Results for VI39 Medley Race
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Søndag 1. februar 2015
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:22 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mads Lind | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 39.75 | 1:28.78 | |||||
2 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.88 | 1:41.47 | |||||
3 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.04 | 1:45.35 | |||||
4 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 50.93 | 1:53.56 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.50 | 1:15.48 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.44 | 1:18.56 | |||||
3 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.14 | 1:32.00 | |||||
4 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 43.26 | 1:32.28 | |||||
5 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.89 | 1:33.65 | |||||
6 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.99 | 1:35.23 | |||||
7 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.98 | 1:37.66 | |||||
8 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 47.71 | 1:41.81 | |||||
9 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 49.35 | 1:46.27 | |||||
10 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 54.95 | 2:06.74 | |||||
11 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:01.41 | 2:09.92 | |||||
12 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 54.93 | 2:16.72 | |||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 46.62 | 1:43.25 | |||||
2 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.22 | 1:56.39 | |||||
3 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:01.27 | 2:12.52 | |||||
4 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:09.21 | 2:25.43 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.58 | 1:45.25 | |||||
2 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 52.91 | 2:06.39 | |||||
3 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:09.41 | 2:20.82 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:22 |