Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 24 tammikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:36 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 24 tammikuu 2015 |
Laji 16, 100m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Liina Virta | 2004 | 46.05 | 1:36.78 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Pinja Nieminen | 2004 | 47.25 | 1:38.40 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Helmiina Toivonen | 2004 | 46.87 | 1:40.71 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
4 | Veera Säämänen | 2004 | 48.67 | 1:43.85 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Emily Cwirzen | 2004 | 49.93 | 1:44.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Wilma Långström | 2004 | 49.68 | 1:44.36 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
7 | Saga Kovanen | 2004 | 50.76 | 1:45.06 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Auri Keurulainen | 2004 | 51.59 | 1:45.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 50.17 | 1:45.59 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Greta Beszteri | 2004 | 52.51 | 1:45.73 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Siiri Reinonen | 2004 | 49.77 | 1:45.95 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Helmi Haverinen | 2004 | 51.40 | 1:46.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Ciara Wacklin | 2004 | 52.29 | 1:46.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Wilma Savonen | 2004 | 51.36 | 1:47.12 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Iida Herrala | 2004 | 50.97 | 1:47.73 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
16 | Cecilia Serovuo | 2004 | 51.73 | 1:50.62 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
17 | Nicole Yisrael | 2004 | 52.79 | 1:51.44 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
18 | Vlada Guljajeva | 2004 | 53.80 | 1:51.46 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
19 | Elina Ryynänen | 2005 | 54.50 | 1:53.55 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
20 | Henni Havén | 2004 | 54.25 | 1:54.03 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
21 | Jannika Hirvonen | 2004 | 54.33 | 1:55.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Anna Lehmusvaara | 2005 | 59.16 | 2:02.74 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
Laji 16, 100m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mirka Mettinen | 2002 | 40.06 | 1:23.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Juliia Somova | 2003 | 42.28 | 1:27.80 | ||||||
St. Petersburg | ||||||||||
3 | Minja Lukkari | 2003 | 41.83 | 1:28.25 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Venla Salminen | 2002 | 42.90 | 1:29.23 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
5 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 43.47 | 1:31.09 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
6 | Sofia Långström | 2003 | 43.85 | 1:32.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Venla Suihkonen | 2002 | 43.84 | 1:32.86 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
8 | Jonna Vasara | 2002 | 44.25 | 1:33.28 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
9 | Verna Rostedt | 2002 | 45.07 | 1:33.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Cindy Palm | 2003 | 44.64 | 1:34.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Ada Aartela | 2002 | 44.39 | 1:34.56 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Hanni Riikonen | 2002 | 45.19 | 1:34.90 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
13 | Emma Johansson | 2003 | 46.28 | 1:36.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Snezhana Ilcheva | 2003 | 45.11 | 1:37.91 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
15 | Negiin Javadi | 2002 | 46.95 | 1:39.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Milli Kosunen | 2002 | 47.19 | 1:39.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Emma Kajanto | 2002 | 48.10 | 1:40.30 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
18 | Oona Siltala | 2002 | 47.49 | 1:40.87 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Helmi Ahonen | 2003 | 46.96 | 1:41.24 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
20 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 48.17 | 1:42.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Iida Koskiluoto | 2002 | 48.33 | 1:42.63 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
22 | Oona Puolakka | 2003 | 49.47 | 1:43.23 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
23 | Stefania Pavlidi | 2003 | 50.18 | 1:44.42 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
24 | Nelli Vartiainen | 2002 | 50.25 | 1:44.78 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
25 | Nicole Sundell | 2003 | 49.53 | 1:44.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
26 | Milla Salminen | 2003 | 50.47 | 1:45.34 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
27 | Tinja Turunen | 2002 | 49.07 | 1:45.77 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
28 | Julia Peltola | 2003 | 50.04 | 1:45.83 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
29 | Kielo Hankonen | 2003 | 51.59 | 1:46.86 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
30 | Saga Lindeberg | 2002 | 50.22 | 1:46.96 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
31 | Milla-Lotta Tapanainen | 2003 | 51.99 | 1:47.30 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Martina Uusitalo | 2003 | 52.28 | 1:47.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
33 | Susanna Kuisma | 2003 | 50.99 | 1:47.83 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
34 | Maria Hemmi | 2002 | 53.17 | 1:49.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
35 | Nelly Plukka | 2003 | 52.70 | 1:50.97 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
36 | Riikka Silander | 2003 | 54.70 | 1:51.40 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
37 | Viivi Kuosmanen | 2002 | 52.62 | 1:51.45 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
38 | Essi Salokorpi | 2003 | 53.67 | 1:54.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
39 | Kia Kivelä | 2003 | 54.90 | 1:54.63 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
40 | Cami Wacklin | 2002 | 55.06 | 1:54.91 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
41 | Oona Piekkala | 2002 | 56.07 | 2:01.74 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
42 | Lotta Lahti | 2003 | 1:01.41 | 2:10.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Aida Ahlgren | 2002 | DNS | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
- | Mariya Shumilova | 2003 | DSQ | |||||||
St. Petersburg | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 16, 100m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emmi Kölhi | 2000 | 36.18 | 1:16.67 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Ada Nyström | 2001 | 36.92 | 1:17.38 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
3 | Emilia Flyckt | 2001 | 36.11 | 1:17.44 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Henni Kangas-Kärki | 2000 | 37.39 | 1:19.26 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Alexandra Vartiainen | 2001 | 37.56 | 1:19.71 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 37.94 | 1:19.75 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Lyydia Kalenius | 2000 | 38.08 | 1:20.15 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Ella Aalto | 2000 | 39.08 | 1:21.20 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Emma Kotiranta | 2001 | 40.15 | 1:25.31 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Amanda Rapinoja | 2001 | 41.77 | 1:26.08 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Sofia Lehtinen | 2000 | 41.33 | 1:26.55 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Petra Uusikumpu | 2001 | 41.08 | 1:28.31 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Myra Bengts | 2000 | 42.85 | 1:28.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Aino Mononen | 2001 | 41.98 | 1:29.24 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
15 | Nea Reunanen | 2001 | 42.79 | 1:31.24 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
16 | Diana Lattu | 2001 | 43.71 | 1:31.69 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Nea Eränpalo | 2001 | 43.30 | 1:31.93 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Natalie Wahlroos | 2001 | 45.00 | 1:32.65 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
19 | Alexandra Kapanen | 2000 | 44.16 | 1:32.75 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Aada Pohjala | 2001 | 44.80 | 1:33.45 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
21 | Fanny Virtanen | 2000 | 44.22 | 1:33.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Venla Hämäläinen | 2001 | 43.41 | 1:33.77 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
23 | Nelli Ohvo | 2001 | 44.50 | 1:34.47 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Siiri Salokorpi | 2000 | 44.50 | 1:34.79 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Samiira Al Ouatiq | 2000 | 44.50 | 1:34.91 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
26 | Linnea Saarikivi | 2000 | 45.73 | 1:34.94 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Milla Karinen | 2001 | 45.41 | 1:36.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
28 | Sara Hätönen | 2001 | 47.54 | 1:37.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
29 | Jenni Surakka | 2000 | 45.81 | 1:37.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
30 | Aino Lehtinen | 2001 | 46.28 | 1:37.67 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
31 | Sara Rosqvist | 2001 | 48.86 | 1:40.74 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
32 | Sini Hirvonen | 2001 | 48.93 | 1:42.97 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
33 | Annika Niemi | 2000 | 47.51 | 1:43.09 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
34 | Sanni Kilponen | 2001 | 49.73 | 1:45.77 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
35 | Amanda Ahlgren | 2001 | 52.12 | 1:48.59 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
36 | Fanny Talonpoika | 2001 | 51.71 | 1:54.04 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Emma Kauppi | 2000 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 24 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:36 |