Results for Laviaarit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspivmr | 17 toukokuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:21 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 16 toukokuu 2015 |
Laji 32, 50m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Koprinen | 2003 | 40.78 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
2 | Eetu Palvanen | 2003 | 44.93 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Arsenij Shadrin | 2003 | 45.46 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
4 | Alexander Nyman | 2004 | 47.91 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
5 | Mio Heinola | 2005 | 48.78 | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
6 | Onni ijl | 2004 | 49.20 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
7 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 49.51 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Aleksi Hmlinen | 2004 | 49.59 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
9 | Veerti Juurakko | 2004 | 49.72 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Stefan Saltykov | 2005 | 50.28 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
11 | Niklas Rantap | 2003 | 50.74 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Otto Mikkonen | 2003 | 50.76 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
13 | Jesse Lintusalo | 2004 | 50.93 | |||||||
Vanders | ||||||||||
14 | Max Walther | 2003 | 51.14 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
15 | Aapo Koskinen | 2004 | 51.20 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
16 | Tino Kaukonen | 2004 | 51.24 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
17 | Atte Linnolahti | 2004 | 51.57 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
18 | Samuli Masalin | 2004 | 51.87 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Roni Severinkangas | 2003 | 52.09 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Jimi Kojo | 2005 | 52.17 | |||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
21 | Rasmus Mykknen | 2003 | 52.37 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Joonas Jaakkola | 2004 | 52.65 | |||||||
Vanders | ||||||||||
23 | Tuomas Peltola | 2003 | 52.92 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Lasse Niemi | 2006 | 53.38 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
25 | Joakim Kuhlberg | 2004 | 53.54 | |||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
26 | Nico Peltonen | 2005 | 53.55 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
27 | Joona Kuitu | 2004 | 53.56 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
28 | Anton Kettunen | 2005 | 53.92 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
29 | Olli Havia | 2004 | 54.13 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
30 | Niko Akkanen | 2003 | 54.19 | |||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
31 | Joona Lehtonen | 2003 | 54.51 | |||||||
Vanders | ||||||||||
32 | Joona Pohjola | 2004 | 54.70 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
33 | Paavo Nenonen | 2005 | 54.92 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
34 | Lucas Lnnblad | 2004 | 55.27 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
35 | Miska Sarkkinen | 2005 | 55.53 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
36 | Waldemar Palombi | 2004 | 55.95 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
37 | Justus Holtari | 2004 | 56.61 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
38 | Leo Hautaniemi | 2004 | 56.71 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
39 | Samuel Saari | 2004 | 57.55 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
40 | Toivo Juselius | 2005 | 57.87 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
40 | Verneri Lehtovaara | 2004 | 57.87 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
42 | Saku Ahde | 2003 | 58.04 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
43 | Eeti Virolainen | 2004 | 58.08 | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
44 | Kiarash Javidi Firooz Toussi | 2003 | 58.50 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Tomi Suoknuuti | 2004 | 59.24 | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
46 | Matias Rasinmki | 2003 | 59.41 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
47 | Veikko Kauhanen | 2005 | 59.67 | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
48 | Matteus Eini | 2004 | 59.68 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
49 | Niko Teperi | 2005 | 59.98 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
50 | Oskari Suominen | 2003 | 1:00.74 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
51 | Julius Lekander | 2006 | 1:00.99 | |||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
52 | Aleksandr Shakhov | 2006 | 1:01.32 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
53 | Frans Pietari Riekki | 2005 | 1:02.10 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
54 | Eeli Partanen | 2005 | 1:02.38 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
55 | Rufus Strandell | 2005 | 1:02.97 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
56 | Alvar Aho | 2004 | 1:03.23 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
57 | Elias Suni | 2004 | 1:03.79 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
58 | Viljami Puhakka | 2005 | 1:04.93 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
59 | Eetu Autio | 2007 | 1:06.34 | |||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
60 | Viktor Asklf | 2004 | 1:06.66 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
61 | Mikael Repo | 2005 | 1:08.13 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
62 | Leo Heinola | 2006 | 1:08.57 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Pyry Pitknen | 2003 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Adam Karhula | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Anton Petrov | 2004 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia ksiliikkeit | ||||||||||
- | Karri Suuronen | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Masih Tantula | 2004 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Sampo Nord | 2005 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia ksiliikkeit | ||||||||||
Laji 32, 50m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Oskari Aalto | 2002 | 34.69 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Matias Hjelm | 2002 | 37.48 | |||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 40.80 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Matias Ola | 2002 | 47.38 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
5 | Muhammed Tantula | 2002 | 47.42 | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
6 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 47.75 | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
7 | Heikki Vkevinen | 2002 | 48.91 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
8 | Kasimir Riihel | 2002 | 49.96 | |||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
9 | Aaron Utulahti | 2002 | 51.33 | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
10 | Elias Jskelinen | 2002 | 51.63 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Aarno Lind | 2002 | 52.58 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Topi Havo | 2002 | 52.66 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Sandro Karhula | 2002 | 54.72 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Jenson Lih Shan Li | 2002 | DSQ | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 32, 50m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jere Ruuhonen | 2001 | 36.68 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Oliver Juursoo | 2001 | 37.35 | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
3 | Oskari Niemi | 2001 | 40.36 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
4 | Juho Laukkanen | 2001 | 43.58 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Harri Connell | 2001 | 47.08 | |||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Jeremia Sidoroff | 2001 | 49.88 | |||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspivmr | 17 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:21 |