2020-05-28   22:59:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:02   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 tammikuu 2015         
 
 
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksandr Ipatkov  2003      33.69  1:17.90  2:05.55    2:45.87   
  St. Petersburg                   
                     
Aaron Antikainen  2001      35.50  1:19.10  2:08.05    2:48.01   
  Cetus Espoo                   
                     
Eetu Einto  2001      32.68  1:13.22  1:56.99    2:48.67   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
Joona Mikkola  2001      36.44  1:23.08  2:57.70    2:57.70   
  Simmis Wanda                   
                     
Juho Laukkanen  2001      44.08  1:42.93  2:52.24    4:01.62   
  Simmis Wanda                   
                     
 
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joona Ruuskanen  2000      34.02  1:15.46  2:06.15    3:03.79   
  Cetus Espoo                   
                     
Henrik Martola  2000      38.01  1:24.94  2:14.42    3:05.41   
  Cetus Espoo                   
                     
Oliver Keho  2000      37.84  1:27.26  2:23.75    3:24.96   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner