2020-05-29   00:55:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XV Turku Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XIV Turku Junior Games    Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:52   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 18.4.2015         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 10, P-13 100m su, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jesper Lietzen  2002    333  37.12        1:14.91   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Oskar Voiko  2002    316  36.37        1:16.24   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Oskari Arvo  2002    304  39.01        1:17.18   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Santeri Herpola  2003    269  38.55        1:20.41   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Axel Olander  2002    267  39.26        1:20.65   
  Nokian Pyry                   
                     
Rasmus Söderholm  2002    245  40.19        1:22.95   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Eemil Kankare  2003    222  41.79        1:25.70   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Lari Tumanoff  2003    212  41.96        1:27.04   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Alexander Fyhr  2002    208  43.99        1:27.64   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
10  Lauri-Luukas Jäntti  2002    193  44.22        1:29.78   
  Porin Uimaseura                   
                     
11  Jere Broman  2002    193  43.59        1:29.79   
  Nokian Pyry                   
                     
12  Roni Koskinen  2003    170  46.70        1:33.62   
  Aurajoen Uinti                   
                     
13  Heikki Jaspi  2003    161  46.83        1:35.47   
  Aurajoen Uinti                   
                     
14  Elis Fokin  2003    147  47.27        1:38.27   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
15  Ville Kuusimäki  2002    143  47.38        1:39.14   
  Porin Uimaseura                   
                     
16  Olli Erkkilä  2003    112  52.65        1:47.61   
  Aurajoen Uinti                   
                     
17  Ville Hirvonen  2002    107  52.62        1:49.36   
  Aurajoen Uinti                   
                     
18  Jami Jesper Kallio  2004    54  1:08.93        2:16.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Georg Närjä  2002              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Ibrahim Ezzat  2002              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Mikael Halonen  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner