2020-05-29   00:06:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:16   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 tammikuu 2015         
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Säämänen  2004      42.25        1:25.89   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Lotta Pälsi  2004      41.72        1:26.73   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Dina Sadojevic Jelacik  2004      45.05        1:31.28   
  Cetus Espoo                   
                     
Ciara Wacklin  2004      44.94        1:32.86   
  Cetus Espoo                   
                     
Helmi Haverinen  2004      46.01        1:34.50   
  Cetus Espoo                   
                     
Cecilia Serovuo  2004      46.74        1:36.99   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Wilma Savonen  2004      47.57        1:37.01   
  Cetus Espoo                   
                     
Jannika Hirvonen  2004      47.15        1:37.34   
  Cetus Espoo                   
                     
Pinja Nieminen  2004      48.54        1:37.97   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Jutta Jauhiainen  2004      48.67        1:38.05   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Auri Keurulainen  2004      50.37        1:40.08   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Siiri Reinonen  2004      47.74        1:40.10   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
13  Saga Jatkola  2004      48.62        1:40.46   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
14  Ida Ackley  2004      48.92        1:41.11   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Matilda Kuusniemi Fishwick  2004      49.72        1:41.29   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
16  Anna Lehmusvaara  2005      51.45        1:42.62   
  Simmis Wanda                   
                     
17  Liina Virta  2004      49.28        1:42.92   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Vilma Leppähaara  2005      50.48        1:43.24   
  Octopus Lohja                   
                     
19  Oona Kupari  2004      50.71        1:44.36   
  Octopus Lohja                   
                     
20  Hanna Martola  2005      53.60        1:46.11   
  Cetus Espoo                   
                     
21  Kukka Peill  2005      53.89        1:48.38   
  Cetus Espoo                   
                     
22  Katarina Kobycheva  2004      1:01.08        2:04.50   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Juulia Lindfors  2005      59.70        2:10.40   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Kellberg  2003      37.27        1:16.06   
  Cetus Espoo                   
                     
Peppi Siirtola  2002      35.83        1:16.41   
  Cetus Espoo                   
                     
Lena Maula  2002      38.60        1:18.27   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Pilvi Kilpeläinen  2002      37.92        1:19.17   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Ellen Antikainen  2003      40.29        1:21.58   
  Cetus Espoo                   
                     
Mirka Mettinen  2002      40.23        1:22.08   
  Cetus Espoo                   
                     
Anni Savolainen  2002      1:25.90        1:25.90   
  Cetus Espoo                   
                     
Ethel Piksilä  2003      42.08        1:28.04   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Sofia Långström  2003      43.28        1:28.13   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Emma Johansson  2003      44.98        1:28.25   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Oona Puolakka  2003      43.69        1:29.08   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Nea Winqvist  2002      42.94        1:29.20   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
13  Milla Hyttinen  2003      43.53        1:29.64   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
14  Pilvi Pietikäinen  2002      44.31        1:29.93   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Helmi Ahonen  2003      45.00        1:30.40   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
16  Kaarin Rapinoja  2003      44.95        1:30.49   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Iina von Schrowe  2003      44.13        1:30.57   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Iida Koskiluoto  2002      44.16        1:30.81   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
19  Negiin Javadi  2002      45.41        1:31.24   
  Cetus Espoo                   
                     
20  Julia Peltola  2003      45.86        1:32.06   
  Cetus Espoo                   
                     
21  Snezhana Ilcheva  2003      44.29        1:33.33   
  Someron Esa                   
                     
22  Viivi Kuosmanen  2002      46.25        1:33.47   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
23  Cindy Palm  2003      45.57        1:33.65   
  Cetus Espoo                   
                     
24  Stefania Pavlidi  2003      1:34.76        1:34.76   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
25  Elisabeth Marie Salm  2002      46.29        1:35.05   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
26  Riikka Vuorenpää  2003      46.41        1:35.48   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
27  Cami Wacklin  2002      46.88        1:35.66   
  Cetus Espoo                   
                     
28  Stella Freystätter  2003      47.60        1:36.18   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
29  Viivi Hakamäki  2002      47.96        1:36.22   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
30  Milli Kosunen  2002      46.31        1:36.30   
  Cetus Espoo                   
                     
31  Martina Uusitalo  2003      47.75        1:37.47   
  Cetus Espoo                   
                     
32  Liisa Penttinen  2003      48.66        1:38.88   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
33  Saga Lindeberg  2002      49.04        1:41.05   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
34  Milla-Lotta Tapanainen  2003      51.67        1:41.10   
  Cetus Espoo                   
                     
35  Maria Hemmi  2002      51.88        1:42.50   
  Cetus Espoo                   
                     
36  Aida Ahlgren  2002      51.97        1:48.75   
  Octopus Lohja                   
                     
Diana Seiger  2003              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Kielo Hankonen  2003              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Oona Piekkala  2002              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iida Koiranen  2000      33.00        1:06.85   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Vilma Oura  2001      32.44        1:07.03   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Nea-Amanda Heinola  2000      33.24        1:07.82   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Jonna Jauhiainen  2000      34.93        1:10.71   
  Cetus Espoo                   
                     
Ida Slöör  2001      36.63        1:15.21   
  Ekenäs Simsällskap                   
                     
Ella Aalto  2000      36.70        1:15.30   
  Cetus Espoo                   
                     
Diana Lattu  2001      36.53        1:15.41   
  Cetus Espoo                   
                     
Amanda Rapinoja  2001      37.73        1:15.59   
  Cetus Espoo                   
                     
Nelli Ohvo  2001      37.55        1:15.67   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Veronica Wahlstedt  2000      37.26        1:16.57   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Taru Rilla  2000      36.95        1:16.88   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
12  Emilia Flyckt  2001      37.99        1:19.15   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Annika Hänninen  2000      37.69        1:19.31   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Cia Wacklin  2001      39.51        1:19.42   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Petra Uusikumpu  2001      39.92        1:20.92   
  Simmis Wanda                   
                     
16  Johanna Vieraankivi  2001      40.13        1:21.91   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Jonna Tiesmäki  2001      39.25        1:22.08   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Samiira Al Ouatiq  2000      39.98        1:22.65   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Nea Eränpalo  2001      41.23        1:24.99   
  Cetus Espoo                   
                     
20  Sanni Kilponen  2001      42.25        1:25.02   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
21  Milla Karinen  2001      41.50        1:25.46   
  Cetus Espoo                   
                     
22  Jenni Surakka  2000      42.24        1:26.43   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Anniina Uusitalo  2001      43.83        1:27.05   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
24  Matilda Laurila  2001      41.91        1:27.38   
  Someron Esa                   
                     
25  Anni Manninen  2001      44.55        1:29.68   
  Simmis Wanda                   
                     
26  Natalie Wahlroos  2001      45.39        1:32.93   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
27  Emmi Kallioinen  2000      45.31        1:32.97   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
28  Linnea Saarikivi  2000      48.73        1:37.65   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner