Results for STT Distancestævne 2014
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
25 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:10 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 oktober 2014 |
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1916-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Thyra Jørgensen |
2002 |
Greve Svømmeklub |
|
1:07.05 |
2:19.90 |
3:33.71 |
4:47.21 |
9:39.37 |
|
|
|
|
|
|
6:00.82 |
7:15.18 |
8:28.13 |
|
|
|
2 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:12.94 |
2:28.90 |
3:45.53 |
5:02.38 |
10:09.18 |
|
|
|
|
|
|
6:19.41 |
7:36.84 |
8:54.50 |
|
|
|
3 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:15.04 |
2:33.48 |
3:50.70 |
5:07.98 |
10:12.05 |
|
|
|
|
|
|
6:23.82 |
7:39.79 |
8:56.34 |
|
|
|
4 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:14.73 |
2:34.04 |
3:53.37 |
5:11.52 |
10:19.34 |
|
|
|
|
|
|
6:28.68 |
7:46.04 |
9:03.60 |
|
|
|
5 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:11.90 |
2:28.05 |
3:45.34 |
5:02.98 |
10:27.02 |
|
|
|
|
|
|
6:22.67 |
7:44.80 |
9:07.07 |
|
|
|
6 |
Victoria Vorm |
2001 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:14.82 |
2:34.58 |
3:54.74 |
5:14.67 |
10:32.81 |
|
|
|
|
|
|
6:34.54 |
7:53.90 |
9:13.87 |
|
|
|
7 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
Albertslund IF |
|
1:14.85 |
2:34.33 |
3:54.56 |
5:15.24 |
10:36.47 |
|
|
|
|
|
|
6:35.36 |
7:55.16 |
9:17.43 |
|
|
|
8 |
Xandra Huryn |
2001 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:12.12 |
2:29.54 |
3:49.22 |
5:10.48 |
10:37.91 |
|
|
|
|
|
|
6:32.34 |
7:54.26 |
9:16.99 |
|
|
|
9 |
Charlotte Malberg |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:16.85 |
2:38.01 |
4:00.25 |
5:22.54 |
10:48.52 |
|
|
|
|
|
|
6:45.67 |
8:07.89 |
9:29.35 |
|
|
|
10 |
Mathilde Kiilgaard |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:18.32 |
2:42.37 |
4:06.08 |
5:29.33 |
10:53.40 |
|
|
|
|
|
|
6:52.78 |
8:15.73 |
9:36.87 |
|
|
|
11 |
Sara Mortensen |
2001 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:17.53 |
2:41.25 |
4:05.12 |
5:27.76 |
10:54.76 |
|
|
|
|
|
|
6:49.17 |
8:11.94 |
9:35.19 |
|
|
|
12 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
Albertslund IF |
|
1:17.38 |
2:40.69 |
4:04.47 |
5:27.71 |
11:05.66 |
|
|
|
|
|
|
6:51.26 |
8:15.93 |
9:42.40 |
|
|
|
13 |
Alberte R. Jakobsen |
2001 |
Glostrup Svømme Klub |
|
1:16.18 |
2:40.61 |
4:05.78 |
5:29.95 |
11:07.27 |
|
|
|
|
|
|
6:55.52 |
8:20.02 |
9:45.68 |
|
|
|
14 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:17.77 |
2:39.73 |
4:03.15 |
5:27.15 |
11:10.95 |
|
|
|
|
|
|
6:51.54 |
8:17.92 |
9:44.79 |
|
|
|
15 |
Emilie Bast |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:19.04 |
2:43.46 |
4:09.35 |
5:35.06 |
11:14.68 |
|
|
|
|
|
|
7:00.38 |
8:25.67 |
9:51.20 |
|
|
|
16 |
Camilla Hougaard |
2002 |
Swim Team Tåstrup |
|
1:21.80 |
2:48.47 |
4:15.92 |
5:42.62 |
11:26.98 |
|
|
|
|
|
|
7:09.23 |
8:37.22 |
10:03.99 |
|
|
|
17 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:23.19 |
2:51.08 |
4:20.36 |
5:49.38 |
11:38.15 |
|
|
|
|
|
|
7:18.18 |
8:47.41 |
10:14.58 |
|
|
|
18 |
Silke Siff Larsson |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:22.72 |
2:51.06 |
4:18.79 |
5:46.60 |
11:39.27 |
|
|
|
|
|
|
7:15.20 |
8:44.13 |
10:12.76 |
|
|
|
19 |
Ida T Mose |
2002 |
Glostrup Svømme Klub |
|
1:18.72 |
2:46.45 |
4:17.17 |
5:46.89 |
11:47.52 |
|
|
|
|
|
|
7:18.10 |
8:49.70 |
10:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
25 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
12:10 |
|