Results for GSK Adventsstævne 2014
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Nykredit - Adventsstævne | Udskriftsdato | 30 november 2014 | |||
Stævne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 11:08 | |||
Arrangør | Glostrup svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 30 november 2014 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix, Finaler 12 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sigma Julemus | 2003 | Allerød Svømmeklub | 2:33.58 | ||||||
Lucas Emil Christensen | 2003 | 39.96 | 39.96 | |||||||
Daniel Garne Larsen | 2003 | 43.22 | 1:23.18 | |||||||
Therese Sand Frederiksen | 2003 | 36.25 | 1:59.43 | |||||||
Asta Rygaard Jonas | 2003 | 34.15 | 2:33.58 | |||||||
2 | Vi39 Julestjerner | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:34.39 | ||||||
Caroline Veggerby | 2003 | 38.97 | 38.97 | |||||||
Mohammed Ghizzaui | 2003 | 44.27 | 1:23.24 | |||||||
Mikkel Jørgensen | 2003 | 34.11 | 1:57.35 | |||||||
Liva Lund Hansen | 2005 | 37.04 | 2:34.39 | |||||||
3 | Triton Mix 1 | 2003 | Svømmeklubben Triton | 2:41.68 | ||||||
Mikkel Hjelm | 2003 | 38.09 | 38.09 | |||||||
Olivia Mammen | 2003 | 46.82 | 1:24.91 | |||||||
Liva Stjernholm | 2004 | 43.28 | 2:08.19 | |||||||
Lasse Darlem Brandt | 2003 | 33.49 | 2:41.68 | |||||||
4 | Marcipanudviklere | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 2:51.16 | ||||||
Linnea Hietala | 2004 | 39.53 | 39.53 | |||||||
Thor Mogensen | 2004 | 48.54 | 1:28.07 | |||||||
Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | 49.31 | 2:17.38 | |||||||
Olivia Ida Madsen | 2003 | 33.78 | 2:51.16 | |||||||
5 | Vi39 Juleklokker | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:53.89 | ||||||
Clara Hartvig-Olsen | 2004 | 52.74 | 52.74 | |||||||
Lærke Blond | 2003 | 46.31 | 1:39.05 | |||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 39.13 | 2:18.18 | |||||||
Mikkel Hansen | 2003 | 35.71 | 2:53.89 | |||||||
6 | Flæskesværene | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 2:59.12 | ||||||
Laura L. Hørning | 2004 | 45.90 | 45.90 | |||||||
Asger Johansen | 2003 | 46.72 | 1:32.62 | |||||||
Julie Dahl | 2004 | 58.51 | 2:31.13 | |||||||
Jeppe Wagner | 2003 | 27.99 | 2:59.12 | |||||||
7 | Risalamandeeksperter | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 3:04.15 | ||||||
Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | 45.89 | 45.89 | |||||||
Oscar Maltesen | 2003 | 56.40 | 1:42.29 | |||||||
Ellen A. Skov | 2003 | 44.49 | 2:26.78 | |||||||
Valdemar Menck Nielsen | 2005 | 37.37 | 3:04.15 | |||||||
8 | Triton Mix 2 | 2003 | Svømmeklubben Triton | 3:04.95 | ||||||
Kasper Francke Johannesen | 2003 | 39.75 | 39.75 | |||||||
Helena Bentien | 2004 | 52.99 | 1:32.74 | |||||||
Silas Waterval | 2004 | 48.76 | 2:21.50 | |||||||
Anna Refsgaard | 2005 | 43.45 | 3:04.95 | |||||||
9 | Sigma Rensdyr | 2003 | Allerød Svømmeklub | 3:07.58 | ||||||
Jakob Legaard | 2003 | 54.50 | 54.50 | |||||||
Caroline Mindested | 2005 | 40.06 | 1:34.56 | |||||||
Mathilde Friis Autzen | 2005 | 1:07.97 | 2:42.53 | |||||||
Malde Tesch Busse | 2003 | 25.05 | 3:07.58 | |||||||
10 | Sigma Nisser | 2003 | Allerød Svømmeklub | 3:08.44 | ||||||
Victor Bornemann | 2004 | 54.06 | 54.06 | |||||||
Caroline Mathilde Bang | 2006 | 56.66 | 1:50.72 | |||||||
Frederik Bach Mindested | 2003 | 39.40 | 2:30.12 | |||||||
Signe Krag Andersen | 2004 | 38.32 | 3:08.44 | |||||||
11 | Hils 4 Mix 1 | 2003 | Hillerød Svømmeklub | 3:11.11 | ||||||
Gustav Larsen | 2003 | 45.31 | 45.31 | |||||||
Morten Lindblom Andersen | 2005 | 56.70 | 1:42.01 | |||||||
Maria Voss Winkler | 2003 | 49.78 | 2:31.79 | |||||||
Josephine Gribsvad | 2003 | 39.32 | 3:11.11 | |||||||
12 | Vi39 Nissebande | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:12.80 | ||||||
Emma Gøtze | 2003 | 50.27 | 50.27 | |||||||
Mille Vinter | 2003 | 57.00 | 1:47.27 | |||||||
Matias Munkholm | 2004 | 45.46 | 2:32.73 | |||||||
Sebastian Rendlev | 2005 | 40.07 | 3:12.80 | |||||||
13 | Mk31 Mix 1 | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 3:24.01 | ||||||
Hannah B. Pedersen | 2005 | 48.26 | 48.26 | |||||||
Nønne Christensen | 2004 | 54.02 | 1:42.28 | |||||||
Elias Tsoskunoglu | 2004 | 53.55 | 2:35.83 | |||||||
Euan Davies | 2004 | 48.18 | 3:24.01 | |||||||
14 | Rødkålen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 3:31.69 | ||||||
Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | 1:00.24 | 1:00.24 | |||||||
Laura Thomadsen | 2004 | 55.54 | 1:55.78 | |||||||
Anton Skov Grell | 2004 | 52.51 | 2:48.29 | |||||||
Samuel Risager | 2003 | 43.40 | 3:31.69 | |||||||
15 | Mk31 Mix 3 | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | 4:41.86 | ||||||
Laila Elliks | 2005 | 1:22.93 | 1:22.93 | |||||||
Mathias Møller | 2004 | |||||||||
Magnus B. Knudsen | 2005 | 3:44.58 | 3:44.58 | |||||||
Caja Klingenberg Jacobsen | 2006 | 57.28 | 4:41.86 | |||||||
- | de Brunede Kartofler | 2003 | Glostrup Svømme Klub | DSQ | tyvstart | |||||
Lauritz Johansen | 2004 | 47.00 | 47.00 | |||||||
- | Hils 4 Mix 2 | 2003 | Hillerød Svømmeklub | DSQ | 1 hånd v. afslutn | |||||
Lukas Frederiksen | 2004 | 49.86 | 49.86 | |||||||
Johan Galsøe | 2005 | 1:06.82 | 1:56.68 | |||||||
- | Mk31 Mix 2 | 2003 | Svømmeklubben MK 31 | DSQ | tyvstart | |||||
Smila Mathilda Reiter | 2004 | |||||||||
- | Pedernøddeforskere | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | 1 hånd v. vend. 125m | |||||
Cornelia Vâmosi | 2004 | 40.47 | 40.47 | |||||||
Mathilde Maria Thorsen | 2004 | 43.77 | 1:24.24 | |||||||
- | Risengrødsspecialister | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | tyvstart | |||||
Mathilde Hedager | 2004 | 42.77 | 42.77 | |||||||
Gustav D Nielsen | 2002 | 58.65 | 1:41.42 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:08 |