Results for Jätkänkynttiläuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Jtkmkynttiluinnoit | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 11:19 | |||
Jrjestj | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 08 marraskuu 2014 |
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 39.34 | ||||||
2 | Pinja Taskila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 41.10 | ||||||
3 | Helmi Jouhten | 2004 | Kempeleen Pyrint | 42.84 | ||||||
4 | Karina Sverchkova | 2004 | Murmansk region, Apatity | 42.85 | ||||||
5 | Aada Heiskanen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 43.55 | ||||||
6 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 44.93 | ||||||
7 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 44.98 | ||||||
8 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 45.94 | ||||||
9 | Viivi Sntti | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 47.36 | ||||||
10 | Vilja Peltokorpi | 2004 | Kempeleen Pyrint | 48.99 | ||||||
11 | Riina Niemi | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 50.13 | ||||||
12 | Emilia Kivijrvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 50.62 | ||||||
13 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 51.83 | ||||||
14 | Emilia Jylkk | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 56.51 | ||||||
15 | Inka Mustonen | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 57.46 | ||||||
16 | Sani Ntynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:00.53 | ||||||
17 | Hilla Jrvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:01.74 | ||||||
18 | Sofia Palojrvi | 2007 | Swimming Club Rovaniemi | 1:07.38 | ||||||
19 | Anastasia Avramenko | 2005 | Murmansk region, Apatity | 1:09.52 | ||||||
- | Emma Kumpu | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen | ||||||||||
- | Hanna-maria Korpilhde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Venla Sntti | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 40.35 | ||||||
2 | Iina Elorinne | 2002 | Kempeleen Pyrint | 42.78 | ||||||
3 | Ronja Ntynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 42.79 | ||||||
4 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 43.66 | ||||||
5 | Sikuriina Lnkinen | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 44.32 | ||||||
6 | Hilla Saastamoinen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 44.66 | ||||||
7 | Clara-sophie Scheib | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 47.10 | ||||||
8 | Iiris Jurmu | 2003 | Kempeleen Pyrint | 47.11 | ||||||
9 | Siiri Keisu | 2003 | Oulun Lohet | 47.49 | ||||||
10 | Alevtina Lebedeva | 2002 | Oulun Uinti 1906 | 49.49 | ||||||
11 | Miina Laukka | 2003 | Kempeleen Pyrint | 51.23 | ||||||
- | Annika Marjomaa | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | DNS | ||||||
- | Ninni Koponen | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen | ||||||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 39.88 | ||||||
2 | Elisa Husso | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 41.53 | ||||||
3 | Saana Syvniemi | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 44.47 | ||||||
4 | Roosa Leinonen | 2001 | Kempeleen Pyrint | 45.97 | ||||||
5 | Anni Turunen | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 50.22 | ||||||
- | Olga Filaterova | 2001 | Murmansk region, Apatity | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Venla Niemel | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 32.36 | ||||||
2 | Anna Ryti | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 33.71 | ||||||
3 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 35.32 | ||||||
4 | Jemina Pesonen | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 38.64 | ||||||
5 | Riina Huotari | 1998 | Swimming Club Vuokatti | 43.34 | ||||||
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 32.76 | ||||||
2 | Olga Shilova | 1997 | Murmansk Region Kovdor | 35.34 | ||||||
3 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 35.98 | ||||||
4 | Niina Pelkonen | 1997 | Oulun Lohet | 36.13 | ||||||
5 | Enni Heikkinen | 1997 | Kajaanin Uimaseura | 39.94 | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 11:19 |