Tulokset Grand Prix 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 9 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 2 | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 12:01 | |||
Järjestäjä | OuLo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Alkuerät |
Sponsori: Rax Ravintolat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mimosa Jallow | 1994 | 775 | 30.56 | 1:03.27 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Lotta Upanne | 1998 | 685 | 32.84 | 1:05.91 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Nenne Tommiska | 1993 | 607 | 33.24 | 1:08.64 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Selma Soininen | 1999 | 574 | 1:02.35 | 1:09.93 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Reetta Kanervo | 1999 | 572 | 33.91 | 1:10.01 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Suvi Huhtanen | 1999 | 565 | 34.23 | 1:10.29 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
7 | Emilie Pärnänen | 2002 | 560 | 1:17.00 | 1:10.49 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
8 | Emma Lehtola | 1997 | 537 | 35.37 | 1:11.48 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
9 | Katri Hurskainen | 2000 | 532 | 35.20 | 1:11.71 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Saara Ruti | 1997 | 523 | 34.19 | 1:12.11 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
11 | Sonja Portin | 1998 | 520 | 35.20 | 1:12.23 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
12 | Carita Heikkala | 1998 | 481 | 1:01.00 | 1:14.15 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
13 | Janina Viitanen | 1997 | 480 | 35.68 | 1:14.19 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
14 | Iida-Maria Laine | 2001 | 478 | 36.00 | 1:14.33 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
15 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | 471 | 36.54 | 1:14.65 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
16 | Miili Känsäkoski | 1999 | 470 | 1:18.85 | 1:14.74 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
17 | Sonja Pentti | 1999 | 468 | 1:14.82 | 1:14.82 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
18 | Sanni Lampi | 2001 | 465 | 36.52 | 1:14.98 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
19 | Janina Ollikainen | 2000 | 464 | 35.71 | 1:15.07 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
20 | Inna Pajuluoma | 1999 | 448 | 35.48 | 1:15.93 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
21 | Sara Lehtolainen | 1996 | 446 | 1:16.03 | 1:16.03 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
22 | Reetta Pahkala | 1997 | 423 | 36.80 | 1:17.38 | Ei osallistu loppukilpailuun | ||||
Oulun Lohet | ||||||||||
23 | Ida Tahvanainen | 1997 | 400 | 37.52 | 1:18.85 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
- | Ilona Jakonen | 1998 | DSQ | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
SW 6.3 Sukellus yli 15m lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 12:01 |