Results for Jätkänkynttiläuinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkämkynttiläuinnoit | Tulostuspäivämäärä | 09 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 13:12 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 marraskuu 2014 |
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aada Heiskanen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 44.15 | ||||||
2 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 46.06 | ||||||
3 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 46.69 | ||||||
4 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 48.62 | ||||||
5 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 49.77 | ||||||
6 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 52.55 | ||||||
7 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 53.17 | ||||||
8 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 1:06.67 | ||||||
- | Karina Sverchkova | 2004 | Murmansk region, Apatity | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Henna Hökkä | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 36.24 | ||||||
2 | Martta Nygård | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 39.60 | ||||||
3 | Iina Elorinne | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 42.13 | ||||||
4 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 42.34 | ||||||
5 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 42.97 | ||||||
6 | Ninni Koponen | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | 44.63 | ||||||
7 | Iiris Jurmu | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 46.61 | ||||||
8 | Alevtina Lebedeva | 2002 | Oulun Uinti 1906 | 46.99 | ||||||
9 | Siiri Keisu | 2003 | Oulun Lohet | 47.62 | ||||||
10 | Clara-sophie Scheib | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 49.02 | ||||||
- | Annika Marjomaa | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | DNS | ||||||
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 32.22 | ||||||
2 | Angelica Kuoksa | 2001 | Oulun Lohet | 34.96 | ||||||
3 | Aino Raappana | 2001 | Oulun Lohet | 35.11 | ||||||
4 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 35.49 | ||||||
5 | Senni Keisu | 2001 | Oulun Lohet | 37.93 | ||||||
6 | Hanna Sarala | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 38.31 | ||||||
7 | Daria Lusova | 2001 | Murmansk region, Apatity | 38.66 | ||||||
8 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 40.21 | ||||||
9 | Roosa Leinonen | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 41.87 | ||||||
10 | Saana Syväniemi | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 46.83 | ||||||
11 | Heini Niva | 2001 | Muhoksen Voitto | 50.70 | ||||||
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 33.67 | ||||||
2 | Katariina Räsänen | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 34.99 | ||||||
3 | Malla Huusko | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 36.09 | ||||||
4 | Jemina Pesonen | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 38.30 | ||||||
5 | Riina Huotari | 1998 | Swimming Club Vuokatti | 38.72 | ||||||
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sini Niemi | 1993 | Tornion Uimaseura | 30.70 | ||||||
2 | Linda Luoma-Kyyny | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 30.76 | ||||||
3 | Anastasia Klochkova | 1997 | Murmansk region, Apatity | 31.66 | ||||||
4 | Niina Pelkonen | 1997 | Oulun Lohet | 31.76 | ||||||
5 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 31.98 | ||||||
6 | Milla Lackman | 1997 | Oulun Lohet | 35.21 | ||||||
7 | Olga Shilova | 1997 | Murmansk Region Kovdor | 35.79 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 13:12 |