2020-06-07   08:54:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Arena Lyngby Open Trongaarden

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 7 (Indledende) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Løb 7 (Indledende) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Lyngby Open 2015 Trongaarden    Udskriftsdato  23 januar 2015   
  Stævne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  19:36   
  Arrangør  Lyngby Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  23 januar 2015         
 
 
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer, Indledende Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Alberte Kjærsgaard  2001  Hillerød Svømmeklub            35.86   
Nikoline Biltoft-Jensen  2001  Lyngby Svømmeklub            36.36   
Maria Munch-Menzer  2001  Gentofte Svømme Klub            36.86   
Sarah Daly  2001  Lyngby Svømmeklub            37.73   
Mille Bruun Høvring  2001  VAT Copenhagen/MK31            38.22   
Mette S. Køhler  2001  GTI            38.38   
Nicoline Fejer  2001  GTI            38.98   
Cecilie Hjarsø  2001  VAT Copenhagen/MK31            39.33   
Mathilde van der Linden  2002  Lyngby Svømmeklub            39.60   
10  Emma Bruhn  2002  Herlufsholm Svømmeklub            39.91   
11  Maria Borre Jacobsen  2001  Lyngby Svømmeklub            40.77   
12  Stine Saaby Schmidt  2002  Farum Svømmeklub            40.95   
13  Matilde Weibel  2002  Hillerød Svømmeklub            41.23   
14  Emma Brogaard  2001  Hillerød Svømmeklub            42.46   
15  Thea Friis Skifte  2002  VAT Copenhagen/MK31            42.69   
16  Elisabeth Sabroe Ebbesen  2002  Gentofte Svømme Klub            42.77   
17  Marie Lunding Nielsen  2001  Svømmeklubben Opnør            46.93   
18  Anne Marie S. Hansen  2002  Svømmeklubben Opnør            46.94   
19  Ulrikke Veje  2002  Hillerød Svømmeklub            46.96   
20  Minna Juul  2001  Frederiksværk Svømmeklub            48.23   
Emma Bodum  2001  Svømmeklubben Opnør            DSQ  2 armtag under vand 
                     
 
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer, Indledende Årg. 2003-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Barbara Blicher  2003  Gentofte Svømme Klub            38.20   
Liva Buchholt Johansen  2003  A6            38.40   
Pernille Elm Jensen  2003  A6            38.96   
Sif Søgaard Fester  2003  Lyngby Svømmeklub            43.32   
Frida Uldall  2003  Hillerød Svømmeklub            45.03   
Maria Hagen  2003  Lyngby Svømmeklub            45.17   
Signe Dyrskjøt Boesen  2003  Gentofte Svømme Klub            45.63   
Alberte V. Bisgaard  2003  Gentofte Svømme Klub            45.93   
Anna Myhre Rottensten  2003  Lyngby Svømmeklub            46.19   
10  Caroline Vang-Jensen  2003  Gentofte Svømme Klub            46.46   
11  Sara S. Karmark  2003  Gentofte Svømme Klub            47.00   
12  Isabella Rosenberg  2003  VAT Copenhagen/MK31            47.18   
13  Thea Jacobsen  2003  Herlev Svømning            48.02   
14  Asta Andersen  2003  VAT Copenhagen/MK31            48.55   
15  Asta Poulsen  2004  Gentofte Svømme Klub            48.66   
16  Emily Maack  2004  Lyngby Svømmeklub            48.90   
17  Helene Jensen  2003  Herlev Svømning            48.91   
18  Anna Mabeck  2003  Gentofte Svømme Klub            50.30   
19  Thippe de Neergaard  2003  VAT Copenhagen/MK31            50.34   
20  Lotte Dyndgaard  2003  VAT Copenhagen/MK31            50.45   
21  Nønne Christensen  2004  VAT Copenhagen/MK31            51.14   
22  Lucca Piel Høybye  2003  Lyngby Svømmeklub            51.43   
23  Ida Zeiler Terkildsen  2004  Hillerød Svømmeklub            53.23   
24  Emilia C. R. Olsen  2004  VAT Copenhagen/MK31            53.93   
25  Frida Moestrup Jensen  2004  VAT Copenhagen/MK31            54.68   
26  Maya Fenger  2004  Lyngby Svømmeklub            55.55   
27  Erika Nicole Smith  2003  Lyngby Svømmeklub            55.92   
28  Asta Højberg  2005  Lyngby Svømmeklub            57.44   
29  Isabella Ravn Jensen  2004  Lyngby Svømmeklub            59.36   
30  Ida Olivarius  2004  Lyngby Svømmeklub            59.53   
31  Smila Mathilda Reiter  2004  VAT Copenhagen/MK31            1:01.22   
32  Mille Bjørn  2003  VAT Copenhagen/MK31            1:04.34   
Josephine Gribsvad  2003  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Liva Søby  2004  VAT Copenhagen/MK31            DNS   
Mathilde K. Sørensen  2003  VAT Copenhagen/MK31            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  23 januar 2015 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  19:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark