2020-05-28   23:35:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XV Turku Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XIV Turku Junior Games    Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:18   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 18.4.2015         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 8, P-11 50m su, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Euroports Finland
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Onni Äijälä  2004    285          36.53   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Mikael Hirsiniemi  2004    236          38.90   
  Aurajoen Uinti                   
Roope Ollikainen  2004    201          41.02   
  Porin Uimaseura                   
Ajjuub Ezzat  2005    190          41.76   
  Aurajoen Uinti                   
Felix Savolainen  2004    184          42.20   
  Aurajoen Uinti                   
Alexander Nyman  2004    165          43.75   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Saku Vehmas  2005    157          44.53   
  Nokian Pyry                   
Jaakko Pihlava  2004    127          47.80   
  Aurajoen Uinti                   
Juuso Leppänen  2004    121          48.56   
  Aurajoen Uinti                   
10  Eemil Virtanen  2005    105          50.80   
  Uinti Tampere                   
11  Nico Peltonen  2005    104          51.05   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Lauri Mäkinen  2004    94          52.86   
  Uinti Tampere                   
13  Albert Laakkonen  2007    91          53.31   
  Uinti Tampere                   
14  Niklas Töyrylä  2006    90          53.49   
  Uinti Tampere                   
15  Casper Leo  2004    88          53.94   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
16  Jaakko Karti  2004    87          54.19   
  Uinti Tampere                   
17  Viljam Valdolin  2006    80          55.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
18  Rasmus Rekola  2004    74          57.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
19  Kasper Kaskela  2004    73          57.27   
  Uinti Tampere                   
20  Axel Leppähaara  2004    71          57.79   
  Aurajoen Uinti                   
21  Eemeli Arnell  2005    70          58.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
22  Niklas Lundström  2004    68          58.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
23  Samuel Marku  2005    66          59.20   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
24  Veeti Heittokangas  2006    61          1:01.04   
  Uinti Tampere                   
25  Frans Sandblom  2006    55          1:03.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
26  Aarni Linderborg  2005    54          1:03.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
27  Jami Jesper Kallio  2004    45          1:07.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner