Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 54 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 54, 4X50mVapaauinti, Loppukilpailut 12 - 16 v |
LRIKM-ennätys Aurajoen Uinti, AUi, 1:40,84 2013 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Cetus 1 | 1998 | 1:39.75 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Sergey Kuznetsov | 2000 | 23.98 | 23.98 | |||||||
Eetu Alitalo | 1999 | 24.31 | 48.29 | |||||||
Sohvi Nenonen | 1999 | 25.63 | 1:13.92 | |||||||
Sini Koivu | 1999 | 25.83 | 1:39.75 | |||||||
2 | Hss Seka [1998] | 1998 | 1:43.25 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Santeri Hölttä | 2000 | 24.74 | 24.74 | |||||||
Alari Pakarinen | 1998 | 24.59 | 49.33 | |||||||
Vilma Havo | 1999 | 27.41 | 1:16.74 | |||||||
Vilma Oura | 2001 | 26.51 | 1:43.25 | |||||||
3 | Cetus 2 | 1998 | 1:43.99 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Konsta Nenonen | 1998 | 25.23 | 25.23 | |||||||
Topi Suomalainen | 1998 | 25.14 | 50.37 | |||||||
Mirva Kallström | 1999 | 27.23 | 1:17.60 | |||||||
Aino Otava | 1999 | 26.39 | 1:43.99 | |||||||
4 | Cetus 3 | 1998 | 1:45.51 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Wilma Jacobson | 2000 | 27.25 | 27.25 | |||||||
Adelia Spångberg | 1999 | 27.39 | 54.64 | |||||||
Santeri Huhtala | 1998 | 25.97 | 1:20.61 | |||||||
Joonas Kotiranta | 1998 | 24.90 | 1:45.51 | |||||||
5 | Hss Seka 2 [1998] | 1998 | 1:47.04 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Aaro Tähtivuori | 1998 | 26.18 | 26.18 | |||||||
Kaarlo Seppänen | 1999 | 25.03 | 51.21 | |||||||
Rebekka Holma | 1999 | 27.92 | 1:19.13 | |||||||
Sanni Alamattila | 1999 | 27.91 | 1:47.04 | |||||||
6 | Orca 1 | 1998 | 1:49.70 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Ksenia Egorova | 2000 | 28.35 | 28.35 | |||||||
Valtteri Kiiskinen | 1998 | 25.52 | 53.87 | |||||||
Verneri Mattila | 1999 | 26.28 | 1:20.15 | |||||||
Heidi Manninen | 1999 | 29.55 | 1:49.70 | |||||||
7 | Gladius I | 1998 | 1:50.97 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Dmitry Nosov | 1998 | 26.31 | 26.31 | |||||||
Aarne Santamäki | 1998 | 26.77 | 53.08 | |||||||
Iiris Himanto | 2001 | 30.04 | 1:23.12 | |||||||
Marilla Parhiala | 2000 | 27.85 | 1:50.97 | |||||||
8 | Orca 2 | 1999 | 1:51.73 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Saara Vesa | 1999 | 28.30 | 28.30 | |||||||
Kirill Egorov | 2000 | 26.90 | 55.20 | |||||||
Linda Simula | 2001 | 29.41 | 1:24.61 | |||||||
Aleksej Belfer | 2000 | 27.12 | 1:51.73 | |||||||
9 | Gladius Ii | 1998 | 2:03.68 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Alexi Taimela | 1998 | 29.07 | 29.07 | |||||||
Henri Koski | 2000 | 28.02 | 57.09 | |||||||
Nea Wirtanen | 2000 | 33.18 | 1:30.27 | |||||||
Enni Kanerva | 2000 | 33.41 | 2:03.68 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:17 |