2020-06-02   23:19:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XV Turku Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Iltajakso

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XIV Turku Junior Games    Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  16:05   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 18.4.2015         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 huhtikuu 2015         
 
 
Laji 19, T-13,15 200m ru, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: JS-Metalli Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emma Uusküla  2002    481  40.33  1:26.34  2:12.02    2:57.49   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Julia Koivisto  2002    388  43.83  1:33.51  2:21.51    3:10.66   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Lydia Rintanen  2002    380  42.37  1:31.59  2:21.94    3:11.94   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Katariina Niemi  2002    376  44.01  1:33.44  2:23.66    3:12.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Oona Kuusivaara  2002    374  43.53  1:32.74  2:23.96    3:12.91   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jonna Vasara  2002    367  44.36  1:33.76  2:24.95    3:14.25   
  Simmis Grani                   
                     
Kaisla Kangas  2002    363  43.72  1:34.09  2:24.42    3:14.87   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Alexandra Arenius  2002    362  43.98  1:34.47  2:25.49    3:15.08   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Viivi Merisalo  2002    340  44.66  1:36.02  2:28.55    3:19.14   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Liisa Räikkönen  2002    335  45.19  1:35.80  2:28.86    3:20.13   
  Aurajoen Uinti                   
                     
11  Ella-Maria Tiainen  2002    328  45.52  1:34.64  2:27.10    3:21.69   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
12  Reetta Kuusisto  2002    321  46.15  1:37.71  2:31.04    3:22.99   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Ellen-Maria Neiramaa  2002    304  47.96  1:40.21  2:35.63    3:26.88   
  Porin Uimaseura                   
                     
14  Manja Lindell  2004    303  49.82  1:42.86  2:36.51    3:26.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
 
Laji 19, T-13,15 200m ru, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Sponsori: JS-Metalli Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heta Känkänen  2001    519  38.62  1:23.06  2:08.48    2:53.09   
  Porin Uimaseura                   
                     
Charlotta Edelman  2001    504  39.35  1:23.72  2:08.84    2:54.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Anniina Murto  2001    486  38.04  1:23.28  2:11.08    2:56.90   
  Porin Uimaseura                   
                     
Annika Lepistö  2001    460  39.83  1:25.63  2:12.62    3:00.19   
  Porin Uimaseura                   
                     
Tessa Helenius  2000    420  42.08  1:28.49  2:16.60    3:05.61   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Jasmin Rosnell  2000    408  42.86  1:31.99  2:19.38    3:07.49   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Helene Hirvonen  2001    406  42.80  1:30.52  2:20.55    3:07.78   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Millie Kuusniemi Fishwick  2000    390  42.78  1:31.26  2:21.91    3:10.24   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Emma Koiranen  2001    383  43.02  1:31.97  2:22.56    3:11.43   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
10  Lotta Aho  2000    376  43.57  1:32.15  2:23.71    3:12.70   
  Aurajoen Uinti                   
                     
11  Jenny Nieminen  2001    358  44.06  1:33.83  2:25.55    3:15.90   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
12  Ida Nordquist  2001    356  42.89  1:32.03  2:24.78    3:16.15   
  Aurajoen Uinti                   
                     
13  Saara Lehtonen  2000    356  44.75  1:34.90  2:25.59    3:16.26   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
14  Elena Mantila  2001    355  45.83  1:37.08  2:27.58    3:16.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
15  Ronja Vallenius  2001    289  47.85  1:41.29  2:36.01    3:30.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
16  Veera Järvinen  2000    255  49.57  1:45.88  2:43.08    3:39.36   
  Porin Uimaseura                   
                     
17  Martta Haarala  2001    240  51.20  1:48.78  2:48.08    3:43.82   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner