Resultat för Jätkänkynttiläuinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkämkynttiläuinnoit | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 19:19 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 marraskuu 2014 |
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Pinja Taskila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 40.25 | ||||||
2 | Petra Ansaranta | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 47.51 | ||||||
3 | Viivi Säntti | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 48.45 | ||||||
4 | Helmi Jouhten | 2004 | Kempeleen Pyrintö | 49.08 | ||||||
5 | Anastasia Parfenova | 2004 | Kemijärven Kaiku | 49.11 | ||||||
6 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 49.81 | ||||||
7 | Anastasia Avramenko | 2005 | Murmansk region, Apatity | 58.27 | ||||||
8 | Vilja Peltokorpi | 2004 | Kempeleen Pyrintö | 1:01.57 | ||||||
9 | Pinja Junttari | 2006 | Tornion Uimaseura | 1:01.80 | ||||||
- | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Minja Lukkari | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 39.73 | ||||||
2 | Iida Saraniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 46.19 | ||||||
2 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 46.19 | ||||||
4 | Iina Elorinne | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 46.23 | ||||||
5 | Martta Nygård | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 46.55 | ||||||
6 | Venla Säntti | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 46.72 | ||||||
7 | Hilla Saastamoinen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 46.86 | ||||||
8 | Iiris Jurmu | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 46.92 | ||||||
9 | Noora Sipilä | 2002 | Kempeleen Pyrintö | 46.93 | ||||||
10 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 49.10 | ||||||
11 | Miina Laukka | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 50.67 | ||||||
12 | Kia Leinonen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 55.84 | ||||||
13 | Siiri Keisu | 2003 | Oulun Lohet | 55.88 | ||||||
14 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 59.89 | ||||||
15 | Ninni Koponen | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | 1:00.06 | ||||||
- | Annika Marjomaa | 2002 | Rovaniemen Uimaseura | DNS | ||||||
- | Aada Sulasalmi | 2002 | Kemijärven Kaiku | DSQ | ||||||
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
- | Alevtina Lebedeva | 2002 | Oulun Uinti 1906 | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Olga Filaterova | 2001 | Murmansk region, Apatity | 37.07 | ||||||
2 | Elizaveta Aleksandrova | 2000 | Murmansk Region Kovdor | 39.29 | ||||||
3 | Anni Niemistö | 2001 | Kemijärven Kaiku | 40.28 | ||||||
4 | Senni Keisu | 2001 | Oulun Lohet | 41.82 | ||||||
5 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 42.92 | ||||||
6 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 44.01 | ||||||
7 | Elisa Husso | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 45.41 | ||||||
8 | Saana Syväniemi | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 46.71 | ||||||
9 | Emma Koivusilta | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 48.26 | ||||||
10 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 49.77 | ||||||
11 | Santra Hujanen | 2000 | Kajaanin Uimaseura | 50.11 | ||||||
12 | Roosa Leinonen | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 50.60 | ||||||
13 | Anni Turunen | 2001 | Kajaanin Uimaseura | 1:00.41 | ||||||
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Vilma Rapakko | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 37.27 | ||||||
2 | Tytti Karjalainen | 1998 | Oulun Lohet | 37.78 | ||||||
3 | Malla Huusko | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 38.70 | ||||||
4 | Jenni Niskanen | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 40.04 | ||||||
5 | Katariina Räsänen | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 40.16 | ||||||
6 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 40.25 | ||||||
7 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 42.44 | ||||||
8 | Karita Juntunen | 1999 | Rovaniemen Uimaseura | 44.80 | ||||||
9 | Hanna Sivonen | 1999 | Kajaanin Uimaseura | 53.04 | ||||||
- | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | DSQ | ||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 35.93 | ||||||
2 | Nadja Åman | 1996 | Oulun Lohet | 36.39 | ||||||
3 | Anastasia Klochkova | 1997 | Murmansk region, Apatity | 36.97 | ||||||
4 | Milla Lackman | 1997 | Oulun Lohet | 42.79 | ||||||
5 | Linda Luoma-Kyyny | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 43.53 | ||||||
- | Siiri Karvosenoja | 1997 | Oulun Lohet | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 19:19 |