Resultater for Lappiuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:26 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m PU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Semen Vetlugin |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
34.05 |
|
2 |
Nikita Ribalko |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
38.61 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.47 |
|
4 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
40.02 |
|
5 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
40.93 |
|
6 |
Tuomas Romsi |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m PU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Noa Mäkelä |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
31.15 |
|
2 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
32.77 |
|
3 |
Kalle Karhunen |
2001 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
35.75 |
|
4 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
36.70 |
|
5 |
Aleksi Romsi |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
37.59 |
|
6 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.96 |
|
7 |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
49.61 |
|
- |
Elias Juntunen |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m PU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.06 |
|
2 |
Eino Niemelä |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.92 |
|
3 |
Joakin Haug Rojas |
2000 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m PU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konstantin Golikov |
1988 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
27.19 |
|
2 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.57 |
|
3 |
Benjamin Paloniemi |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.27 |
|
4 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.67 |
|
5 |
Antti Kiviaho |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:26 |
|