Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Hyvinkää | Tulostusaika | 19:00 | |||
Järjestäjä | HyUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 20, P11 50m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 28,84 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Dang Le Nhut | 2003 | 276 | 31.16 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Sami Uusikumpu | 2003 | 254 | 32.05 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
3 | Henri Heikkilä | 2003 | 250 | 32.21 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
4 | Markus Nuorinko | 2003 | 235 | 32.89 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
5 | Oskar Turunen | 2003 | 230 | 33.12 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
6 | Ville Savulahti | 2003 | 216 | 33.83 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
7 | Leo Parviainen | 2003 | 209 | 34.16 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
8 | Juuso Rahikainen | 2003 | 205 | 34.40 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
9 | Aki Hakkarainen | 2003 | 203 | 34.50 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
10 | Juho Elia Marjala | 2003 | 182 | 35.80 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
11 | Santeri Berggren | 2003 | 177 | 36.14 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Lauri Tolvanen | 2003 | 168 | 36.75 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
13 | Heikki Tirkkonen | 2003 | 166 | 36.91 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
14 | Oscar Taht | 2003 | 163 | 37.09 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
15 | Olavi Männistö | 2003 | 161 | 37.30 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
16 | Tatu Saareks | 2003 | 153 | 37.90 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
17 | Sami Pönkä | 2003 | 146 | 38.47 | ||||||
Vanders | ||||||||||
18 | Antti Malmberg | 2003 | 140 | 39.05 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
19 | Kasper Holopainen | 2003 | 139 | 39.15 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
20 | Aleksi Alanko | 2003 | 133 | 39.74 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
21 | Kalle Seppä | 2003 | 131 | 39.88 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
22 | Petri Shkolny | 2003 | 131 | 39.94 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
23 | Oliver Hanhimäki | 2003 | 130 | 40.04 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
24 | Niko Akkanen | 2003 | 128 | 40.20 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
25 | Otso Kurikka | 2003 | 121 | 41.02 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
- | Samuel Räty | 2003 | DSQ | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura | Tulostusaika | 19:00 |