42.91 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
8 | Max strm | 2002 | 153 | 48.57 | 1:43.86 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Max Eriksson | 2002 | 150 | 50.56 | 1:44.59 | |||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
10 | Kirill Levo | 2002 | 137 | 49.88 | 1:47.86 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
11 | Touko Luukkonen | 2002 | 132 | 51.62 | 1:49.10 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
12 | Heikki Vkevinen | 2002 | 130 | 52.85 | 1:49.77 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
13 | Jenson Lih Shan Li | 2002 | 127 | 51.43 | 1:50.50 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
14 | Pyry Talvitie | 2002 | 115 | 53.75 | 1:54.22 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
15 | Emil Strandell | 2002 | 114 | 53.53 | 1:54.59 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
16 | Mio Munsterhjelm | 2002 | 114 | 53.73 | 1:54.62 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
17 | Thomas Grundstrm | 2002 | 113 | 55.87 | 1:54.74 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Kalle Kauppinen | 2002 | 110 | 54.79 | 1:55.95 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
19 | Topias Hildn | 2002 | 108 | 56.07 | 1:56.62 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
20 | Otto Sormunen | 2002 | 101 | 56.94 | 1:59.17 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Olavi Saarinen | 2002 | 100 | 55.35 | 1:59.66 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
22 | Matias Ola | 2002 | 96 | 57.43 | 2:01.16 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
23 | Tuomas Tolppala | 2002 | 93 | 57.32 | 2:02.31 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
- | Max Kallio | 2002 | DNS | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
- | Mathias Lindfors | 2002 | DSQ | |||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 10, P12,13 100m Rintauinti, Loppukilpailut 13 v |
P13 LRIKM-enntys Juho Viitala, TaUS, 1:10,50 2004 |
P12 LRIKM-enntys Timo Kettunen, JUK, 1:14,27 1994 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Eerikki Laitala | 2001 | 435 | 34.43 | 1:13.36 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Herman Widbom | 2001 | 382 | 35.82 | 1:16.62 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
3 | Tuomas Jokinen | 2001 | 373 | 37.13 | 1:17.25 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Aaron Antikainen | 2001 | 331 | 38.16 | 1:20.39 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Eemeli Raninen | 2001 | 328 | 38.28 | 1:20.63 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
6 | Eevert Leppnen | 2001 | 283 | 39.83 | 1:24.64 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
7 | Kalle Hyttinen | 2001 | 269 | 39.22 | 1:26.13 | |||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Lauri Krapf | 2001 | 268 | 39.62 | 1:26.23 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
9 | Joonas Kousa | 2001 | 264 | 41.03 | 1:26.67 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Pyry Nurminen | 2001 | 263 | 41.00 | 1:26.72 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
11 | Niklas Linnanen | 2001 | 257 | 41.65 | 1:27.44 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
12 | Eetu Partanen | 2001 | 240 | 42.03 | 1:29.39 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Juho Ruuskanen | 2001 | 211 | 43.81 | 1:33.38 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Nikko Cherikov | 2001 | 208 | 43.50 | 1:33.85 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
15 | Christofor Pavlidi | 2001 | 197 | 45.28 | 1:35.49 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
16 | Tuomas Hyvnen | 2001 | 192 | 45.50 | 1:36.24 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
17 | Pyry Kurunsaari | 2001 | 185 | 45.99 | 1:37.50 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Matias Vikman | 2001 | 180 | 45.50 | 1:38.34 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
19 | Victor Vardeka | 2001 | 158 | 47.60 | 1:42.86 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
20 | Eero Jskelinen | 2001 | 155 | 47.57 | 1:43.32 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Kristoffer Kulju | 2001 | 152 | 49.76 | 1:44.07 | |||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
22 | Mikael Karlsson | 2001 | 150 | 48.66 | 1:44.58 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
- | Ruslan Panschin | 2001 | DSQ | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:46 |