Resultater for Jätkänkynttiläuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
33.88 |
|
|
|
1:09.10 |
|
2 |
Veeti Taimisto |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
40.81 |
|
|
|
1:26.41 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.98 |
|
|
|
1:29.81 |
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.70 |
|
|
|
1:31.15 |
|
5 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
44.91 |
|
|
|
1:31.47 |
|
6 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.24 |
|
|
|
1:32.97 |
|
7 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
47.31 |
|
|
|
1:35.68 |
|
8 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
52.14 |
|
|
|
1:45.94 |
|
9 |
Matvei Kovrizhnykh |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
51.31 |
|
|
|
1:46.20 |
|
10 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
55.39 |
|
|
|
1:55.12 |
|
11 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
56.51 |
|
|
|
1:55.33 |
|
- |
Aarno Pasanen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.96 |
|
|
|
1:10.44 |
|
2 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.04 |
|
|
|
1:10.73 |
|
3 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.46 |
|
|
|
1:27.78 |
|
4 |
Aleksi Viljas |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
53.50 |
|
|
|
1:49.66 |
|
- |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Herva |
1998 |
Oulun Lohet |
|
33.02 |
|
|
|
1:07.88 |
|
2 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.11 |
|
|
|
1:16.25 |
|
- |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:40 |
|