2020-06-05   19:49:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 tammikuu 2015         
 
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lumi Luoma  2005              43.57   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Kira Lindroos  2005              46.66   
  Cetus Espoo                   
Anna Lehmusvaara  2005              47.35   
  Simmis Wanda                   
Vilma Leppähaara  2005              48.32   
  Octopus Lohja                   
Wilma Sundt  2006              48.42   
  Cetus Espoo                   
Melinda Lehtovaara  2005              48.93   
  Ekenäs Simsällskap                   
Hanna Martola  2005              49.16   
  Cetus Espoo                   
Kukka Peill  2005              50.04   
  Cetus Espoo                   
Jonna Marjatta Laitinen  2005              50.79   
  Hyvinkään Uimaseura                   
10  Anniina Ahonen  2005              51.55   
  Hyvinkään Uimaseura                   
11  Jeanette Ingberg  2006              54.49   
  Octopus Lohja                   
12  Siiri Pekkala  2005              54.52   
  Simmis Wanda                   
13  Saga Höijer  2005              54.64   
  Cetus Espoo                   
14  Ellen Kettunen  2005              56.23   
  Cetus Espoo                   
15  Heli Kuisma  2006              56.26   
  Hyvinkään Uimaseura                   
16  Venla Varvikko  2005              56.46   
  Cetus Espoo                   
17  Juulia Lindfors  2005              57.51   
  Cetus Espoo                   
18  Sara Stenbacka  2005              57.60   
  Octopus Lohja                   
19  Amanda Lehtonen  2005              59.55   
  Octopus Lohja                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vlada Guljajeva  2004              42.86   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Oona Kupari  2004              45.73   
  Octopus Lohja                   
Emily Cwirzen  2004              48.78   
  Cetus Espoo                   
Lilja Oberwahrenbrock  2004              54.69   
  Octopus Lohja                   
Elli Heldt  2004              59.60   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juulia Käräjämies  2003              38.81   
  Nummelan Kisaajat                   
Ethel Piksilä  2003              39.42   
  Helsingfors Simsällskap                   
Lotta Lehtoila  2003              40.89   
  ORCA Helsinki                   
Sofia Långström  2003              40.94   
  Cetus Espoo                   
Nelly Plukka  2003              42.10   
  Cetus Espoo                   
Martina Uusitalo  2003              45.05   
  Cetus Espoo                   
Sofia Blomfelt  2003              48.03   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Lotta Lahti  2003              49.62   
  Cetus Espoo                   
Lotta Laine  2003              49.75   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner