2020-01-21   10:44:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lyhyen radan Mastersmestaruus    Tulostuspäivämäärä  27 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:21   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 maaliskuu 2015         
 
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Pirkko Siikarla  1946    381  1:56.52  3:58.19  5:58.94  7:57.80  29:57.21   
  Uintiklubi Nereus        9:55.77  11:54.41  13:53.98  15:53.88     
          17:54.69  19:55.10  21:56.39  24:01.11     
          26:02.61  28:01.90         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Pirjo Suopela  1955    241  1:49.71  3:53.52  5:59.48  8:06.04  31:31.88   
  Swimming Jyväskylä        10:11.99  12:18.19  14:24.78  16:30.33     
          18:37.58  20:45.08  22:53.78  25:02.63     
          27:13.80  29:24.08         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Anne-Mari Käräjämies  1964    689  1:13.41  2:33.24  3:54.61  5:16.84  20:10.21   
  Hydra Platypus        6:38.71  8:00.30  9:22.26  10:43.98     
          12:05.28  13:27.12  14:49.14  16:11.23     
          17:33.10  18:54.44         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Marjut Hyvönen  1966    426  1:24.84  2:58.84  4:33.50  6:08.94  23:36.73   
  Tuusulan Uimaseura        7:44.24  9:19.74  10:54.47  12:29.49     
          14:04.82  15:39.88  17:15.93  18:51.64     
          20:27.14  22:02.22         
                     
Imke Höfling  1970    394  1:24.09  2:56.41  4:31.32  6:07.98  24:13.67   
  Uimaseura Aquila        7:46.17  9:23.94  11:01.38  12:38.34     
          14:16.16  15:54.56  17:33.98  19:13.16     
          20:53.68  22:33.91         
                     
Katri Jalava  1967    262  1:40.42  3:31.53  5:23.46  7:14.85  27:44.35   
  S.C.Pingviinit        9:07.12  10:59.91  12:52.41  14:47.59     
          16:39.49  18:32.09  20:23.47  22:16.63     
          24:06.87  25:58.65         
                     
Reija Jaakkola  1970    242  1:49.11  3:44.22  5:39.62  7:34.93  28:29.66   
  Uimaseura Aquila        9:30.57  11:25.59  13:20.04  15:13.15     
          17:05.74  18:59.71  20:54.92  22:49.93     
          24:44.19  26:39.68         
                     
Kaisa Kuula-Bullat  1968    166  1:59.34  4:06.95  6:17.30  8:26.45  32:17.38   
  ORCA Helsinki        10:34.97  12:43.33  14:52.61  17:03.79     
          19:14.24  21:26.61  23:39.01  25:50.93     
          28:01.36  30:13.36         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Niina Salokorpi  1974    245  1:41.13  3:35.10  5:27.56  7:17.06  27:16.27   
  Oulun Uinti 1906        9:06.25  10:56.20  12:46.08  14:35.61     
          16:24.80  18:15.68  20:05.53  21:54.83     
          23:44.44  25:32.30         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Suvi Sintonen  1979    595  1:12.75  2:32.34  3:53.98  5:15.88  20:11.66   
  Cetus Espoo        6:37.70  7:59.66  9:21.49  10:43.29     
          12:04.51  13:26.46  14:48.52  16:10.66     
          17:32.59  18:53.89         
                     
Sanna Hokkanen  1977    526  1:14.25  2:37.08  4:00.80  5:25.51  21:02.41   
  Cetus Espoo        6:50.65  8:16.93  9:42.40  11:08.04     
          12:32.62  13:58.04  15:23.38  16:49.55     
          18:15.24  19:40.77         
                     
Kaisa Männistö  1978    472  1:18.62  2:44.22  4:11.40  5:39.26  21:48.68   
  Kankaanpään Uimarit        7:06.90  8:33.82  10:02.34  11:30.83     
          13:00.29  14:29.16  15:57.73  17:26.47     
          18:55.35  20:22.64         
                     
Katri Tanni  1977    295  1:37.64  3:20.57  5:03.58  6:47.08  25:30.72   
  S.C.Pingviinit        8:30.43  10:13.95  11:57.60  13:41.16     
          15:23.37  17:05.94  18:49.19  20:31.45     
          22:13.56  23:54.81         
                     
Heta Pohjavirta  1978    274  1:36.45  3:19.69  5:04.14  6:47.08  26:09.08   
  Keuruun Toverit        8:31.86  10:17.73  12:04.77  13:50.51     
          15:39.20  17:25.72  19:13.38  20:59.41     
          22:43.54  24:26.89         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Kaisa Tuomiranta  1984    247  1:31.78  3:15.70  5:00.97  6:47.59  26:11.71   
  Koovee        8:34.39  10:20.93  12:07.86  13:55.51     
          15:42.70  17:28.39  19:14.81  21:00.46     
          22:46.22  24:31.55         
                     
Tarja Masalin  1982    241  1:36.83  3:21.41  5:06.77  6:52.62  26:25.77   
  Keuruun Toverit        8:37.81  10:24.40  12:10.53  13:57.30     
          15:44.06  17:31.35  19:19.33  21:07.62     
          22:56.27  24:43.51         
                     
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Anni Antikainen  1988    447  1:24.79  2:53.74  4:21.30  5:48.67  21:42.04   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu        7:15.74  8:43.77  10:10.77  11:38.13     
          13:05.75  14:32.84  16:00.63  17:27.32     
          18:53.39  20:20.13         
                     
Heidi Hyvärinen  1986    439  1:19.79  2:46.88  4:14.66  5:41.40  21:49.84   
  Kuopion Uimaseura        7:09.13  8:36.69  10:04.42  11:31.95     
          13:02.14  14:31.80  16:00.11  17:28.70     
          18:56.95  20:24.92         
                     
Tanja Laine  1986              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
                     
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  27 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner