Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Hyvinkää | Tulostusaika | 19:51 | |||
Järjestäjä | HyUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 10 v |
T11 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 31,18 2008 |
T10 LRIKM-ennätys Mirva Kallström, Cetus, 35,91 2009 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Liinu Louhikoski | 2004 | 316 | 35.76 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Annukka Pihkamäki | 2004 | 218 | 40.50 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
3 | Nicole Yisrael | 2004 | 202 | 41.50 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
4 | Nessa Järvinen | 2004 | 200 | 41.62 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
5 | Aada Rissanen | 2004 | 196 | 41.90 | ||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Julia Tuura | 2004 | 151 | 45.70 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
7 | Vlada Guljajeva | 2004 | 142 | 46.63 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
8 | Sonja Salmimies | 2004 | 124 | 48.87 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
9 | Iida Savulahti | 2004 | 108 | 51.14 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
10 | Beata Niskanen | 2004 | 107 | 51.23 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
11 | Anna-Maria Siivonen | 2004 | 101 | 52.30 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
12 | Roona Karola | 2004 | 97 | 52.89 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 31,18 2008 |
T10 LRIKM-ennätys Mirva Kallström, Cetus, 35,91 2009 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Lyyra | 2003 | 312 | 35.93 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Taiga Yritys | 2003 | 250 | 38.69 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
3 | Julie Nikkilä | 2003 | 247 | 38.82 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Aino Paju | 2003 | 246 | 38.86 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Juulia Käräjämies | 2003 | 238 | 39.31 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
6 | Edla Wuori | 2003 | 234 | 39.54 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
7 | Saana Yritys | 2003 | 229 | 39.82 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
8 | Ella Pitkäkangas | 2003 | 217 | 40.52 | ||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Cinja Åvist | 2003 | 202 | 41.50 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
10 | Ella Hurtta | 2003 | 200 | 41.64 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
11 | Ida Lehtovaara | 2003 | 178 | 43.32 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
12 | Frida Kangastupa | 2003 | 163 | 44.61 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
13 | Susanna Kuisma | 2003 | 144 | 46.50 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
14 | Liisa Penttinen | 2003 | 120 | 49.33 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
15 | Noora Uro | 2003 | 100 | 52.39 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura | Tulostusaika | 19:51 |