Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 51 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 51 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
18:26 |
|
|
Järjestäjä |
HaHe/KemPy/OuLo/OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 51, T11,12 200m Sekauinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 2:29,45 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Wilma Jacobson, HSS, 2:40,66 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
487 |
32.45 |
1:14.64 |
2:00.43 |
|
2:38.31 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
|
434 |
34.56 |
1:16.89 |
2:06.89 |
|
2:44.47 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Minja Lukkari |
2003 |
|
400 |
36.77 |
1:20.31 |
2:10.19 |
|
2:49.07 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Henna Hökkä |
2003 |
|
379 |
36.63 |
1:18.92 |
2:13.83 |
|
2:52.09 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
|
379 |
39.27 |
1:23.45 |
2:13.19 |
|
2:52.17 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Martta Nygård |
2003 |
|
350 |
38.46 |
1:23.62 |
2:16.06 |
|
2:56.68 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Venla Säntti |
2003 |
|
335 |
40.15 |
1:26.87 |
2:20.06 |
|
2:59.30 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Mathilda Puutio |
2003 |
|
292 |
43.45 |
1:33.93 |
2:28.48 |
|
3:07.81 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nita Poutiainen |
2003 |
|
286 |
43.31 |
1:31.53 |
2:28.93 |
|
3:08.95 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Reeta Kallunki |
2003 |
|
232 |
47.08 |
1:38.96 |
2:36.22 |
|
3:22.54 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Malla Juutinen |
2003 |
|
221 |
51.20 |
1:42.62 |
2:40.74 |
|
3:25.98 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Nea Helena Vähäkuopus |
2003 |
|
207 |
48.99 |
1:41.14 |
2:42.65 |
|
3:30.58 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Iida Nissilä |
2003 |
|
205 |
54.19 |
1:44.12 |
2:44.27 |
|
3:31.12 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Seela Kari |
2003 |
|
169 |
53.58 |
1:46.53 |
2:56.37 |
|
3:44.95 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Clara-Sophie Scheib |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Reetta Kari |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 51, T11,12 200m Sekauinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 2:29,45 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Wilma Jacobson, HSS, 2:40,66 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Heikkinen |
2002 |
|
433 |
36.96 |
1:16.58 |
2:06.81 |
|
2:44.67 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
|
422 |
34.85 |
1:19.34 |
2:08.88 |
|
2:46.10 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
|
404 |
36.42 |
1:19.67 |
2:09.90 |
|
2:48.41 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Amalia Siekkinen |
2002 |
|
333 |
40.14 |
1:25.71 |
2:19.09 |
|
2:59.68 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hilla Hirvikoski |
2002 |
|
319 |
39.19 |
1:24.11 |
2:22.27 |
|
3:02.29 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Katariina Kourula |
2002 |
|
319 |
43.25 |
1:31.26 |
2:21.59 |
|
3:02.30 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Hanna Rantanen |
2002 |
|
312 |
41.28 |
1:30.47 |
2:22.84 |
|
3:03.67 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ronja Nätynki |
2002 |
|
306 |
42.68 |
1:32.39 |
2:25.79 |
|
3:04.78 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Laura Heikkilä |
2002 |
|
247 |
45.33 |
1:37.11 |
2:33.95 |
|
3:18.49 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ada Holm |
2002 |
|
222 |
43.64 |
1:34.64 |
2:36.86 |
|
3:25.72 |
|
|
Muhoksen Voitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aada Sulasalmi |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
18:26 |
|