Resultat för GTI Cup
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | GTI Cup | Udskriftsdato | 26 september 2015 | |||
Stævne by | Greve | Udskriftstidspunkt | 13:35 | |||
Arrangør | Startfællesskabet GTI | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 26 september 2015 |
Løb 9, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | ||||||||||
1 | Anton Andersson | 1997 | 527 | 30.65 | 1:07.23 | 1:44.85 | 2:15.67 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Niklas Beyer Hansen | 1997 | 450 | 29.83 | 1:05.14 | 1:45.96 | 2:22.98 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
Løb 9, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | ||||||||||
1 | Mads Ørsted Nielsen | 1999 | 484 | 30.32 | 1:07.02 | 1:48.87 | 2:19.62 | |||
VAT København | ||||||||||
2 | Casper Davidsen | 1999 | 441 | 31.37 | 1:09.85 | 1:50.64 | 2:23.95 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
3 | Mathias Petersen | 1999 | 228 | 35.69 | 1:23.17 | 2:24.82 | 2:59.44 | |||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Løb 9, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | ||||||||||
1 | Mathias Yu Fagerberg | 2000 | 554 | 28.41 | 1:04.33 | 1:42.81 | 2:13.48 | |||
GTI | ||||||||||
2 | Hans Mølbak Petersen | 2001 | 505 | 28.67 | 1:03.79 | 1:44.03 | 2:17.59 | |||
GTI | ||||||||||
3 | Magnus Bækgaard Andersen | 2001 | 407 | 31.90 | 1:10.43 | 1:55.05 | 2:27.88 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
4 | Andreas Thybo Ganzhorn | 2001 | 403 | 30.94 | 1:10.27 | 1:54.97 | 2:28.36 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
5 | Jonathan Forsberg Møller | 2000 | 386 | 31.10 | 1:09.18 | 1:54.79 | 2:30.44 | |||
GTI | ||||||||||
6 | Martin Vennick Haugbølle | 2001 | 384 | 31.77 | 1:12.02 | 1:55.38 | 2:30.75 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
7 | Rasmus Langvad | 2000 | 371 | 32.95 | 1:13.05 | 1:58.47 | 2:32.50 | |||
VAT København | ||||||||||
8 | Albert Voldum Krog | 2001 | 359 | 35.68 | 1:16.10 | 1:57.76 | 2:34.12 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
9 | Gustav Englund | 2001 | 359 | 34.16 | 1:16.16 | 1:58.15 | 2:34.15 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
10 | Daniel Brylov | 2000 | 346 | 36.27 | 1:17.20 | 2:01.87 | 2:36.15 | |||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
11 | Emil Mosegaard | 2001 | 343 | 31.99 | 1:16.81 | 2:01.50 | 2:36.61 | |||
TVS Tårnborg IF | ||||||||||
12 | Luccas Dam Brenner | 2001 | 338 | 35.44 | 1:13.60 | 2:01.89 | 2:37.38 | |||
VAT København | ||||||||||
13 | Samuel Schildt | 2000 | 244 | 39.44 | 1:24.43 | 2:13.82 | 2:55.26 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
14 | Karl-Emil Rohr | 2001 | 227 | 41.10 | 1:28.50 | 2:18.09 | 2:59.66 | |||
VAT København | ||||||||||
15 | Frederik Helms | 2001 | 222 | 39.11 | 1:25.26 | 2:21.24 | 3:00.87 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
16 | Joachim Lanzky Otto | 2001 | 180 | 45.10 | 1:37.09 | 2:32.19 | 3:13.82 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
Løb 9, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | ||||||||||
1 | Casper Mørkhøj Hartington | 2002 | 437 | 32.29 | 1:10.30 | 1:50.14 | 2:24.46 | |||
GTI | ||||||||||
2 | Johannes Strömberg | 2002 | 434 | 31.87 | 1:09.20 | 1:53.04 | 2:24.71 | |||
Vellinge-Näsets Simklubb | ||||||||||
3 | Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | 385 | 31.96 | 1:11.58 | 1:56.13 | 2:30.67 | |||
VAT København | ||||||||||
4 | Carl Gerstenfeld | 2002 | 380 | 34.10 | 1:13.47 | 1:56.53 | 2:31.30 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Benjamin Nørgaard Eriksen | 2002 | 372 | 33.68 | 1:11.55 | 1:57.13 | 2:32.39 | |||
GTI | ||||||||||
6 | Asger Væver Hartvig | 2002 | 362 | 35.07 | 1:15.82 | 1:58.89 | 2:33.81 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
7 | Lukas Patzer | 2002 | 341 | 31.22 | 1:12.67 | 2:00.43 | 2:36.78 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Elias Persson | 2002 | 327 | 34.37 | 1:18.87 | 2:04.42 | 2:39.08 | |||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
9 | Oskar Skov Grell | 2002 | 311 | 36.71 | 1:18.32 | 2:05.96 | 2:41.77 | |||
VAT København | ||||||||||
10 | Mikkel Gummer | 2002 | 308 | 34.32 | 1:20.53 | 2:06.48 | 2:42.17 | |||
GTI | ||||||||||
11 | Thomas Langvad | 2002 | 304 | 37.78 | 1:19.78 | 2:06.56 | 2:43.04 | |||
VAT København | ||||||||||
12 | Casper Koch Henriksen | 2002 | 303 | 35.30 | 1:18.72 | 2:04.70 | 2:43.11 | |||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
13 | Mads Enghave | 2002 | 303 | 33.81 | 1:15.53 | 2:07.47 | 2:43.15 | |||
GTI | ||||||||||
14 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | 298 | 35.87 | 1:20.78 | 2:05.51 | 2:44.01 | |||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
15 | Christoffer Hove | 2002 | 297 | 36.91 | 1:20.68 | 2:08.02 | 2:44.21 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
16 | Joakim Køhn | 2003 | 296 | 35.64 | 1:17.97 | 2:08.48 | 2:44.34 | |||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
17 | Carl Emil Hertz Bugge | 2003 | 295 | 36.81 | 1:18.89 | 2:07.40 | 2:44.62 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
18 | Malte Egholm Brøns | 2003 | 287 | 37.05 | 1:18.97 | 2:09.62 | 2:46.12 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
19 | Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 281 | 33.59 | 1:16.07 | 2:10.05 | 2:47.20 | |||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
20 | Oliver Skadhauge | 2002 | 277 | 37.55 | 1:20.06 | 2:09.28 | 2:48.06 | |||
VAT København | ||||||||||
21 | Noah Koefoed Weiss | 2003 | 263 | 38.25 | 1:21.73 | 2:12.68 | 2:50.94 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
22 | Martin Jacobsen | 2002 | 253 | 40.28 | 1:24.34 | 2:14.91 | 2:53.31 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
23 | Valdemar Brøns | 2003 | 247 | 35.96 | 1:19.75 | 2:15.01 | 2:54.67 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
24 | Joshua P. Sidebotham | 2003 | 246 | 38.32 | 1:21.96 | 2:15.11 | 2:54.75 | |||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
25 | Alexander E. Pedersen | 2002 | 235 | 37.32 | 1:20.91 | 2:16.80 | 2:57.65 | |||
Holbæk Svømme Klub | ||||||||||
26 | Michael Elliks | 2002 | 230 | 41.08 | 1:28.18 | 2:20.55 | 2:58.86 | |||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
27 | Mikkel Hemmingsen | 2002 | 220 | 40.48 | 1:26.29 | 2:21.68 | 3:01.50 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
28 | Carl Magnus Krievs | 2002 | 219 | 41.64 | 1:26.29 | 2:21.24 | 3:01.65 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
29 | Simon Wrist-Elkjær | 2002 | 213 | 36.67 | 1:23.31 | 2:22.58 | 3:03.34 | |||
VAT København | ||||||||||
30 | Tobias Davidsen | 2003 | 203 | 41.64 | 1:28.12 | 2:24.95 | 3:06.26 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
31 | Oliver Søgaard-Andersen | 2003 | 202 | 39.01 | 1:25.89 | 2:26.98 | 3:06.76 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
32 | Kristoffer Sandfeld | 2003 | 193 | 43.21 | 1:33.24 | 2:28.67 | 3:09.48 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
33 | Mathias Simoni | 2002 | 186 | 38.22 | 1:24.41 | 2:26.65 | 3:11.75 | |||
Albertslund IF | ||||||||||
34 | Jakob Hald | 2003 | 183 | 47.76 | 1:35.42 | 2:31.80 | 3:13.09 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
35 | Anas El Ayadi | 2003 | 181 | 43.50 | 1:30.44 | 2:33.32 | 3:13.68 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
36 | Carl-Anton Drauschke | 2003 | 177 | 40.74 | 1:30.98 | 2:33.87 | 3:15.24 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
37 | Jonathan Tuxen Rosing | 2003 | 170 | 47.85 | 1:38.18 | 2:34.56 | 3:17.74 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
38 | Phillip Quist | 2003 | 147 | 49.15 | 1:40.27 | 2:44.90 | 3:27.36 | |||
Rønne Svømme Klub | ||||||||||
39 | Mads Guldborg Knudsen | 2003 | 141 | 48.95 | 1:43.80 | 2:43.20 | 3:30.47 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
40 | Anton Knudsen | 2003 | 122 | 52.49 | 1:47.62 | 2:54.86 | 3:40.80 | |||
Rønne Svømme Klub | ||||||||||
41 | Samuel Risager | 2003 | 119 | 55.74 | 1:50.38 | 2:50.13 | 3:42.73 | |||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
- | Alessandro de Castro | 2002 | DSQ | EFB v/75m | ||||||
Vest-Brøndby | ||||||||||
- | Marcus Elkjær Samson | 2003 | DSQ | Ej samt berør v/125 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
Løb 9, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2015 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | |
Klub | ||||||||||
1 | Jet Lee Fuhrmann | 2004 | 282 | 36.69 | 1:20.52 | 2:09.32 | 2:47.10 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
2 | Oliver Kjærsgaard Mølbak | 2004 | 228 | 38.93 | 1:26.05 | 2:18.10 | 2:59.39 | |||
GTI | ||||||||||
3 | Troels Fogh | 2004 | 202 | 43.82 | 1:32.46 | 2:25.34 | 3:06.76 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
4 | Mikkel Lyngbye Nybroe | 2004 | 190 | 45.40 | 1:35.34 | 2:28.04 | 3:10.58 | |||
Vest-Brøndby | ||||||||||
5 | Cornelius Olsen | 2005 | 186 | 42.12 | 1:33.38 | 2:30.87 | 3:11.96 | |||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
6 | Anton Skov Grell | 2004 | 171 | 43.92 | 1:37.24 | 2:35.78 | 3:17.15 | |||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
7 | Emil Kruse Enemærke | 2005 | 141 | 51.31 | 1:47.29 | 2:43.80 | 3:30.60 | |||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
8 | Alexander Nørby | 2006 | 120 | 55.63 | 1:54.23 | 2:54.42 | 3:42.08 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
9 | Rasmus Fabricius Pedersen | 2005 | 112 | 57.28 | 1:56.58 | 3:00.30 | 3:46.87 | |||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
10 | Mikkel Nielsen | 2004 | 111 | 59.79 | 1:52.84 | 3:02.18 | 3:48.01 | |||
Holbæk Svømme Klub | ||||||||||
11 | Villads Brasch Jensen | 2004 | 109 | 53.97 | 1:52.33 | 2:55.80 | 3:49.43 | |||
GTI | ||||||||||
12 | Asbjørn Topp Tholle | 2004 | 90 | 54.40 | 1:51.39 | 3:10.06 | 4:04.40 | |||
Holbæk Svømme Klub | ||||||||||
- | Lauritz Johansen | 2004 | DSQ | Brystarm i fly v/25 | ||||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 13:35 |