Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:41 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Vilma Oura | 2001 | 550 | 30.69 | 1:07.18 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Emma Kotiranta | 2001 | 442 | 33.27 | 1:12.22 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Sanna Putkonen | 2001 | 432 | 34.04 | 1:12.82 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Helene Hirvonen | 2001 | 355 | 35.26 | 1:17.74 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Jenni Rantanen | 2001 | 311 | 36.57 | 1:21.21 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
6 | Emmi Laitinen | 2001 | 306 | 36.87 | 1:21.67 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
7 | Linda Simula | 2001 | 305 | 35.90 | 1:21.72 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
8 | Johanna Vieraankivi | 2001 | 261 | 37.75 | 1:26.07 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sophia Lindeberg | 2000 | 479 | 32.90 | 1:10.34 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Emmi Kölhi | 2000 | 477 | 33.46 | 1:10.42 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 474 | 33.22 | 1:10.56 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Olivia Hellsten | 2000 | 473 | 32.73 | 1:10.64 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Ksenia Egorova | 2000 | 470 | 32.56 | 1:10.76 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
6 | Marilla Parhiala | 2000 | 433 | 33.85 | 1:12.75 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
7 | Ronja Riihinen | 2000 | 420 | 34.35 | 1:13.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Daniela Helanne | 2000 | 378 | 36.24 | 1:16.10 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
9 | Saara Lehtonen | 2000 | 364 | 35.61 | 1:17.06 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Gemma James | 2000 | 349 | 35.15 | 1:18.14 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Myra Bengts | 2000 | 341 | 36.44 | 1:18.76 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Wilma Andreasen | 2000 | 339 | 36.69 | 1:18.91 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
13 | Nadine Medarhri | 2000 | 300 | 36.51 | 1:22.19 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Meri Ojala | 2000 | 289 | 37.41 | 1:23.24 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
- | Jennetta Silvennoinen | 2000 | DNF | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sohvi Nenonen | 1999 | 706 | 29.15 | 1:01.81 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Mirva Kallström | 1999 | 650 | 29.52 | 1:03.53 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Adelia Spångberg | 1999 | 614 | 30.43 | 1:04.75 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Roosa Nieminen | 1999 | 506 | 32.24 | 1:09.05 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Rebekka Holma | 1999 | 456 | 32.25 | 1:11.47 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Toini Kempinen | 1999 | 455 | 33.79 | 1:11.57 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
7 | Hanni Pratsch | 1999 | 307 | 35.75 | 1:21.58 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Helena Knaapi | 1999 | 281 | 38.05 | 1:23.99 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Jessika Lehtonen | 1999 | 225 | 40.07 | 1:30.44 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Elina Heino | 1999 | 197 | 43.16 | 1:34.55 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:41 |