Tulokset Espoo Swim Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 13 joulukuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:34 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 joulukuu 2014 |
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 547 | 36.88 | 1:18.78 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Lyydia Kalenius | 2000 | 540 | 37.62 | 1:19.10 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Ksenia Egorova | 2000 | 512 | 37.65 | 1:20.55 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
4 | Amanda Saari | 2000 | 509 | 38.29 | 1:20.72 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Alika Tsvetkova | 2000 | 476 | 37.67 | 1:22.49 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
6 | Emma Ingberg | 1999 | 453 | 37.81 | 1:23.86 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Kia Karike | 1999 | 441 | 39.92 | 1:24.64 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Sofia Lehtinen | 2000 | 424 | 41.17 | 1:25.74 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Pinja Partinen | 1999 | 394 | 41.14 | 1:27.85 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
10 | Milla-Marita Anttila | 2000 | 364 | 41.30 | 1:30.24 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
11 | Diana Chernykh | 2000 | 356 | 42.43 | 1:30.90 | |||||
Ekran | ||||||||||
12 | Emmi Masti | 1999 | 327 | 44.31 | 1:33.53 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
13 | Hanna Rautiainen | 1999 | 323 | 44.17 | 1:33.86 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
14 | Siiri Salokorpi | 2000 | 320 | 44.52 | 1:34.19 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Fanny Virtanen | 2000 | 308 | 44.52 | 1:35.43 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Noora Kanerva | 2000 | 301 | 44.72 | 1:36.08 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
17 | Elina Nieminen | 2000 | 296 | 46.19 | 1:36.64 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
18 | Tara Hintsanen | 2000 | 254 | 47.32 | 1:41.72 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
19 | Annika Niemi | 2000 | 240 | 48.51 | 1:43.68 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Emma Maaranen | 1999 | EXTRA | |||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
- | Venla Korhonen | 2000 | EXTRA | |||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 612 | 36.33 | 1:15.89 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Anu Lehtinen | 1990 | 567 | 35.81 | 1:17.86 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
3 | Ninni Luoma | 1998 | 517 | 37.97 | 1:20.26 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Emma Nieminen | 1996 | 512 | 37.68 | 1:20.52 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
5 | Maria Ripatti | 1987 | 451 | 39.75 | 1:24.00 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
6 | Ida Tahvanainen | 1997 | 449 | 39.32 | 1:24.11 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
7 | Salla Elovirta | 1997 | 422 | 40.45 | 1:25.90 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Aleksia Halonen | 1996 | 399 | 40.69 | 1:27.52 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Jenita Liimatta | 1998 | 374 | 40.05 | 1:29.40 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 13 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:34 |