Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
20:20 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Semen Vetlugin |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
1:16.71 |
2:42.94 |
4:06.61 |
|
5:27.18 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:19.14 |
2:44.96 |
4:09.89 |
|
5:31.76 |
|
3 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
1:21.17 |
2:48.55 |
4:16.77 |
|
5:38.35 |
|
4 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:22.82 |
2:53.25 |
4:24.15 |
|
5:56.75 |
|
5 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:25.24 |
2:58.60 |
4:32.56 |
|
5:58.38 |
|
6 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
1:40.92 |
3:35.84 |
5:31.15 |
|
7:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:07.12 |
2:21.56 |
3:37.71 |
|
4:52.58 |
|
2 |
Valeriy Barannikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:16.93 |
2:39.65 |
4:01.94 |
|
5:20.26 |
|
3 |
Aleksi Romsi |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
1:17.33 |
2:42.34 |
4:08.56 |
|
5:31.17 |
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:18.06 |
2:44.64 |
4:14.17 |
|
5:45.49 |
|
5 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
1:23.71 |
2:57.37 |
4:31.57 |
|
6:05.61 |
|
6 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
1:30.92 |
3:13.36 |
6:43.28 |
|
6:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:07.87 |
2:20.19 |
3:33.19 |
|
4:43.67 |
|
2 |
Taneli Juutinen |
2000 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:07.11 |
2:21.63 |
3:37.43 |
|
4:50.35 |
|
3 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:09.60 |
2:25.99 |
3:42.49 |
|
4:58.59 |
|
4 |
Joakin Haug Rojas |
2000 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:11.86 |
3:48.74 |
|
|
5:04.98 |
|
5 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:11.54 |
2:30.33 |
3:51.16 |
|
5:12.47 |
|
6 |
Juho Larinen |
1999 |
Kemin Uimaseura |
|
1:19.15 |
2:44.66 |
4:10.59 |
|
5:29.43 |
|
7 |
Eino Niemelä |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
1:58.53 |
3:23.89 |
4:49.20 |
|
5:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:04.88 |
2:14.16 |
3:22.30 |
|
4:28.22 |
|
2 |
Santeri Leppälä |
1998 |
Kemin Uimaseura |
|
1:05.17 |
2:15.22 |
3:25.94 |
|
4:33.17 |
|
3 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
Kemin Uimaseura |
|
1:03.90 |
2:14.24 |
3:24.27 |
|
4:36.23 |
|
4 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:06.54 |
2:18.12 |
3:29.93 |
|
4:40.52 |
|
5 |
Antti Kiviaho |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:10.81 |
2:25.81 |
3:42.03 |
|
4:59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
20:20 |
|