2020-08-14   10:41:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  26 september 2015   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  17:47   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 september 2015         
 
 
Løb 20, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 0-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Vest Damer  1996    569          2:07.76   
  Vest-Brøndby                   
  Natascha Bonnén Sjøgren  2000      34.63        34.63   
  Katrine V. Sørensen  1996      34.25        1:08.88   
  Stine Eskebo Nielsen  2001      31.46        1:40.34   
  Sarah Missing  2001      27.42        2:07.76   
                     
Mk 31 Piger 1  2000    532          2:10.69   
  Svømmeklubben MK 31                   
  Lærke Rask Sander  2002      33.38        33.38   
  Mille Bruun Høvring  2001      35.82        1:09.20   
  Anna Aabak Kristoffersen  2002      32.07        1:41.27   
  Josephine Olsen  2000      29.42        2:10.69   
                     
Vest Årgangspiger  2002    425          2:20.78   
  Vest-Brøndby                   
  Sasia Lundhus  2002      38.55        38.55   
  Amalie V. Sørensen  2002      38.19        1:16.74   
  Anna Højerslev Eriksen  2004      33.67        1:50.41   
  Laura Lyngbye Nybroe  2002      30.37        2:20.78   
                     
Tvs Piger 1  1999    401          2:23.60   
  TVS Tårnborg IF                   
  Julie Høegh-Jørgensen  2000      39.85        39.85   
  Therese Jetsmark Geiker  2001      37.94        1:17.79   
  Nikoline Laura Rasmussen  2000      35.27        1:53.06   
  Anna-Laura Dalsø Larsen  1999      30.54        2:23.60   
                     
Lag Österlen Piger  1999    369          2:27.55   
  Föreningen Österlen Sim                   
  Moa Knutsson  2002      39.79        39.79   
  Amina Sabotic  2003      44.90        1:24.69   
  Tilde Anderberg-Richard  1999      32.89        1:57.58   
  Isabelle Odén  2002      29.97        2:27.55   
                     
Rønne Tøzer 1  2001    349          2:30.30   
  Rønne Svømme Klub                   
  Mette Tofte Jørgensen  2003      41.86        41.86   
  Frida Toudal  2001      41.32        1:23.18   
  Emilia Steen  2002      33.79        1:56.97   
  Nanna Lyng Bojesen  2001      33.33        2:30.30   
                     
Holbæk Piger  2002    217          2:56.14   
  Holbæk Svømme Klub                   
  Alberte Pedersen  2006      47.78        47.78   
  Maja Buck  2004      53.66        1:41.44   
  Cathrine Wismann  2002      39.67        2:21.11   
  Josephine Wismann  2002      35.03        2:56.14   
                     
GTI Piger 1  1997              DNS   
  GTI                   
  Anna Andersen  2001                 
  Laura Andersen  1997                 
  Karoline Barrett  2002                 
  Cecilie Daluiso Salmonsen  2001              DNS   
                     
 
Løb 20, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
GTI Piger 2  2003    353          2:29.74   
  GTI                   
  Emma Hebsgaard Nielsen  2003      38.53        38.53   
  Julie Wolter  2003      45.12        1:23.65   
  Katja Skovdal Lorentzen  2003      33.99        1:57.64   
  Nicoline H. Baadsgaard  2004      32.10        2:29.74   
                     
Turbo Tøser  2003    329          2:33.31   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
  Caroline Veggerby  2003      36.56        36.56   
  Lærke Blond  2003      42.45        1:19.01   
  Liva Lund Hansen  2005      39.01        1:58.02   
  Clara Hartvig-Olsen  2004      35.29        2:33.31   
                     
GTI Piger 3  2004    325          2:33.95   
  GTI                   
  Alma Foltmar-Michaelsen  2004      40.32        40.32   
  Esther Hek Hansen  2004      44.75        1:25.07   
  Josefine Arbo Sørensen  2004      36.25        2:01.32   
  Sidse M. Ø. Engsbro  2004      32.63        2:33.95   
                     
Tvs Piger 2  2004    212          2:57.47   
  TVS Tårnborg IF                   
  Caroline Bjørn Hvilsom  2005      45.74        45.74   
  Sofie Ølgaard Hansen  2004      46.79        1:32.53   
  Emma Simonsen  2004      48.26        2:20.79   
  Lucca Rademakers  2004      36.68        2:57.47   
                     
Glostrup Piger 1  2004    186          3:05.23   
  Glostrup Svømme Klub                   
  Malene Langvad  2004      47.96        47.96   
  Laura Thomadsen  2004      51.14        1:39.10   
  Thea Mikkelsen  2005      48.97        2:28.07   
  Antoinette Zafra  2005      37.16        3:05.23   
                     
Vest Talent Piger  2004    134          3:26.65   
  Vest-Brøndby                   
  Ida Jacobsen  2005      52.18        52.18   
  Caroline Wiuff Jensen  2004      42.01        1:34.19   
  Natascha Packert-Frandsen  2005      1:02.49        2:36.68   
  Alberte K. Andersen  2006      49.97        3:26.65   
                     
Holbæk Piger 2  2005    128          3:29.92   
  Holbæk Svømme Klub                   
  Anna Mundt Karup  2005      53.62        53.62   
  Annette Toft  2006      54.99        1:48.61   
  Freja Lohmann Strobel  2006      56.78        2:45.39   
  Nana Andersen  2006      44.53        3:29.92   
                     
GTI Piger 4  2005              DSQ  Generer bane 8 
  GTI                   
  Annika Britt Larsen  2005      47.29        47.29   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  26 september 2015 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark