2020-06-04   20:12:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XV Turku Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XIV Turku Junior Games    Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:35   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 18.4.2015         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 1, T-11 50m pu, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: ProFashion Oy Gant 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lotta Pälsi  2004    359          35.26   
  Helsingfors Simsällskap                   
Siiri Konkka  2004    312          36.96   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Tinja Lasonen  2004    279          38.33   
  Porin Uimaseura                   
Milla Rintanen  2004    260          39.26   
  Aurajoen Uinti                   
Matilda Laitinen  2004    258          39.37   
  Aurajoen Uinti                   
Anni Hyttinen  2004    258          39.38   
  Aurajoen Uinti                   
Vlada Guljajeva  2004    236          40.52   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Aino Rantala  2004    218          41.61   
  Uimaseura Kaarina                   
Matilda Kuusniemi Fishwick  2004    185          43.98   
  Helsingfors Simsällskap                   
10  Mirelle Hirsiniemi  2007    177          44.64   
  Aurajoen Uinti                   
11  Lumi Luoma  2005    161          46.03   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Manja Lindell  2004    156          46.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
13  Anniina Ahonen  2005    124          50.27   
  Hyvinkään Uimaseura                   
14  Alina Vuorinen  2005    114          51.64   
  Aurajoen Uinti                   
15  Minttu Kiili  2005    101          53.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
16  Tiitu Koskinen  2005    101          53.83   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
17  Veera Korsoff  2005    99          54.08   
  Helsingfors Simsällskap                   
18  Jonna Marjatta Laitinen  2005    99          54.10   
  Hyvinkään Uimaseura                   
19  Sara Poutala  2005    98          54.34   
  Aurajoen Uinti                   
20  Ronja Welling  2005    95          54.87   
  Nurmijärven Uinti                   
21  Ella Suominen  2005              55.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
22  Kukka Kangas  2005    89          55.96   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
23  Siiri Kortelainen  2004    87          56.48   
  Nurmijärven Uinti                   
24  Aleksandra Torhamo  2004    84          57.19   
  Aurajoen Uinti                   
25  Ellen Kaituri  2006    70          1:00.65   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner