Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
sunnuntaiaamu
Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 17 toukokuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 14:14 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 toukokuu 2015 |
Laji 41, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Liinu Louhikoski | 2004 | 33.47 | 1:10.22 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Lotta Pälsi | 2004 | 34.38 | 1:11.92 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Helmiina Toivonen | 2004 | 35.58 | 1:13.96 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
4 | Matilda Laitinen | 2004 | 35.58 | 1:14.20 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Annukka Pihkamäki | 2004 | 36.70 | 1:14.29 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
6 | Saga Kovanen | 2004 | 36.88 | 1:14.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 36.04 | 1:14.96 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Tuuli Pippuri | 2005 | 38.93 | 1:18.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Nessa Järvinen | 2004 | 38.55 | 1:19.84 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Kira Lindroos | 2005 | 38.47 | 1:20.04 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Milla Rintanen | 2004 | 38.25 | 1:20.31 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
12 | Pinja Nieminen | 2004 | 38.37 | 1:20.33 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Daniela Laakkonen | 2004 | 36.20 | 1:20.36 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
14 | Wilma Savonen | 2004 | 38.38 | 1:20.65 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Ciara Wacklin | 2004 | 38.38 | 1:21.30 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Aada Taiponen | 2004 | 38.91 | 1:21.81 | ||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
17 | Anni Hyttinen | 2004 | 40.13 | 1:21.90 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
18 | Iiris Närhinen | 2004 | 39.27 | 1:22.17 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
19 | Nelli Vihola | 2005 | 40.77 | 1:22.69 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
20 | Julia Tuura | 2004 | 39.67 | 1:22.72 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
21 | Matilda Kuusniemi Fishwick | 2004 | 39.76 | 1:23.20 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
22 | Pinja Kinnunen | 2004 | 39.34 | 1:23.65 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
23 | Elina Ryynänen | 2005 | 39.18 | 1:23.67 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
24 | Siiri Innanen | 2004 | 40.57 | 1:24.84 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
25 | Aava Aula | 2004 | 38.68 | 1:25.59 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
26 | Meeri Kerkkänen | 2004 | 41.02 | 1:25.72 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
27 | Tilla Saarentaus | 2005 | 40.51 | 1:25.81 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
28 | Ida Ackley | 2004 | 40.85 | 1:26.37 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
29 | Liina Virta | 2004 | 40.74 | 1:27.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
30 | Henni Havén | 2004 | 39.42 | 1:27.67 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
31 | Gabriella Linna | 2004 | 41.21 | 1:27.77 | ||||||
Vanders | ||||||||||
32 | Aliina Karvonen | 2004 | 41.48 | 1:28.51 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
33 | Iisa Karpela | 2004 | 42.32 | 1:28.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
34 | Louna Kasvio | 2006 | 40.62 | 1:28.67 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
35 | Jannika Hirvonen | 2004 | 41.49 | 1:28.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
36 | Kristina Nikkinen | 2004 | 41.63 | 1:28.80 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
37 | Tiinu Tamminen | 2006 | 43.53 | 1:28.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
38 | Alina Antila | 2004 | 40.85 | 1:29.24 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
39 | Oona Kupari | 2004 | 42.93 | 1:29.59 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
40 | Roona Karola | 2004 | 41.23 | 1:29.75 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
41 | Silja Eloranta | 2004 | 41.51 | 1:29.98 | ||||||
Vanders | ||||||||||
42 | Tinka Tamminen | 2006 | 42.21 | 1:30.02 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
43 | Elina Gavrilov | 2004 | 41.88 | 1:30.10 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
44 | Hanna Martola | 2005 | 42.66 | 1:30.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Wilma Sundt | 2006 | 44.09 | 1:30.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
46 | Inka Raitio | 2004 | 43.24 | 1:31.07 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
47 | Veera Korsoff | 2005 | 44.51 | 1:32.00 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
48 | Kukka Peill | 2005 | 44.13 | 1:32.83 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
49 | Ella Vilenius | 2004 | 42.92 | 1:32.89 | ||||||
Vanders | ||||||||||
50 | Ellen Kettunen | 2005 | 44.31 | 1:34.10 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
51 | Nicole Haakana | 2005 | 45.13 | 1:34.66 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
52 | Inka Vahtola | 2005 | 45.95 | 1:35.23 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
53 | Jasmin Savonen | 2005 | 45.77 | 1:36.07 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
54 | Rauha Heikkinen | 2005 | 45.03 | 1:36.33 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
55 | Lilja Pulkkinen | 2004 | 45.04 | 1:36.55 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
56 | Ella-maija Syväniemi | 2004 | 44.54 | 1:37.64 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
57 | Katarina Kobycheva | 2004 | 45.60 | 1:37.87 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
58 | Lilja Oberwahrenbrock | 2004 | 45.77 | 1:38.63 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
59 | Anna Hakkarainen | 2005 | 46.33 | 1:38.77 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
60 | Iida Kallio | 2004 | 46.79 | 1:38.84 | ||||||
Loimaan Uimaseura | ||||||||||
61 | Ester Hirvonen | 2006 | 46.44 | 1:38.97 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
62 | Kaisa Mäkinen | 2005 | 46.55 | 1:39.12 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
63 | Iiris Järvelä | 2005 | 45.13 | 1:39.45 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
64 | Elina Ruha | 2005 | 48.45 | 1:39.61 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
65 | Maija Nätti | 2004 | 46.78 | 1:40.31 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
66 | Ava Malm | 2004 | 48.88 | 1:41.42 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
67 | Sofia Kraptsak | 2005 | 50.21 | 1:42.72 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
68 | Iina Rissanen | 2005 | 51.55 | 1:44.25 | ||||||
Vanders | ||||||||||
69 | Venla Varvikko | 2005 | 46.80 | 1:44.46 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
70 | Juulia Lindfors | 2005 | 50.25 | 1:47.04 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
71 | Sanni Porkkala | 2004 | 50.88 | 1:48.62 | ||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
72 | Essi Pyykkö | 2006 | 50.20 | 1:48.67 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
73 | Hilla Kuitunen | 2005 | 50.87 | 1:49.62 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
74 | Pinja Suominen | 2006 | 52.46 | 1:49.85 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
75 | Amanda Lehtonen | 2005 | 51.56 | 1:50.34 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
76 | Janica Nieminen | 2005 | 50.09 | 1:50.88 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
77 | Saara Seppälä | 2005 | 52.56 | 1:51.25 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
78 | Nea Leino | 2004 | 54.17 | 1:54.68 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
79 | Susanna Leino | 2006 | 53.73 | 1:55.54 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
- | Roosa Tuomola | 2005 | 48.20 | 1:45.63 | EXTRA | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
- | Anna Mattila | 2004 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
- | Annika Lekander | 2004 | DSQ | |||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Emily Cwirzen | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Essi Ahvenainen | 2005 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Essi Kallunki | 2004 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Olivia Kailanko | 2004 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 41, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Kellberg | 2003 | 32.46 | 1:08.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Siiri Einiö | 2003 | 33.55 | 1:09.08 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
3 | Veera Skinnari | 2003 | 32.85 | 1:09.67 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
4 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 33.59 | 1:10.41 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
5 | Ida Lehtovaara | 2003 | 33.97 | 1:11.04 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
6 | Sofia Långström | 2003 | 33.77 | 1:11.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Sonja Lehtinen | 2003 | 33.45 | 1:11.70 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
8 | Milla Hyttinen | 2003 | 34.65 | 1:11.88 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
9 | Tilda Selonen | 2003 | 35.08 | 1:13.06 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
10 | Oona Puolakka | 2003 | 34.97 | 1:13.48 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Emma Johansson | 2003 | 35.27 | 1:13.62 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Saana Yritys | 2003 | 34.33 | 1:14.02 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
13 | Saima Huovinen | 2003 | 35.37 | 1:14.03 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
14 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 35.87 | 1:14.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Anna Retva | 2003 | 35.89 | 1:14.45 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
16 | Ethel Piksilä | 2003 | 35.01 | 1:14.74 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
17 | Hilla Kuuva | 2003 | 36.17 | 1:16.65 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
18 | Viivi Sorri | 2003 | 36.32 | 1:17.09 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
19 | Cindy Palm | 2003 | 37.05 | 1:17.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Aino Kallio | 2003 | 36.98 | 1:17.89 | ||||||
Loimaan Uimaseura | ||||||||||
21 | Helmi Ahonen | 2003 | 36.94 | 1:18.03 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
22 | Iina Von Schrowe | 2003 | 37.48 | 1:18.45 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
23 | Taiga Yritys | 2003 | 36.68 | 1:18.60 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
24 | Liisa Penttinen | 2003 | 37.33 | 1:18.63 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
25 | Kreetta Uusitalo | 2003 | 37.52 | 1:18.93 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
26 | Henrietta Löfgren | 2003 | 37.65 | 1:19.04 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
27 | Peppi-stiina Ahti | 2003 | 33.26 | 1:19.19 | ||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
28 | Kielo Hankonen | 2003 | 37.78 | 1:19.59 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
29 | Nicole Sundell | 2003 | 37.77 | 1:19.74 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
30 | Oona Lehtola | 2003 | 39.41 | 1:20.59 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
31 | Lotta Lehtoila | 2003 | 38.71 | 1:20.71 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
32 | Ronja Hellberg | 2003 | 38.78 | 1:21.38 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
33 | Winona Forslund | 2003 | 38.05 | 1:21.56 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
34 | Diana Seiger | 2003 | 38.44 | 1:21.61 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
35 | Aino Villanen | 2003 | 37.13 | 1:22.02 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
36 | Lotta Heinimäki | 2003 | 37.93 | 1:22.11 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
37 | Martina Uusitalo | 2003 | 39.46 | 1:22.49 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
38 | Sini Heikkilä | 2003 | 39.66 | 1:23.21 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
39 | Jenna Boman | 2003 | 41.66 | 1:24.51 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
40 | Tiia Kuisma | 2003 | 39.13 | 1:24.94 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
41 | Senni Toikka | 2003 | 39.90 | 1:25.27 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
42 | Tinka Rokka | 2003 | 41.71 | 1:25.88 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
43 | Annika Heikkilä | 2003 | 41.34 | 1:25.97 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
44 | Eeva Nousiainen | 2003 | 42.66 | 1:28.01 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
45 | Hanna Catalano | 2003 | 41.68 | 1:28.43 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
46 | Venla Mäkelä | 2003 | 41.65 | 1:28.71 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
47 | Saana Tertsunen | 2003 | 41.65 | 1:28.93 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
48 | Nelly Plukka | 2003 | 42.42 | 1:29.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
49 | Silja Hieto | 2003 | 42.37 | 1:29.20 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
50 | Nea Grundström | 2003 | 43.01 | 1:30.68 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
51 | Maija Hukkanen | 2003 | 41.74 | 1:30.90 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
52 | Essi Kortelainen | 2003 | 41.51 | 1:30.94 | ||||||
Vanders | ||||||||||
53 | Lotta Lahti | 2003 | 44.42 | 1:33.18 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
54 | Noora Hirvonen | 2003 | 45.16 | 1:33.85 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
55 | Nella Kukkonen | 2003 | 43.62 | 1:35.01 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
56 | Niini Saxelin | 2003 | 45.18 | 1:36.69 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
57 | Kia Kivelä | 2003 | 45.89 | 1:37.86 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
58 | Matilda Byholm | 2003 | 45.31 | 1:40.26 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
59 | Ella Parviainen | 2003 | 46.98 | 1:41.94 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
60 | Erika Korpela | 2003 | 47.64 | 1:43.55 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
61 | Sara Korpineva | 2003 | 51.09 | 1:47.88 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
- | Frida Kangastupa | 2003 | EXTRA | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
- | Alexandra Nikkinen | 2003 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Laji 41, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Peppi Siirtola | 2002 | 29.91 | 1:03.00 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Helmi Tossavainen | 2002 | 31.12 | 1:05.60 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Meri Lauronen | 2002 | 30.93 | 1:05.61 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
4 | Emilia Skinnari | 2002 | 31.57 | 1:06.29 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
5 | Sara Virtanen | 2002 | 31.23 | 1:06.38 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
6 | Jonna Vasara | 2002 | 32.14 | 1:06.59 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
7 | Ida Grundström | 2002 | 31.89 | 1:06.85 | ||||||
Vanders | ||||||||||
8 | Milla Nikkanen | 2002 | 31.91 | 1:07.65 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
9 | Sara Mustonen | 2002 | 32.09 | 1:07.68 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Venla Salminen | 2002 | 32.64 | 1:07.90 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
11 | Verna Rostedt | 2002 | 33.11 | 1:08.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Jade Huhtamaa | 2002 | 32.48 | 1:08.93 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
13 | Cecilia Johansson | 2002 | 33.42 | 1:08.94 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
14 | Anni Savolainen | 2002 | 33.41 | 1:09.06 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Emma Jokilammi | 2002 | 32.77 | 1:09.23 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
16 | Saana Karell | 2002 | 33.33 | 1:09.44 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
17 | Charlotte Ingberg | 2002 | 32.65 | 1:09.69 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
18 | Annina Toimela | 2002 | 33.06 | 1:09.93 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
19 | Pinja Paulomo | 2002 | 34.25 | 1:10.07 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Vilma Hottinen | 2002 | 32.57 | 1:10.17 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
21 | Emma Kajanto | 2002 | 32.95 | 1:11.08 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
22 | Mikaela Jokela | 2002 | 33.88 | 1:11.61 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
23 | Ida Nuppola | 2002 | 34.86 | 1:12.28 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
24 | Minna Laitinen | 2002 | 35.73 | 1:12.41 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
25 | Lena Maula | 2002 | 32.75 | 1:12.42 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
26 | Meri Karttunen | 2002 | 35.05 | 1:12.52 | ||||||
Vanders | ||||||||||
27 | Riia Hiltunen | 2002 | 34.98 | 1:12.88 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
28 | Oona Siltala | 2002 | 35.36 | 1:13.09 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
29 | Ella Haravuori | 2002 | 35.28 | 1:13.54 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
30 | Ellen Strandberg | 2002 | 35.64 | 1:14.37 | ||||||
Vanders | ||||||||||
31 | Pilvi Kilpeläinen | 2002 | 34.40 | 1:14.45 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
32 | Viivi Kuosmanen | 2002 | 36.21 | 1:14.77 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
33 | Saga Lindeberg | 2002 | 36.05 | 1:15.27 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
34 | Helena Victoria Valdmees | 2002 | 34.68 | 1:15.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
35 | Sofia Harju | 2002 | 36.13 | 1:15.71 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
36 | Essi Helle | 2002 | 35.78 | 1:16.02 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
37 | Nikita Ravalt | 2002 | 37.47 | 1:16.20 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
38 | Milli Kosunen | 2002 | 36.29 | 1:16.85 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
39 | Vilma Tuokko | 2002 | 35.07 | 1:17.26 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
40 | Vilja Laaksonen | 2002 | 37.03 | 1:18.73 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
41 | Iines Makkonen | 2002 | 38.08 | 1:18.84 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
42 | Aada Pukki | 2002 | 37.99 | 1:21.98 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
43 | Pilvi Pietikäinen | 2002 | 38.30 | 1:22.01 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
44 | Nelli Vartiainen | 2002 | 39.18 | 1:22.09 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
45 | Emma Laasonen | 2002 | 38.90 | 1:23.02 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
46 | Linda Merimaa | 2002 | 39.00 | 1:23.05 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
47 | Cami Wacklin | 2002 | 39.09 | 1:23.13 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
48 | Maria Hemmi | 2002 | 41.42 | 1:24.36 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
49 | Oona Piekkala | 2002 | 39.97 | 1:27.65 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
50 | Iiris Saranpää | 2002 | 43.70 | 1:29.80 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
51 | Julia Ingberg | 2002 | 42.25 | 1:30.54 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Maria Yritys | 2002 | EXTRA | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
- | Ronja Nurminen | 2002 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
- | Julia Laine | 2002 | DSQ | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Marleen Mikk | 2002 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Nora Pennanen | 2002 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 17 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:14 |